Down with visa!!!!!!

Da li podržavate skup?

  • Da

    glasova: 16 40,0%
  • Ne

    glasova: 11 27,5%
  • Možda

    glasova: 3 7,5%
  • Ne zanima me

    glasova: 10 25,0%

  • Ukupno glasova
    40
  • Anketa je zatvorena .

zeksiv

Ističe se
Poruka
2.186
Pročitajte ovo!!!


Dragi prijatelji,


od 1991. godine gradjanima Srbije je potrebna viza za ulazak u zemlje Evropske Unije. Zemlje Evropske Unije čine 80% zemalja Evrope, što znači da je gradjanima Srbije u samo 20% slučajeva omogućen kontakt sa matičnim kontinentom - Evropom. U suprotnom, ukoliko želite da posetite neku od zemalja EU morate biti spremni da se suočite sa višednevnim prikupljanjem dokumenata i višečasovnim čekanjem ispred ambasada, dok će rezultat biti neizvestan i često negativan.

Ovo je akcija koja bi za cilj trebalo da ima oslobadjanje gradjana Srbije od nezaslužene kazne koja se zove viza!

Plan je sledeći...

Šta mislite o tome da...

3.oktobra 2008. svi koji žele, koji su u mogućnosti da obezbede šator, par sendviča i piće, dodju na skup koji bi se održao na granici sa Madjarskom, na granici Evropske Unije.
Sa ovim počinjemo, nije nemoguće, čak je vrlo ostvarljivo ... samo je potrebno da nas se javi što više. Takodje je potrebno da prenesete ovu informaciju dalje, prijateljima koji ne vide ovu grupu. Nećemo se ograničiti na FB, ali je ovo mesto odakle počinjemo. Članstvom u ovoj grupi obećavate da ćete biti na skupu koji organizujemo ili se čašću obavezujete da ćete informaciju o ovom skupu preneti dalje.
Važno je napomenuti da skup i ova grupa ne pripadaju NIJEDNOJ partiji, ali to ne znači da skup i grupa nisu politički! Upravo suprotno, oni jesu politička želja za oslobadjanjem jednog Evropskog naroda koji nije zaslužio da živi ZATVOREN!
Mnogi sedamnaestogodišnjaci, dvadesetpetogodišnjaci, čak i tridesetogodišnjaci nikada nisu prešli granicu Srbije!!! Nije li to nenormalno? Nije li to neprirodno? Nije li to surovo?
Mi nemamo novca za reklamu i FB nam je najjefiniji način oglašavanja. Zbog toga je veoma važno da ovaj resurs iskoristimo najbolje što možemo. Takodje, ovim putem upućujemo i poziv svim umetnicima koji su spremni da dodju na skup i učestvuju koncertom, predstavom ili izložbom. kao i privrednicima koji mogu pomoći učestvovanjem u logistici (hrana, piće, tehnička pomoć...).

Ovaj tekst će biti dopunjen, a Vaši komentari i ideje su dobrodošli!!!

Dobrodošli ste i Vi 03.10.2008.
!!!
 
Mnogi sedamnaestogodišnjaci, dvadesetpetogodišnjaci, čak i tridesetogodišnjaci nikada nisu prešli granicu Srbije!!! Nije li to nenormalno? Nije li to neprirodno? Nije li to surovo?
Mi nemamo novca za reklamu i FB nam je najjefiniji način oglašavanja. Zbog toga je veoma važno da ovaj resurs iskoristimo najbolje što možemo. Takodje, ovim putem upućujemo i poziv svim umetnicima koji su spremni da dodju na skup i učestvuju koncertom, predstavom ili izložbom. kao i privrednicima koji mogu pomoći učestvovanjem u logistici (hrana, piće, tehnička pomoć...).

Ovaj tekst će biti dopunjen, a Vaši komentari i ideje su dobrodošli!!!

Dobrodošli ste i Vi 03.10.2008.
!!!

Nisu presli granicu zato sto nemaju para. Ko ima para taj dobije vizu bez problema. Evo jedan moj poznanik decko radi ( za solidne pare ) al nije prijavljen ali je ipak dobio vizu bez problema za Grcku samo je morao da uplati u banku odredjenu sumu evrica a mnogi u Srbiji nemaju ni do Zlatibora da odu za vikend mada za Zlatibor viza ne treba.
 
:hahaha:

Да, као што рече Торенте Бг, зар нису визе укинуте у мају??

Е Србијооооо, тупа си и глупа!

Увек сам се питала због чега се наш народ толико лепи за харизму лидера, уместо за дела!:eek:
Јадни смо!
 
