muskarac [ profil ]

a, moram vam priznati da je ova prica o muskarcima koji gube identitet malko degutantna... i sve te price kako zene postaju jace od muskaraca... i kako ce uskoro one morati da iznesu sav teret u svemu.... mislim.... malo je bzvz... ja ne razumem samo da li je potrebno da muskarci ponovo skoce na konje, zadenu sablju i ponesu neki barjak? il' da naprave strelu, pa u lov na veceru... ne vidim drugi nacin da se dokaze suprotno... a sve te "jake zene"... one shvataju malo sporije da i nemaju bas nekog velikog uspeha... al' shvate... sve redom... pa, prodje koja godina... dodju bore... bioloski sat otkucava... nema vise puno vremena... i na kraju, sve traze nekoga... a one mladje, lepse, koje su ih svojim godinama oduvale sa glavne pozornice, pocinju da, prvo tiho, a onda sve glasnije i glasnije, pricaju kako muskarci gube svoj identitet... i tako u krug... i sve dodje na svoje... bez greske...
 
Прави мушкарац не такмичи се са женом коју воли. Не мора јој бити заштитник, тада тај однос нема карактер сарадње, нема интеракције.
Ако је један заштитник, а други заштићени, онда се губи идентитет прво жене, заштићене, а онда и мушкарца, заштитника, који је присиљен да игра ту улогу не би ли одржао започет однос.

(Не могу да причам о мушкарцима, ако та прича није везана за жене. )
 
Za mene, muškarac mora da bude moj drug i "saborac" u životu. Da se oslanja na mene, i ja na njega, prema potrebi. Da ne pokušava da me nadjača, a ako dozvoli da ja nadjačam, nije muškarac. Da ume da proceni kada je vreme za snagu, a kada za nežnost. Da ima samodisciplinu. Da od mene očekuje samo najbolje, i da mi to pruža.
Da plivamo u istom pravcu.
 
Прави мушкарац не такмичи се са женом коју воли. Не мора јој бити заштитник, тада тај однос нема карактер сарадње, нема интеракције.
Ако је један заштитник, а други заштићени, онда се губи идентитет прво жене, заштићене, а онда и мушкарца, заштитника, који је присиљен да игра ту улогу не би ли одржао започет однос.

(Не могу да причам о мушкарцима, ако та прича није везана за жене. )

naravno..bez zena ni muskaraca ne bi bilo jel tako?:)

znaci to su neke od uloga koje igramo u zivotu..slazem se..medjutim izgleda ma koju ulogu igrali ..pogresna je:think:
 
Za mene, muškarac mora da bude moj drug i "saborac" u životu. Da se oslanja na mene, i ja na njega, prema potrebi. Da ne pokušava da me nadjača, a ako dozvoli da ja nadjačam, nije muškarac. Da ume da proceni kada je vreme za snagu, a kada za nežnost. Da ima samodisciplinu. Da od mene očekuje samo najbolje, i da mi to pruža.
Da plivamo u istom pravcu.


hmm..a zasto bi trebalo da bude borbe i nadjacavanja..ako se borite medjusobno kakav je to saborac?:think:mozes li detaljnije?
 
Pravi muškarac mora da koristi tečni puder. On je atletski građen, recimo kao georgejune ali ne mora baš toliko dobro, ima nežan glas i elokvenciju kao Tužni_patak. Mora umeti da nasmeje svoje voljeno biće, za to mu je potrebna sklonost ka humoru, pošto je sinnke institucija i niko ne može biti duhovit u meri u kojoj je to on (sinnke je ono mesto gde vertikalna asimptota seče apscisu, nedostižna veličina), onda bar da naginje ka tome da njegova sposobnost zasmejavanja kako voljenog bića, tako i ljudi oko sebe, bude donekle moćna kao u sinnketa, ne treba zanemariti ni njegove seksualne moći, u tom pogledu najbolje je da nalikuje dragantauru i svim njegovim klonovima, mora da bude romantičan kao bundeva i pozitivan kao moonja.

I što je najvažnije, mora da se brije ispod miške, voli homoseksualce i prdi samo ispod pokrivača.
 
Poslednja izmena:
naravno..bez zena ni muskaraca ne bi bilo jel tako?:)

znaci to su neke od uloga koje igramo u zivotu..slazem se..medjutim izgleda ma koju ulogu igrali ..pogresna je:think:

Ја сам жена која лепше мисли о мушкарцима него о женама!
Тако да мислим, ако је погрешна улога коју је мушкарац играо, онда ју је играо погрешној жени.

Но, ако се свесно иде у играње улоге, онда ће завеса брзо пасти...
 
Pravi muškarac mora da koristi tečni puder. On je atletski građen, recimo kao georgejune ali ne mora baš toliko dobro, ima nežan glas i elokvenciju kao Tužni_patak. Mora umeti da nasmeje svoje voljeno biće, za to mu je potrebna sklonost ka humoru, pošto je sinnke institucija i niko ne može biti duhovit u meri u kojoj je to on (sinnke je ono mesto gde vertikalna asimptota seče apscisu, nedostižna veličina), onda bar da naginje ka tome da njegova sposobnost zasmejavanja kako voljenog bića, tako i ljudi oko sebe, bude donekle moćna kao u sinnketa, ne treba zanemariti ni njegove seksualne moći, u tom pogledu najbolje je da nalikuje dragantauru i svim njegovim klonovima, mora da bude romantičan kao bundeva i pozitivan kao moonja.

