Startup

sasa6

Aktivan član
Poruka
1.707
Kako da na startupu windowsa uklonim ovaj account. Nisam ga kreirao 100%, sam se odnekle pojavio, a nemogu da ga izbrisem nikako, probao sam u profilu user accounts, ali nemam nacina da ga izbrisem. Takodje necu da mi stoji nista na startupu ni administrator, znaci nista samo da udje u sistem bez kliktanja na bilo sta i unosenja neke sifre. Kako ovo da sklonim ?


 
Ovde trebas, posto verujem da je ovo tvoj account jer si ti administrator, da u user accounts-u udjes u opciju change the way users log on or off i tu primenis sta ti treba.
 
Kak mislis da sklonis jedini aktivni akaunt? Kako se logujes inace?

Mislim tako lepo kako mi je i bilo u pocetku dok ovo nije samo od sebe izaslo. Kada sam ulazio u Windows, normalno je ulazilo da nemoram da kliknem na moje ime (to nije imalo), sada ukljucim komp i moram da cekam pored njega da mi izbaci ovo sto je na slici, pa da kliknem na njega i da tek tada udje. Pre samo ukljucim i odem na ,,stotu stranu'' i kada se vratim sve je ucitano i svi programi su na raspolaganju odmah. Razumes li me sada ? Neznam kako se pojavilo i odakle ali kada oborite sistem i nanovo ga instalirate nema ovoga sa imenom da se klikce nego samo ulazi, a meni je ovo samo iskocilo nisam menjao nista oko User Accounta !
 
Lepo je to što si rešio problem ali nisi do kraja ga rešio, jer najverovatnije imaš jedan skriveni accaunt koji se vidi samo iz Administratorskog naloga i to samo u "Safe Modu". Pretpostavljam da je u pitanju "ASP.Net" accaunt. jer ako nije "onda je neko smestio Zeki Rodžeru" :(
 

Back
Top