NIKOLIĆ PODNEO OSTAVKU NA FUNKCIJE

Tomislav Nikolić zbog pretnji podneo ostavku na sve funkcije u SRS

Kako Press nezvnanično saznaje dosadašnji zamenik predsednika SRS Tomislav Nikolić podneo je ostavku na sve funkcije u stranci. Jedan od glavnih razloga, kako Press saznaje, su pretnje upućene njegovoj porodici

Tomislav Nikolić nije više zamenik predsednika Srpske radikalne stranke. Kako Press nezvnanično saznaje Nikolić je podneo ostavku na sve funkcije u stranci, a jedan od glavnih razloga su pretnje upućene njegovoj porodici.

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=46303&sectionId=37&seriesId=75
 
Dakle , nije dovoljno biti stoka da budes radikal........moras biti , ekstra stoka........a to Toma , sta god ko mislio o njemu , nije mogao.........

Na nivo Vjerice Radete i Natashe Jovanovic se ni Toma nije mogao spustiti......:roll:

Ono sto ostane od radikalne stranke, uz novo rukovodstvo, treba nazvatinekim prikladnim imenom iz zivotinjskog carstva...............
 
Ako ovo nije raspad radikala, onda ne znam sta je?

:super::klap:


Hm, mozda jeste mozda i nije.... Ko zna... U svakom slucaju otisao je jedan covek zbog koga sam,vecim delom, licno podrzavao radikale..... posle ovoga ko ne verujem....
A svim nasim ''demokratama'' zelim ugodno slavlje, naravno posle minuta cutanja za tragicno preminulog voljenog nam predsednika, nazalost po njih, bivseg ---- Slobodana Milosevica....
Ajno sad svi ruke gore..... :super::super::super:
 
Toma je pametan covek...potpuni sam apstinent sto se tice politike, ali moram ostaviti komentar u vezi ovoga.. Prosto covek vise nije mogao izdrzati pored onog bolesnika Seselja. Video je situaciju u svetu, Amerika i Rusija se ponovo ganjaju i tu ce biti dobro za nas...trebamo biti i uz jedne i druge, kao za vreme komunizma i izvlaciti sto vise i iz jednih i drugih.

Sve u svemu, mislim da je TOmica pametno postupio.
 
Hm, mozda jeste mozda i nije.... Ko zna... U svakom slucaju otisao je jedan covek zbog koga sam,vecim delom, licno podrzavao radikale..... posle ovoga ko ne verujem....

Ne mislim raspad njihove partije, vec snage koje su imali pod vodjstvom Nikolica, koji je za Seselja i njegovu ekipu loodaka izmislio politiku.

40 poslanika ce biti od sada misaona imenica za SRS.
 
Dakle , nije dovoljno biti stoka da budes radikal........moras biti , ekstra stoka........a to Toma , sta god ko mislio o njemu , nije mogao.........

Na nivo Vjerice Radete i Natashe Jovanovic se ni Toma nije mogao spustiti......:roll:

Ono sto ostane od radikalne stranke, uz novo rukovodstvo, treba nazvatinekim prikladnim imenom iz zivotinjskog carstva...............

Ti bas volis radikale?;)
 
Јел ово крај СРС. Шта мислите, хоце ли Николић основато нову партију или се дефинитивно повлачи из политике. СРС неће имати ко да наследи. Николић је једини човек, који је имао бар мало памети у тој странци.
 
ništa, samo se politička scena mora malo preurediti, jer su se radikali približili opasnoj granici i ugrožavaju demokrate. možda je Solana dao brdo para Tomi računajući na raskol, možda svi zajedno rade na ovome, planski. jer ja ne verujem u radikale kao opoziciju, mislim da glume, s obzirom na to kako su se ponašali prilikom priznavanja predsedničkih i parlamentarnih izbora, i s obzirom na to da nikad nisu okupljali mase (a okupljaju najviše ljudi) radi pravih ciljeva i eventualno opasnijih protesta (tipa siromaštvo, beda, rasprodaja zemlje, nezaposlenost), već samo oko idiotizama tipa "bulevar ratka mladića" i "odbrana radovana karadžića", gde je sve išlo na vodenicu vlasti.
 

Back
Top