Sta narucujete na prvom sastanku?

G

gosca

Gost
Mozda je malo glupo pitanje, ali uvek me je zanimalo sta druge devojke narucuju kad prvi put izadju sa nekim...Da li je to neko alkoholno pice, ili bezalkoholni koktel, ili samo sok...Ja sam nekako u dilemi, jer ne bih da uzmem nesto 'jace', a opet mi je glupo i da pijem sokove, pogotovo uvece...Dakle, sta je onako najpogodnije-ni pre jako, ni pre slabo?
Bas sam besposlena, kad postavljam ovakva pitanja, ali stvarno me zanima... :)
 
gosca:
Mozda je malo glupo pitanje, ali uvek me je zanimalo sta druge devojke narucuju kad prvi put izadju sa nekim...Da li je to neko alkoholno pice, ili bezalkoholni koktel, ili samo sok...Ja sam nekako u dilemi, jer ne bih da uzmem nesto 'jace', a opet mi je glupo i da pijem sokove, pogotovo uvece...Dakle, sta je onako najpogodnije-ni pre jako, ni pre slabo?
Bas sam besposlena, kad postavljam ovakva pitanja, ali stvarno me zanima... :)

uzmi lepo liker, bejlis ili kerolens.....i opusti se niko ti nece zameriti sta god da uzmes ukoliko ima nesto parica u dzepu.... pozdrav
 
:lol: :lol: :lol: ....to me podseti..
na devojchice koje nece da poruce alkoholno pice da ne bi ispale alkosi....a nece ni sok da ne bi ispale deca....pa se onda kao odluche za kolu :lol: :lol:
strashno.....to se skoro redovno dogadja....ne samo meni...ma kao da postoji shablon za to....neverovatno....
jednom se desilo da sam sedeo sa nekom ekipicom shakala i pozvali smo neke devojke da sednu sa nama....prvo su skenirala kako smo obucheni...zatim ko kakav mobilni ima....i onda su poruchile najskuplje koktele...da ne poverujesh :roll: ....dopustili smo im to i onda se polako jedan po jedan izgubili.... :lol: :lol: ....glupachice....
poruchi neki lagani koktelchic.....nemoj kafu i chajeve :roll: ...poruchi neshto shto ce te opustiti....mozes Juznjacku ili dzin-tonik...sa njim nikada nema greshke......leti limunadu....
nemoj jeftina piva niti bela vina....viski sigurno nikada....kada budesh malo matorija moze....
mozesah da poruchish bat-man-a ili vermouth.....
takodje mozesh i bejlis...trazi da ti izmrve led....ako poruchujesh sok neka to bude djus...eto toliko :wink:
 
goodday:
:lol: :lol: :lol: ....jednom se desilo da sam sedeo sa nekom ekipicom shakala i pozvali smo neke devojke da sednu sa nama....prvo su skenirala kako smo obucheni...zatim ko kakav mobilni ima....i onda su poruchile najskuplje koktele...da ne poverujesh :roll: ....dopustili smo im to i onda se polako jedan po jedan izgubili.... :lol: :lol: ....glupachice....


svaka cast....cuo sam vec slican fazon......najjaca fora ubedljivo..... :P :P
 
hocu-necu:
goodday:
:lol: :lol: :lol: ....jednom se desilo da sam sedeo sa nekom ekipicom shakala i pozvali smo neke devojke da sednu sa nama....prvo su skenirala kako smo obucheni...zatim ko kakav mobilni ima....i onda su poruchile najskuplje koktele...da ne poverujesh :roll: ....dopustili smo im to i onda se polako jedan po jedan izgubili.... :lol: :lol: ....glupachice....


svaka cast....cuo sam vec slican fazon......najjaca fora ubedljivo..... :P :P
:D :D .....skoro uvek pali :lol: :lol:
ali chulo je i dosta devojchica :?
tako da...oprez
 
Kakve veze ima sta narucujes?
Kao da je bitno... :roll:
Znam samo da mi je jednom prilikom drug ispricao da je izasao sa nekom cicom i da je ona narucila Bacardi Breezer i da je on na to prokomentarisao "sponzorusa"... :lol:
Eto.toliko.A ako mene pitas,sta ti se pije,izvoli.
 
goodday:
AnaMaria:
Kakve veze ima sta narucujes?
Kao da je bitno... :roll:
Znam samo da mi je jednom prilikom drug ispricao da je izasao sa nekom cicom i da je ona narucila Bacardi Breezer i da je on na to prokomentarisao "sponzorusa"... :lol:
Eto.toliko.A ako mene pitas,sta ti se pije,izvoli.
u svakom sluchaju...ali devojka zeli da ostavi utisak...tako da....

Pa dobro ako zeli da ostavi utisak najbolje bi bilo da naruci sok,jer ne zeli da odmah na prvom sastanku ispadne neka alkoholicarka ili tako nesto... :D sok je ono kulturiska :)
 
AnaMaria:
Kakve veze ima sta narucujes?
Kao da je bitno... :roll:
Znam samo da mi je jednom prilikom drug ispricao da je izasao sa nekom cicom i da je ona narucila Bacardi Breezer i da je on na to prokomentarisao "sponzorusa"... :lol:
Eto.toliko.A ako mene pitas,sta ti se pije,izvoli.

Sto bih ja voleo da devojka naruci Breezer kada izadje sa mnom, s obzirom na to da je to moje omiljeno pice. Dakle, bili bismo na istoj talasnoj duzini, sto bi rekli.
 
AnaMaria:
goodday:
AnaMaria:
Kakve veze ima sta narucujes?
Kao da je bitno... :roll:
Znam samo da mi je jednom prilikom drug ispricao da je izasao sa nekom cicom i da je ona narucila Bacardi Breezer i da je on na to prokomentarisao "sponzorusa"... :lol:
Eto.toliko.A ako mene pitas,sta ti se pije,izvoli.
u svakom sluchaju...ali devojka zeli da ostavi utisak...tako da....

Pa dobro ako zeli da ostavi utisak najbolje bi bilo da naruci sok,jer ne zeli da odmah na prvom sastanku ispadne neka alkoholicarka ili tako nesto... :D sok je ono kulturiska :)
:lol: :lol: :lol: prochitaj ono gore :lol: :lol:
 
goodday:
:lol: :lol: :lol: ....to me podseti..
na devojchice koje nece da poruce alkoholno pice da ne bi ispale alkosi....a nece ni sok da ne bi ispale deca....pa se onda kao odluche za kolu :lol: :lol:

E, ja sam upravo iz te grupe...Kad sam prvi put s nekim, obicno narucujem kolu; nekako mi deluje najprikladnije...
Naravno, sve zavisi od prilike i mesta, tako da neka pravila ne postoje. Mozes, dakle slobodno da narucis ono sto ti se pije, iako bi moj savet bio da izbegavas jaca pica, cisto da se ne stekne pogresan utisak...
 
uma:
cemu toliko reci oko najobicnijeg pica? narucis ono sto ti se pije tada ili ono sto obicno pijes... suvise jednostavno

slazem sa da nije presudno koje pice devojka narucuje, ali ipak postoje dileme oko toga da li uzeti alkoholno ili ne, a tu je pitanje cene (ne zelimo nekoga da, je li, izlozimo prevelikom trosku...). cisto me, znaci, zanima sta se najcesce narucuje kada prvi put sa nekim izlazimo, posle je sve opustenije.
 

Back
Top