niko me ne primecuje (od decaka)

  • Začetnik teme lellllllla
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
duca'89:
OBUCI SE SEXY,I KRENI VECERAS U AKCIJU,SMESI SE SVIMA KOJE SRETNES,VIDECES,UPALICE!jA TIH PROBLEMA NEMAM,MENE JURI CELO UZICE!!! :wink:
Devojcice draga, i ja sam iz Uzica, malo sam starija od tebe, i kazem ti da to nije pravi nacin. Zar stvarno zelis da ti se smese, a iza ledja te zovu droljom? Ovde je tako sa nabedjenim cicama od 14 godina, a verujem i na drugim mestima. Samo napred, treba da flertujes, ali imaj ukusa i stila.
I ne treba da te juri ceo grad!
 
crystal:
duca'89:
OBUCI SE SEXY,I KRENI VECERAS U AKCIJU,SMESI SE SVIMA KOJE SRETNES,VIDECES,UPALICE!jA TIH PROBLEMA NEMAM,MENE JURI CELO UZICE!!! :wink:
Devojcice draga, i ja sam iz Uzica, malo sam starija od tebe, i kazem ti da to nije pravi nacin. Zar stvarno zelis da ti se smese, a iza ledja te zovu droljom? Ovde je tako sa nabedjenim cicama od 14 godina, a verujem i na drugim mestima. Samo napred, treba da flertujes, ali imaj ukusa i stila.
I ne treba da te juri ceo grad!
Nego pola :wink:
______________
68.gif
69.gif
 
ja nemam tih problema...
ali mislim da je veoma puno u stavu.moras da budes zadovoljna sama sobom-u fazonu nosi sta ti se svidja i u cemu se osecas super.znam da je standardna zvaka li istina je.
a ako si stidljiva moras malo da se oslobodis.ne kazem ja da podivljas pa da se svima kacis i nesto gubis-taman posla,ali smeskaj se pricaj sa ljudima.ma cim se nekome nasmesis odmah ce oni lakse sa pricom krenuti sami
srecno :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top