Down with visa!!!!!!

Pogledaj rezultate ankete: Da li podržavate skup?

Glasova
40. Ne možete glasati na ovu anketu
  • Da

16 40,00%
  • Ne

11 27,50%
  • Možda

3 7,50%
  • Ne zanima me

10 25,00%
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 80

Tema: Down with visa!!!!!!

Ističe se zeksiv (avatar)
    Učlanjen
    14.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano Down with visa!!!!!!

Pročitajte ovo!!!

Dragi prijatelji,

od 1991. godine gradjanima Srbije je potrebna viza za ulazak u zemlje Evropske Unije. Zemlje Evropske Unije čine 80% zemalja Evrope, što znači da je gradjanima Srbije u samo 20% slučajeva omogućen kontakt sa matičnim kontinentom - Evropom. U suprotnom, ukoliko želite da posetite neku od zemalja EU morate biti spremni da se suočite sa višednevnim prikupljanjem dokumenata i višečasovnim čekanjem ispred ambasada, dok će rezultat biti neizvestan i često negativan.

Ovo je akcija koja bi za cilj trebalo da ima oslobadjanje gradjana Srbije od nezaslužene kazne koja se zove viza!

Plan je sledeći...

Šta mislite o tome da...

3.oktobra 2008. svi koji žele, koji su u mogućnosti da obezbede šator, par sendviča i piće, dodju na skup koji bi se održao na granici sa Madjarskom, na granici Evropske Unije.
    Sa ovim počinjemo, nije nemoguće, čak je vrlo ostvarljivo ... samo je potrebno da nas se javi što više. Takodje je potrebno da prenesete ovu informaciju dalje, prijateljima koji ne vide ovu grupu. Nećemo se ograničiti na FB, ali je ovo mesto odakle počinjemo. Članstvom u ovoj grupi obećavate da ćete biti na skupu koji organizujemo ili se čašću obavezujete da ćete informaciju o ovom skupu preneti dalje.
    Važno je napomenuti da skup i ova grupa ne pripadaju NIJEDNOJ partiji, ali to ne znači da skup i grupa nisu politički! Upravo suprotno, oni jesu politička želja za oslobadjanjem jednog Evropskog naroda koji nije zaslužio da živi ZATVOREN!
    Mnogi sedamnaestogodišnjaci, dvadesetpetogodišnjaci, čak i tridesetogodišnjaci nikada nisu prešli granicu Srbije!!! Nije li to nenormalno? Nije li to neprirodno? Nije li to surovo?
    Mi nemamo novca za reklamu i FB nam je najjefiniji način oglašavanja. Zbog toga je veoma važno da ovaj resurs iskoristimo najbolje što možemo. Takodje, ovim putem upućujemo i poziv svim umetnicima koji su spremni da dodju na skup i učestvuju koncertom, predstavom ili izložbom. kao i privrednicima koji mogu pomoći učestvovanjem u logistici (hrana, piće, tehnička pomoć...).

Ovaj tekst će biti dopunjen, a Vaši komentari i ideje su dobrodošli!!!

Dobrodošli ste i Vi 03.10.2008.
    !!!

Buduća legenda Torrente Bgd (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Podrazumevano Re: Down with visa!!!!!!

Pa zar nisu ukinute vize u maju??? To su obecali ovi iz DS za vreme izborne kampanje a kad su oni u pitanju zna se obacano-ispunjeno

Mene zabole ...meni viza ne treba
    Daleko ti lepa kuca ahaahhahah

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Tebe zeksiv ni sa vizom ne bi pustili u EU

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Citat Original postavio zeksiv Pogledaj poruku
    Mnogi sedamnaestogodišnjaci, dvadesetpetogodišnjaci, čak i tridesetogodišnjaci nikada nisu prešli granicu Srbije!!! Nije li to nenormalno? Nije li to neprirodno? Nije li to surovo?
    Mi nemamo novca za reklamu i FB nam je najjefiniji način oglašavanja. Zbog toga je veoma važno da ovaj resurs iskoristimo najbolje što možemo. Takodje, ovim putem upućujemo i poziv svim umetnicima koji su spremni da dodju na skup i učestvuju koncertom, predstavom ili izložbom. kao i privrednicima koji mogu pomoći učestvovanjem u logistici (hrana, piće, tehnička pomoć...).