Nisu presli granicu zato sto nemaju para. Ko ima para taj dobije vizu bez problema. Evo jedan moj poznanik decko radi ( za solidne pare ) al nije prijavljen ali je ipak dobio vizu bez problema za Grcku samo je morao da uplati u banku odredjenu sumu evrica a mnogi u Srbiji nemaju ni do Zlatibora da odu za vikend mada za Zlatibor viza ne treba.

БРАВО!

Мисле мученици да ако се укину визе да ће им дати и по коју хиљаду евра за путовања.:hahaha:

'Оће, 'оће, али јуче!:rotf:
 
Ma ovaj zeksiv neobavesten. Vize ukinute jos pre par meseci kako je obecao Tadic,Dinkic i Djelic a on tu nesto tupi o nekom skupu i sl. Zeksiv slobodno kreni za EU samo pokazi licnu kartu na granici i pustice ti.Veruj mi. Evo ja bio u avgustu i nikakva viza mi nije trebala.
 
БРАВО!

Мисле мученици да ако се укину визе да ће им дати и по коју хиљаду евра за путовања.:hahaha:

'Оће, 'оће, али јуче!:rotf:

Pa ako su im i to obecali ovi iz ZES-a onda hoce. Ja sam cuo da te na granici ceka koverta sa keshom i plus kad odes recimo u Paris sve ti je za DZ tamo od hotela pa na dalje. Samo pokazes vizu.
 
А чула сам да сви Срби, гласачи ЗЕС-а кад оду у Француску, Немачку, па богме и у Америку имају ексклузивно право да се виде на кафи са премијерима и председницима држава.
Чо'ече, ЗЕС сваврата отвара.
 
A u Italiji na granici ti daju odmah i auto ..mozes da biras Ferari,Maserati,FIAT,Alfa,Lancia..... to sve zbog sporazuma sa FIAT-om. Ja prolazio kroz Italiju pre mesec dana i dali mi Maserati i plus malo love za trosak.Ma bre banja.Viza je cudo.

Evo slikao sam kad sam malo stao da odmorim i protegnem noge.

30s8ppt.jpg
 
Poslednja izmena:
Prica o vizama je tuga. 8 godina se prica o tome da za mesec, dva one nece trebati...A uvek su isti na vlasti. Kako ima neko obraza da spomene vise tu J****U liberalizaciju? Kad idem negde i imam pare za put imacu i za vizu. A i te pripreme za vizu su car putovanja :)

Tako da ja glasam za to da vize ostanu i cak sta da se jos teze dobijaju. Ja bi trazio i nalaz lekara o psihofizickoj sposobnosti za prelazak granice, kompletan spisak onoga sto ste jeli u proteklih 6 meseci, porodicno stablo 30 kolena unazad i 20 unapred... :)
 
Децо, са` ће чика нешто да вам објасни!
ДаклеМ укидање виза је "не липши магаре до зелене траве" или да вам преведем, ако вам укинемо визе ви нећете тако жестоко да гризете за прикључење ЕУ, онда ће` да кажете: Па сада имамо визе и не морамо баш у ту ЕУ.
Е зато визе НЕЋЕ бити укинуте бар док не буду 100% сигурни да су проевропске снаге непрејебиве, или док не прође референдум о прикључењу!

Јел` то сад мало јасније?
 
Pročitajte ovo!!!


Dragi prijatelji,


od 1991. godine gradjanima Srbije je potrebna viza za ulazak u zemlje Evropske Unije. Zemlje Evropske Unije čine 80% zemalja Evrope, što znači da je gradjanima Srbije u samo 20% slučajeva omogućen kontakt sa matičnim kontinentom - Evropom. U suprotnom, ukoliko želite da posetite neku od zemalja EU morate biti spremni da se suočite sa višednevnim prikupljanjem dokumenata i višečasovnim čekanjem ispred ambasada, dok će rezultat biti neizvestan i često negativan.

Ovo je akcija koja bi za cilj trebalo da ima oslobadjanje gradjana Srbije od nezaslužene kazne koja se zove viza!

Plan je sledeći...

Šta mislite o tome da...

