Sta narucujete na prvom sastanku?
Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Tema: Sta narucujete na prvom sastanku?

gosca
    Guest

Podrazumevano Sta narucujete na prvom sastanku?

Mozda je malo glupo pitanje, ali uvek me je zanimalo sta druge devojke narucuju kad prvi put izadju sa nekim...Da li je to neko alkoholno pice, ili bezalkoholni koktel, ili samo sok...Ja sam nekako u dilemi, jer ne bih da uzmem nesto 'jace', a opet mi je glupo i da pijem sokove, pogotovo uvece...Dakle, sta je onako najpogodnije-ni pre jako, ni pre slabo?
    Bas sam besposlena, kad postavljam ovakva pitanja, ali stvarno me zanima...

Početnik
    Učlanjen
    15.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Sta narucujete na prvom sastanku?

Citat Original postavio gosca
    Mozda je malo glupo pitanje, ali uvek me je zanimalo sta druge devojke narucuju kad prvi put izadju sa nekim...Da li je to neko alkoholno pice, ili bezalkoholni koktel, ili samo sok...Ja sam nekako u dilemi, jer ne bih da uzmem nesto 'jace', a opet mi je glupo i da pijem sokove, pogotovo uvece...Dakle, sta je onako najpogodnije-ni pre jako, ni pre slabo?
    Bas sam besposlena, kad postavljam ovakva pitanja, ali stvarno me zanima...
    uzmi lepo liker, bejlis ili kerolens.....i opusti se niko ti nece zameriti sta god da uzmes ukoliko ima nesto parica u dzepu.... pozdrav

Iskusan
    Učlanjen
    09.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

....to me podseti..
    na devojchice koje nece da poruce alkoholno pice da ne bi ispale alkosi....a nece ni sok da ne bi ispale deca....pa se onda kao odluche za kolu
    strashno.....to se skoro redovno dogadja....ne samo meni...ma kao da postoji shablon za to....neverovatno....
    jednom se desilo da sam sedeo sa nekom ekipicom shakala i pozvali smo neke devojke da sednu sa nama....prvo su skenirala kako smo obucheni...zatim ko kakav mobilni ima....i onda su poruchile najskuplje koktele...da ne poverujesh ....dopustili smo im to i onda se polako jedan po jedan izgubili.... ....glupachice....
    poruchi neki lagani koktelchic.....nemoj kafu i chajeve ...poruchi neshto shto ce te opustiti....mozes Juznjacku ili dzin-tonik...sa njim nikada nema greshke......leti limunadu....
    nemoj jeftina piva niti bela vina....viski sigurno nikada....kada budesh malo matorija moze....
    mozesah da poruchish bat-man-a ili vermouth.....
    takodje mozesh i bejlis...trazi da ti izmrve led....ako poruchujesh sok neka to bude djus...eto toliko :wink:

Početnik
    Učlanjen
    15.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

[quote="goodday"] ....jednom se desilo da sam sedeo sa nekom ekipicom shakala i pozvali smo neke devojke da sednu sa nama....prvo su skenirala kako smo obucheni...zatim ko kakav mobilni ima....i onda su poruchile najskuplje koktele...da ne poverujesh ....dopustili smo im to i onda se polako jedan po jedan izgubili.... ....glupachice....

svaka cast....cuo sam vec slican fazon......najjaca fora ubedljivo.....

Iskusan
    Učlanjen
    09.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

[quote="hocu-necu"]
    Citat Original postavio goodday
    ....jednom se desilo da sam sedeo sa nekom ekipicom shakala i pozvali smo neke devojke da sednu sa nama....prvo su skenirala kako smo obucheni...zatim ko kakav mobilni ima....i onda su poruchile najskuplje koktele...da ne poverujesh ....dopustili smo im to i onda se polako jedan po jedan izgubili.... ....glupachice....

svaka cast....cuo sam vec slican fazon......najjaca fora ubedljivo.....
    .....skoro uvek pali
    ali chulo je i dosta devojchica :?
    tako da...oprez

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.02.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Heheehehe jeste ludi majke mi odlicna fora, mada znam i za gore posto imam ludu bracu koja ne da VOLE TE FENSI RIBICE NEGO BRUKA!!!! Ispricacu vam... sad moram da palim....

BTW zanimljiva tema!

Početnik
    Učlanjen
    15.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

e branka branka.....nisi fer share the fun.....