!!!
    Nisu presli granicu zato sto nemaju para. Ko ima para taj dobije vizu bez problema. Evo jedan moj poznanik decko radi ( za solidne pare ) al nije prijavljen ali je ipak dobio vizu bez problema za Grcku samo je morao da uplati u banku odredjenu sumu evrica a mnogi u Srbiji nemaju ni do Zlatibora da odu za vikend mada za Zlatibor viza ne treba.

Buduća legenda Софија (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1573

Да, као што рече Торенте Бг, зар нису визе укинуте у мају??

Е Србијооооо, тупа си и глупа!

Увек сам се питала због чега се наш народ толико лепи за харизму лидера, уместо за дела!
    Јадни смо!

Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1573

Citat Original postavio Torrente Bgd Pogledaj poruku
    Nisu presli granicu zato sto nemaju para. Ko ima para taj dobije vizu bez problema. Evo jedan moj poznanik decko radi ( za solidne pare ) al nije prijavljen ali je ipak dobio vizu bez problema za Grcku samo je morao da uplati u banku odredjenu sumu evrica a mnogi u Srbiji nemaju ni do Zlatibora da odu za vikend mada za Zlatibor viza ne treba.
    БРАВО!

Мисле мученици да ако се укину визе да ће им дати и по коју хиљаду евра за путовања.

'Оће, 'оће, али јуче!

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Ma ovaj zeksiv neobavesten. Vize ukinute jos pre par meseci kako je obecao Tadic,Dinkic i Djelic a on tu nesto tupi o nekom skupu i sl. Zeksiv slobodno kreni za EU samo pokazi licnu kartu na granici i pustice ti.Veruj mi. Evo ja bio u avgustu i nikakva viza mi nije trebala.

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Citat Original postavio Софија Pogledaj poruku
    БРАВО!

Мисле мученици да ако се укину визе да ће им дати и по коју хиљаду евра за путовања.

'Оће, 'оће, али јуче!
    Pa ako su im i to obecali ovi iz ZES-a onda hoce. Ja sam cuo da te na granici ceka koverta sa keshom i plus kad odes recimo u Paris sve ti je za DZ tamo od hotela pa na dalje. Samo pokazes vizu.

Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1573

Тачно.
    Али ти у Паризу су посебно предусретљиви, јер ипак, Ђелић је њихов ђак.
    Зна човек шта ради.

Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1573

А чула сам да сви Срби, гласачи ЗЕС-а кад оду у Француску, Немачку, па богме и у Америку имају ексклузивно право да се виде на кафи са премијерима и председницима држава.
    Чо'ече, ЗЕС сваврата отвара.

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

A u Italiji na granici ti daju odmah i auto ..mozes da biras Ferari,Maserati,FIAT,Alfa,Lancia..... to sve zbog sporazuma sa FIAT-om. Ja prolazio kroz Italiju pre mesec dana i dali mi Maserati i plus malo love za trosak.Ma bre banja.Viza je cudo.

Evo slikao sam kad sam malo stao da odmorim i protegnem noge.

Poslednji put ažurirao/la Torrente Bgd : 06.09.2008. u 12:41

Legenda Победоносцев (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1310

Ako ce nesto ubediti zemlje EU da treba POD HITNO liberalizovati vizni sistem prema Srbiji, to su hiljade srpskih gologuzana koji sede u satorima na granicama sengenske zone i vicu 'pustite nas unutra, pustite nas u EU!'

Haha.
    no longer at ease here, in the old dispensation

Ističe se
    Učlanjen
    08.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Ako pocnu da strajkuju gladju

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Prica o vizama je tuga. 8 godina se prica o tome da za mesec, dva one nece trebati...A uvek su isti na vlasti. Kako ima neko obraza da spomene vise tu J****U liberalizaciju? Kad idem negde i imam pare za put imacu i za vizu. A i te pripreme za vizu su car putovanja

Tako da ja glasam za to da vize ostanu i cak sta da se jos teze dobijaju. Ja bi trazio i nalaz lekara o psihofizickoj sposobnosti za prelazak granice, kompletan spisak onoga sto ste jeli u proteklih 6 meseci, porodicno stablo 30 kolena unazad i 20 unapred...

