Potrebna pomoc

lacky_BN

Zainteresovan član
Poruka
146
Imam nalog na nekom besplatnomhostingu i sad imam mogucnost da instaliram joomlu...
Kad pokrenem instalaciju sa servera dodjem dovde i ne znam sta ovde upisati.
Mozete li mi pomoci?

Hvala...

Slika:

56409715xn6.jpg
 
hostname ti je obicno

localhost

osim ako nije drugacije precizirano u dokumentaciji tvog hostinga

mysql username

to kreiras u svom hosting nalogu i to je korisnik tvoje baze informacija potrebne scripti u ovom sluchaju joomla da se instalira

to obicno moze da bude recimo primer

domain1_admin1

mysql password je lozinka koju dodajes mysql korisniku (useru) kad ga kreiras u svom hosting panelu

mysql database name je ime tvoje mysql baze podata za tvoju buducu joomlu

primer

domain1_jomla1

* kad kreiras korisnika sa passwordom onda u hostingu tog korisnika dodajes kreiranoj bazi sa svim privilegijama (u vecini slucajeva) ili to nece da ti dihtuje
 
hvala Vam na pomoci ali i dalje imam problem.
Kreirao sam mysql bazu i kad te podatke ukucam u joomlu nece da mi prodje dalja instalacija.
Javlja mi ovu gresku:

Are your sure these settings are correct?
Joomla will now attempt to populate a database with the settings you have supplied...

Da li treba da imam nesto od programa instalirano na PC-u?
Ako neko bude imao volje i vremena ja bi mu dao sve podatke o ovom besplatnom hostingu pa da mi to pokusa da instalira.

Hvala puno jos jednom!
 
Sve sto cu ti reci jeste LOL!
Razumes engleski mozda?
Pita te da li si siguran da su to tacni podaci.
Imas ponudjeno Yes / No, pa ti izaberi magicno dugme koje ce te odvesti dalje...
 
ne treba ti software u mashini za to i probaj da razumes zasto nesto treba da bude tako kako treba da bude

niko od tebe ne ochekuje da kodirash ecommerce za amazon ali brate gledaj da znash gde bodesh

necu da ti instaliram to jer tebi je batac oho ho dosta medvedjih usluga
 

Back
Top