3.oktobra 2008. svi koji žele, koji su u mogućnosti da obezbede šator, par sendviča i piće, dodju na skup koji bi se održao na granici sa Madjarskom, na granici Evropske Unije.
Sa ovim počinjemo, nije nemoguće, čak je vrlo ostvarljivo ... samo je potrebno da nas se javi što više. Takodje je potrebno da prenesete ovu informaciju dalje, prijateljima koji ne vide ovu grupu. Nećemo se ograničiti na FB, ali je ovo mesto odakle počinjemo. Članstvom u ovoj grupi obećavate da ćete biti na skupu koji organizujemo ili se čašću obavezujete da ćete informaciju o ovom skupu preneti dalje.
Važno je napomenuti da skup i ova grupa ne pripadaju NIJEDNOJ partiji, ali to ne znači da skup i grupa nisu politički! Upravo suprotno, oni jesu politička želja za oslobadjanjem jednog Evropskog naroda koji nije zaslužio da živi ZATVOREN!
Mnogi sedamnaestogodišnjaci, dvadesetpetogodišnjaci, čak i tridesetogodišnjaci nikada nisu prešli granicu Srbije!!! Nije li to nenormalno? Nije li to neprirodno? Nije li to surovo?
Mi nemamo novca za reklamu i FB nam je najjefiniji način oglašavanja. Zbog toga je veoma važno da ovaj resurs iskoristimo najbolje što možemo. Takodje, ovim putem upućujemo i poziv svim umetnicima koji su spremni da dodju na skup i učestvuju koncertom, predstavom ili izložbom. kao i privrednicima koji mogu pomoći učestvovanjem u logistici (hrana, piće, tehnička pomoć...).

Ovaj tekst će biti dopunjen, a Vaši komentari i ideje su dobrodošli!!!

Dobrodošli ste i Vi 03.10.2008.
!!!


Od 1991. godine gradjanima Srbije je potreban normalna zivot i normalan standard.......

3. oktobra sve te gologuzane najuriti motkama, unesto da su se skupili da protestvuju sto nema posla, sto zele da rade, da zarade, oni se bave nekim nebitnim stvarima. Nije ni cudo isprani mozgovi, oce to od b92, RTS i PINK-a da se dobije......

*EBALE VAS VIZE
 
Ako ce nesto ubediti zemlje EU da treba POD HITNO liberalizovati vizni sistem prema Srbiji, to su hiljade srpskih gologuzana koji sede u satorima na granicama sengenske zone i vicu 'pustite nas unutra, pustite nas u EU!'

Haha.

nije to losa ideja, nego......nesto sam se ulenjio zadnjih dana..........i da su barem gologuzanke, a ne gologuzani pa da razmislim
 
Onda ti je vreme da shvatis neke stvari.

Zemljama EU ne treba sirotinja. Vizni rezim je liberalan pre svega sa zemljama koje su donekle sredjene i koje nece istovariti trista hiljada socijalnih slucajeva preko granice - izuzetak je Rumunija, i zbog tog izuzetka, napravljenog pod americkim pritiskom, sad gorko zale. Svakom politicaru i skoro svakom glasacu u EU bi se digla kosa na glavi da vidi hiljade balkanaca u satorima na granicama njihove voljene bescarinske zone. Jedini nacin da se rezim liberalizuje je da zemlje EU veruju da prvog dana posle otvaranja granica tamo nece nahrupiti bulumenta gladnih sankilota.

Prema tome, kampovati na njihovim granicama, u blatu i satorima, i kukati "pustite nas, pustite nas!" je ne samo glupo i kontraproduktivno nego bi se mogli reci i debilno. Da li sad razumes?
 
Onda ti je vreme da shvatis neke stvari.

Zemljama EU ne treba sirotinja. Vizni rezim je liberalan pre svega sa zemljama koje su donekle sredjene i koje nece istovariti trista hiljada socijalnih slucajeva preko granice - izuzetak je Rumunija, i zbog tog izuzetka, napravljenog pod americkim pritiskom, sad gorko zale. Svakom politicaru i skoro svakom glasacu u EU bi se digla kosa na glavi da vidi hiljade balkanaca u satorima na granicama njihove voljene bescarinske zone. Jedini nacin da se rezim liberalizuje je da zemlje EU veruju da prvog dana posle otvaranja granica tamo nece nahrupiti bulumenta gladnih sankilota.

Prema tome, kampovati na njihovim granicama, u blatu i satorima, i kukati "pustite nas, pustite nas!" je ne samo glupo i kontraproduktivno nego bi se mogli reci i debilno. Da li sad razumes?


,,,,,,:mrgreen:........tako mali debil zamislja evropske integracije:mrgreen:

to sto su tebe drzali u izbeglickim kampovima , i satorima, pre nego sto su ti dozvolili da udjes u zemlju,....... nema veze sa protokom ljudi i radne snage u EU.......

samo, ti jos imas nocne more od bodljikave ograde i satora za izbeglice ........yebiga, i stoka se drzi jedno vreme u karantinu, a kamoli takvi kao ti.....:think:
 

Back
Top