Mladići sekli vene na ulici

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kakve veze ima dal su oni kreteni sa dve pijandure koje su sekle vene?

vidi, ja prva ne opravdavam samoubistvo, a gnušam se onih koji to rade na javnim mestima da bi privukli pažnju.
ali
presekli vene da bi dokazali da nisu bili u seksualnoj vezi. ...
ako se počita ostatakl teksta vidi se da je to bio samo jeftiina novinarska manipulacija da se privuče pažnja takvih ko što si ti, a da su se oni sekli zato što su bili pijani pomahnitali i još nešto, da ne budem pol. nekorektna.
 
to bio samo jeftiina novinarska manipulacija da se privuče pažnja takvih ko što si ti, a da su se oni sekli zato što su bili pijani pomahnitali i još nešto, da ne budem pol. nekorektna.

A kakvi su to takvi ko sto sam ja?:think:

Meni samo nije jasno kako se to dokazuje da nisi gej ako preseces vene?:dontunderstand:
Ovim su samo dokazali da su budale:thumbdown:

A sto ne odobravas samoubistvo?Ako neko oce da se zvekne srecan mu put
 
@ Parka... Ne mora da bude jeftina novinarska manipulacija, pricha deluje realno, a pogotovu u Romskoj zajednici... Inache bio je jedan sluchaj... I poznavao sam lichno dechka o kome se radilo, i bio je dobar momak... Naime, otishao je sa ekipom na Zlatibor... I blejali, pravili zurke i gudrali se... I pocheli da ubedjuju tog momka da je gey... A on onako istripovan na esidu ode u shumu i obesi se... Bilo mi je zao... Tim pre shto sa ga znao... Ali sam i tada rekao: Ma ko mu bre **** mater kada je idot...
 
oh bože
@jacob
1. takvih koji se primaju
2. nisi imao čast da se susretneš sa samoubicama pa zato i ne znaš o čemu govoriš
@mali što se ne važi
nisam rekla da je cela priča neistinita, ali se iz daljeg teksta uopšte ne vidi da su to uradili da bi nekom nešto dokazali već zato što su, košto sam već navela stoke pijane pomahnitale.. a to o tvom dečaku što si ispričao je druga stvar.. on je verovatno bio.. neprilagođen.. na više nivoa, glupo je sad ovako pretresati.

i žao mi je, ali ovo sa ljisom ima veze ko i onaj toma nikolić što su ga ubrisali.
 
oh bože
@jacob
1. takvih koji se primaju
2. nisi imao čast da se susretneš sa samoubicama pa zato i ne znaš o čemu govoriš
@mali što se ne važi
nisam rekla da je cela priča neistinita, ali se iz daljeg teksta uopšte ne vidi da su to uradili da bi nekom nešto dokazali već zato što su, košto sam već navela stoke pijane pomahnitale.. a to o tvom dečaku što si ispričao je druga stvar.. on je verovatno bio.. neprilagođen.. na više nivoa, glupo je sad ovako pretresati.

i žao mi je, ali ovo sa ljisom ima veze ko i onaj toma nikolić što su ga ubrisali.

Pa ni gej parad nije imala veze pa su je ovde stavili.
A da ti odgovorim pod dva imao sam cast da se susretnem sa samoubicom kojoj sam samarcinom oteo noz iz ruke pa se brzo predomislila.
Zato nemoj da se "primas" kad ne znas o cemu pricas
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top