ZAŠTO LAŽU NAROD?

berislav83

Domaćin
Poruka
4.696
Zasto navodnim razlikama medju strankama ovaj put izmedju DS i SRS su gradjani medjusobno bili zavadjeni i medjusobno se svadjali oko politike da bi na kraju Nikolic podneo ostavku oko SSP?

Sta imaju da kazu radikali na ovo?Zasto su gradjani cesto gubili glave braneci politiku i jednih i drugih dok nista od njih ne zavisi vec kako kazu neki mocnici i drugi ljudi?Do kad ce se gradjani Srbije koristiti u izborne svrhe i za dobijanje fotelja?
 
Grešiš, mislim, silno grešiš sinak...U ovom slučaju nisu vođe krive za sve.

potpuno se slazem..........tesko je naci evropski narod koji bi toliko dugo podrzavao budaletine tipa slobe , mire, voje ,vjekoslava i tome..........:think:

opet , tesko je u istoriji naci narod koji je pola milenijuma robovao tudjinima , a da pri tom nije ni prdnuo skoro sve to vreme, da se turci ne naljute.......tuga jedna:roll:
 
Zasto navodnim razlikama medju strankama ovaj put izmedju DS i SRS su gradjani medjusobno bili zavadjeni i medjusobno se svadjali oko politike da bi na kraju Nikolic podneo ostavku oko SSP?

Sta imaju da kazu radikali na ovo?Zasto su gradjani cesto gubili glave braneci politiku i jednih i drugih dok nista od njih ne zavisi vec kako kazu neki mocnici i drugi ljudi?Do kad ce se gradjani Srbije koristiti u izborne svrhe i za dobijanje fotelja?

Fantasticno pitanje, samo sto prevazilazi okvire koji si ti izgleda naumio.

Prvo pitanje je ko laze i u vezi cega?

Narodu se najvise obraca vlast putem svojih medija, tako da pretpostavljam da se pitanje odnosi na njih.

U tom slucaju, odgovor je verovatno balasevicevski - ,,Ako su lagali mene i ja lazem vas".
A jesu ih lagali i lazu i ih i dalje kao psi; stomak mi se prevrne kad cujem price o sarenim brdima i dolinama koje nam plasiraju Solana, Oli Ren & co.

Sto se Radikala tice, svi se secamo kako je Toma morao da odstupi sa mesta predsednika skupstine, pa je, valjda, vec tada trebalo da nam bude jasno da su neke ,,vise sile" jace od volje naroda i narodnih poslanika.
 
Fantasticno pitanje, samo sto prevazilazi okvire koji si ti izgleda naumio.

Prvo pitanje je ko laze i u vezi cega?

Narodu se najvise obraca vlast putem svojih medija, tako da pretpostavljam da se pitanje odnosi na njih.

U tom slucaju, odgovor je verovatno balasevicevski - ,,Ako su lagali mene i ja lazem vas".
A jesu ih lagali i lazu i ih i dalje kao psi; stomak mi se prevrne kad cujem price o sarenim brdima i dolinama koje nam plasiraju Solana, Oli Ren & co.

Sto se Radikala tice, svi se secamo kako je Toma morao da odstupi sa mesta predsednika skupstine, pa je, valjda, vec tada trebalo da nam bude jasno da su neke ,,vise sile" jace od volje naroda i narodnih poslanika.

zanimljivo glediste..i zajdnicka nam stomacna reakcija:lol:
 
Pa ja se nadam da nisam u pravu, ali nekako imam osecaj da bi se moglo desiti da ih Boris Sakashvili primi pod svoj shinjel, kao svojevremeno Slaba.

U tom slucaju, pristalice demokrata ce moci do mile volje da se izdrkavaju nad obostranom propascu.

Nikada ih neće primiti jer je suštinska razlika u načinu razmišljanja između radikala i demokrata a to se na našu sreću ne može premostiti............Velike su razlike ipak..........:bye:
 
razlike izmedju radikala i demokrata nema....svi su oni isti samo prave vetsacke razlike izmedju njih zbog borbi oko glasova i zbog borbe oko fotelje.svi oni obezbedjuju svoje porodice dok se gradjani srbije medjusobno svadjaju ko je jadniji i ko je veci izdajnik.
 
potpuno se slazem..........tesko je naci evropski narod koji bi toliko dugo podrzavao budaletine tipa slobe , mire, voje ,vjekoslava i tome..........:think:

opet , tesko je u istoriji naci narod koji je pola milenijuma robovao tudjinima , a da pri tom nije ni prdnuo skoro sve to vreme, da se turci ne naljute.......tuga jedna:roll:

i dovoljno glup da ne baci onog smrada djindjica u bajbok dozivotno nego nam cigansture poput njega jos i vladaju ej..........pa ne bi tom smradu dao ni u trafici da radi.........
 

Back
Top