Ipak je PEDJA najbolji strelac lige!
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Ipak je PEDJA najbolji strelac lige!

snaja88
    Guest

Podrazumevano Ipak je PEDJA najbolji strelac lige!

Predrag Stojaković najbolji strelac cele lige !

Košarkaš Sakramento Kingsa Predrag Stojaković završio je regularni deo sezone kao najbolji strelac cele NBA lige.Šuter Kingsa ima najbolji prosek ubačenih poena po utakmici - 24,2.

Drugo mesto na toj listi zauzima Kevin Garnet iz Minesote, takodje sa prosečno 24,2 ubačenih poena po meču, ali je on odigrao jednu utakmicu više od Stojakovića koji je bio suspendovan sa jednog meča. Treći u toj kategoriji je Kobe Brajant iz LA Lejkersa.

Stojaković je prvi i na listi igrača po broju pogodjenih šuteva za tri poena. On je pogodio 240 trojki iz 554 pokušaja.Koliko je dominirao u ovoj kategoriji, govori i podatak da je drugoplasirani Beron Dejvis ubacio 53 trojke manje. Po procentu uspešnosti ubačenih trojki, Pedja je šesti, a prvi je Entoni Piler.

Kapiten reprezentacije Srbije i Crne Gore, ima i najbolji procenat šuta sa linije za slobodna bacanja u celoj ligi, sa impresivnih 92,7 posto uspešnosti.

Prema procentu šuta iz igre Predrag Stojaković zauzima 20. mesto sa 48 odsto, a na toj listi vodi centar Lejkersa Šekil O'Nil sa 58,4 odsto.

Statistički gledano, ubedljivo najzastupljeniji igrač na NBA na listama je Kevin Garnet, koji je postigao najviše poena, ali odmah iza njega po tom broju je Stojaković.

Garnet ima i najviše skokova po utakmici - 13,9, dok najbolji košarkaš SCG u NBA zauzima 41. mesto na toj listi sa 6,3 skoka po meču. Krilni centar T-Vulvza odigrao je najbolju sezonu u karijeri i predvodio svoj tim (pojačan Kaselom, Sprivelom, Olovokandijem...) do prvog mesta na "Zapadu".

!!!
    Guest

Podrazumevano

odlican copy-paste potez,snajka
    SVAKA CAST PEDJI,ZASLUZIO JE LAF!!!!!

Jelena_Vukovar
    Guest

Podrazumevano

Aha,gledala sam na Pinku...

mali/37
    Guest

Podrazumevano

pobrkala si pedja je drugi,a prvi je t-mac.

snaja88
    Guest

Podrazumevano p

Eto vidite,jos jedna zavera protiv bele rase/Srba!T-mac je bio povredjen,ima manji prosek i nema dovoljno utakmica.Ne daju oni da 3 puta u necemu budemo najbolji !@#$%&**&^$$!

mali/37
    Guest

Podrazumevano

covek ima manje utakmica zato sto je bio povredjen ali je prosecno belezio 28.2 poena po utakmici tako da nema tu neke zavere.

mali/37
    Guest

Podrazumevano

covek ima manje utakmica zato sto je bio povredjen ali je prosecno belezio 28.2 poena po utakmici tako da nema tu neke zavere.

susjed
    Guest

Podrazumevano

uvijet je bio i ukupan broj koševa za dospijet na listu što je McGrady i ostvario, prag je bio 1400 ili 1800 koševa nisam siguran

Guest

Podrazumevano

ne ti si pobrkala pedja je prvi

snaja88
    Guest

Podrazumevano p

Citat Original postavio mali/37
    Ne shvatas.T-mac ima manje utakmica nego sto je dozvoljeno da se udje u trku za najboljeg strelca.Zato smo mi najbolji,tako?

susjed
    Guest

Podrazumevano Re: p

Citat Original postavio snaja88
    Ne shvatas.T-mac ima manje utakmica nego sto je dozvoljeno da se udje u trku za najboljeg strelca.Zato smo mi najbolji,tako?
    prag je i koševi

snaja88
    Guest

Podrazumevano p

Ima isto dovoljno koseva kao Pedja al manje tekmi!!!!!

Zainteresovan član em3pac iverson (avatar)
    Učlanjen
    09.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Pedje drugi!

mali/37
    Guest

Podrazumevano

otidjite na nba .com i vidi sam ko je prvi

Me, Myself & I
    Guest

Podrazumevano

Tracy je prvi zato sto je prag 70 utakmica ILI (ponovo ILI) 1400 poena, a posto je on bez obzira sto nije odigrao >70 utakmica, jeste dao preko 1400 poena, samim tim je prvi jer ima prosek 28.2 ppg.

Guest

Podrazumevano

I JA :shock:
    pobrkala si pedja je drugi,a prvi je t-mac.

JELENA PANCEVO
    Guest

Podrazumevano Re: p

PEDJA NAJVISE TE VOLIM NA SVETU CELOM,I NE MOJ DA ZENIS TAMO NEKU OZENI MENE!!!!!!!!!!!

Slične teme

1. Najbolji fudbaler nase lige
    Autor shalle87 u forumu Fudbal
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 19.02.2006., 21:26
  2. NAJBOLJI STRELAC SVETA????????
    Autor Fudbaler u forumu Fudbal
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 25.04.2004., 12:00
  3. Ko je najbolji sudija #Srpske lige zapad#
    Autor Mico sisa u forumu Fudbal
    Odgovora: 24