AnaMaria
    Guest

Podrazumevano ooo

Kakve veze ima sta narucujes?
    Kao da je bitno...
    Znam samo da mi je jednom prilikom drug ispricao da je izasao sa nekom cicom i da je ona narucila Bacardi Breezer i da je on na to prokomentarisao "sponzorusa"...
    Eto.toliko.A ako mene pitas,sta ti se pije,izvoli.

Iskusan
    Učlanjen
    09.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano Re: ooo

Citat Original postavio AnaMaria
    Kao da je bitno...
    Znam samo da mi je jednom prilikom drug ispricao da je izasao sa nekom cicom i da je ona narucila Bacardi Breezer i da je on na to prokomentarisao "sponzorusa"...
    u svakom sluchaju...ali devojka zeli da ostavi utisak...tako da....

AnaMaria
    Guest

Kao da je bitno...
    Pa dobro ako zeli da ostavi utisak najbolje bi bilo da naruci sok,jer ne zeli da odmah na prvom sastanku ispadne neka alkoholicarka ili tako nesto... sok je ono kulturiska

Aktivan član
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Kao da je bitno...
    Sto bih ja voleo da devojka naruci Breezer kada izadje sa mnom, s obzirom na to da je to moje omiljeno pice. Dakle, bili bismo na istoj talasnoj duzini, sto bi rekli.

Iskusan
    Učlanjen
    09.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Kao da je bitno...
    Pa dobro ako zeli da ostavi utisak najbolje bi bilo da naruci sok,jer ne zeli da odmah na prvom sastanku ispadne neka alkoholicarka ili tako nesto... sok je ono kulturiska
    prochitaj ono gore

Početnik
    Učlanjen
    15.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ipak mislim da nije bitno sta narcuje dokle god je to u granici normale.....razni ljudi razna pica....samo ukoliko pocne da procenjuje na osnovu vec pomenutog gore....definisan je postupak

AnaMaria
    Guest

Podrazumevano eto

Citat Original postavio hocu-necu
    Ipak mislim da nije bitno sta narcuje dokle god je to u granici normale.....razni ljudi razna pica....samo ukoliko pocne da procenjuje na osnovu vec pomenutog gore....definisan je postupak
    Slazem se

Početnik
    Učlanjen
    06.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

....to me podseti..
    na devojchice koje nece da poruce alkoholno pice da ne bi ispale alkosi....a nece ni sok da ne bi ispale deca....pa se onda kao odluche za kolu
    E, ja sam upravo iz te grupe...Kad sam prvi put s nekim, obicno narucujem kolu; nekako mi deluje najprikladnije...
    Naravno, sve zavisi od prilike i mesta, tako da neka pravila ne postoje. Mozes, dakle slobodno da narucis ono sto ti se pije, iako bi moj savet bio da izbegavas jaca pica, cisto da se ne stekne pogresan utisak...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.03.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

cemu toliko reci oko najobicnijeg pica? narucis ono sto ti se pije tada ili ono sto obicno pijes... suvise jednostavno

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

kazesh ti castish jelda, balkan, itd i narucish chivas viski

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Sta narucujete na prvom sastanku?

ma ponesesh pljosku, drmnesh pred sastanak, i uzhivas...tako kazu da rade ruskinje

hi there
    Guest

Podrazumevano

jooj, pa to samo kod nas ispada tako kad narucis bacardi...inace u svetu je to pice rasprostranjeno i omiljeno kod mladih kao i kola

gosca
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio uma
    cemu toliko reci oko najobicnijeg pica? narucis ono sto ti se pije tada ili ono sto obicno pijes... suvise jednostavno
    slazem sa da nije presudno koje pice devojka narucuje, ali ipak postoje dileme oko toga da li uzeti alkoholno ili ne, a tu je pitanje cene (ne zelimo nekoga da, je li, izlozimo prevelikom trosku...). cisto me, znaci, zanima sta se najcesce narucuje kada prvi put sa nekim izlazimo, posle je sve opustenije.

high.nigh
    Guest

Podrazumevano

UVEK narucujem neki sekt sa sezonskim vocem. Kako? Zamolim osoblje za 1 dcl kisele, 1 dcl sekta, ili sampanjca i krisku vockice (limun, narandza, kivi). Sve zavisi od "lokala". Fino, osvezavajuce, a i opusta.

Slične teme

1. Sex na prvom sastanku DA ili NE?
    Autor lara love u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 30.03.2007., 23:29
  2. Na prvom sastanku??
    Autor xpert u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 93
    Poslednja poruka: 21.02.2007., 20:58
  3. Sex na prvom sastanku
    Autor Laki_bg u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 15