I što je najvažnije, mora da se brije ispod miške, voli homoseksualce i prdi samo ispod pokrivača.

... :lol: :lol: :lol: ...
 
Ја сам жена која лепше мисли о мушкарцима него о женама!
Тако да мислим, ако је погрешна улога коју је мушкарац играо, онда ју је играо погрешној жени.

Но, ако се свесно иде у играње улоге, онда ће завеса брзо пасти...
razmisljao sam o tome..to igranje uloge bi se moglo nazvati i foliranje zar ne?
 
ali je zato napisala da ne dozvoli da ga ona nadjaca..mislim ako postoji neko nadjacavanje to je vec vid medjusobne borbe..ono ko ce da istera svoje..bar ja tako mislim
Hehe napisala je da "ne pokušava da je nadjača", dakle da ni ne pokušava, a ako dozvoli da ona njega nadjača blablabla..... što će reći da ona nije bezgrešna, a pisala je iz njegovog ugla. Mislim da je htela da kaže baš suprotno od onoga što si ti izneo kao opažanje.
 
Pravi muškarac mora da koristi tečni puder. On je atletski građen, recimo kao georgejune ali ne mora baš toliko dobro, ima nežan glas i elokvenciju kao Tužni_patak. Mora umeti da nasmeje svoje voljeno biće, za to mu je potrebna sklonost ka humoru, pošto je sinnke institucija i niko ne može biti duhovit u meri u kojoj je to on (sinnke je ono mesto gde vertikalna asimptota seče apscisu, nedostižna veličina), onda bar da naginje ka tome da njegova sposobnost zasmejavanja kako voljenog bića, tako i ljudi oko sebe, bude donekle moćna kao u sinnketa, ne treba zanemariti ni njegove seksualne moći, u tom pogledu najbolje je da nalikuje dragantauru i svim njegovim klonovima, mora da bude romantičan kao bundeva i pozitivan kao moonja.

I što je najvažnije, mora da se brije ispod miške, voli homoseksualce i prdi samo ispod pokrivača.

:rotf::rotf::super:
 
Ma ovo je sve baljezganje... nema generalizacije... nema sanse da se napravi profil muskarca koji ce vaziti za ceo muski rod... isto i za zenski. Nema magicne formule.

@ Nesto: Bas si opasno ogorcena. Zasto ne bi fino objasnila kakvog bi ti licno muskarca zelela, i onda povrh toga dodala - zasto mislis da ga zasluzujes?
 
Hehe napisala je da "ne pokušava da je nadjača", dakle da ni ne pokušava, a ako dozvoli da ona njega nadjača blablabla..... što će reći da ona nije bezgrešna, a pisala je iz njegovog ugla. Mislim da je htela da kaže baš suprotno od onoga što si ti izneo kao opažanje.

ne mislim..jer pazi..znaci on ne treba uopste nju da nadjacava jer je to u stvari nedozvoljeno ali je nadjacavanje njoj dozvoljeno a on mora da se brani..

sto ce reci papucic:P:lol:
 
razmisljao sam o tome..to igranje uloge bi se moglo nazvati i foliranje zar ne?

Мислим да не крене као фолирање. Крене искрено, из жеље да удовољиш неком или да себе прикажеш у најбољем светлу.
А после, пливаш у томе, и онда се сведе на то што ти зовеш фолирањем.
 
ne mislim..jer pazi..znaci on ne treba uopste nju da nadjacava jer je to u stvari nedozvoljeno ali je nadjacavanje njoj dozvoljeno a on mora da se brani..

sto ce reci papucic:P:lol:
Jao što si mrsomuda :mrgreen: pa pisala je iz njegovog ugla, da ne dozvoli da je nadjača, tj. šta za njega važi, a ne šta za nju. I ja bih tako pisala, za sebe nikad apsolutne vrednosti, samo "trudiću se"..... a ovde govorimo o nekim idealima u muškarcima, ne?
 
Ma ovo je sve baljezganje... nema generalizacije... nema sanse da se napravi profil muskarca koji ce vaziti za ceo muski rod... isto i za zenski. Nema magicne formule.
mislim da ima..ali kao opste karakterne crte..svaki covek je u velikoj meri jedinstven ali ljudi takodje imaju i zajednicke crte osobine..a ne samo unikatne..

ono sto je jedinstveno za svakog muskarca je nacin na koji on ispoljava svoje muske osobine..tj da ima sopstveni izraz..sopstvenost..

uostalom to vazi i za zene
 
Jao što si mrsomuda :mrgreen: pa pisala je iz njegovog ugla, da ne dozvoli da je nadjača, tj. šta za njega važi, a ne šta za nju. I ja bih tako pisala, za sebe nikad apsolutne vrednosti, samo "trudiću se"..... a ovde govorimo o nekim idealima u muškarcima, ne?
ma nee..ne o idealima..vec o osnovnim karakternim osobinama koje osoba mora da poseduje da bi bila Muskarac..

inace kad bi zena mogla da gleda na svet iz ugla muskarca morala bi prvo da postane muskarac..umovi zena i muskaraca se razlikuju..
 

Back
Top