Domaćin мирјана б. (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    217

Da li neko stvarno misli da ce kampovanje na granici poboljsati stanje s vizama??? Moze samo da se razboli tamo, nista vise...

Poznat Koschei.Besmertnii (avatar)
    Učlanjen
    12.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    132
    Reputaciona moć
    138

Децо, са` ће чика нешто да вам објасни!
    ДаклеМ укидање виза је "не липши магаре до зелене траве" или да вам преведем, ако вам укинемо визе ви нећете тако жестоко да гризете за прикључење ЕУ, онда ће` да кажете: Па сада имамо визе и не морамо баш у ту ЕУ.
    Е зато визе НЕЋЕ бити укинуте бар док не буду 100% сигурни да су проевропске снаге непрејебиве, или док не прође референдум о прикључењу!

Јел` то сад мало јасније?
    Но без медведя нет тайги, без тайги нет Сибири, без Сибири нет России, без России весь мир сирота.

Ističe se Pepeo (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2007.
    Pol
    muški
    Тамо далеко.... тамо где се Срби воле....
    Reputaciona moć
    70

Citat Original postavio zeksiv Pogledaj poruku
    Pročitajte ovo!!!

Dragi prijatelji,

od 1991. godine gradjanima Srbije je potrebna viza za ulazak u zemlje Evropske Unije. Zemlje Evropske Unije čine 80% zemalja Evrope, što znači da je gradjanima Srbije u samo 20% slučajeva omogućen kontakt sa matičnim kontinentom - Evropom. U suprotnom, ukoliko želite da posetite neku od zemalja EU morate biti spremni da se suočite sa višednevnim prikupljanjem dokumenata i višečasovnim čekanjem ispred ambasada, dok će rezultat biti neizvestan i često negativan.

Ovo je akcija koja bi za cilj trebalo da ima oslobadjanje gradjana Srbije od nezaslužene kazne koja se zove viza!

Plan je sledeći...

Šta mislite o tome da...

3.oktobra 2008. svi koji žele, koji su u mogućnosti da obezbede šator, par sendviča i piće, dodju na skup koji bi se održao na granici sa Madjarskom, na granici Evropske Unije.
    Sa ovim počinjemo, nije nemoguće, čak je vrlo ostvarljivo ... samo je potrebno da nas se javi što više. Takodje je potrebno da prenesete ovu informaciju dalje, prijateljima koji ne vide ovu grupu. Nećemo se ograničiti na FB, ali je ovo mesto odakle počinjemo. Članstvom u ovoj grupi obećavate da ćete biti na skupu koji organizujemo ili se čašću obavezujete da ćete informaciju o ovom skupu preneti dalje.
    Važno je napomenuti da skup i ova grupa ne pripadaju NIJEDNOJ partiji, ali to ne znači da skup i grupa nisu politički! Upravo suprotno, oni jesu politička želja za oslobadjanjem jednog Evropskog naroda koji nije zaslužio da živi ZATVOREN!

!!!

Od 1991. godine gradjanima Srbije je potreban normalna zivot i normalan standard.......

3. oktobra sve te gologuzane najuriti motkama, unesto da su se skupili da protestvuju sto nema posla, sto zele da rade, da zarade, oni se bave nekim nebitnim stvarima. Nije ni cudo isprani mozgovi, oce to od b92, RTS i PINK-a da se dobije......

*EBALE VAS VIZE
    Znam da postoje likovi koji vole da cekaju u redu, ali ne znam da postoje likovi koji se raduju zbog cekanja u redu....
    Mladjani Evropljani

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

Najbolje da podignemo kineski zid oko Srbije i da budemo srecni ko svinje u blatu.

Ističe se Pepeo (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2007.
    Pol
    muški
    Тамо далеко.... тамо где се Срби воле....
    Reputaciona moć
    70

Citat Original postavio bolesnik Pogledaj poruku
    Najbolje da podignemo kineski zid oko Srbije i da budemo srecni ko svinje u blatu.
    Nekima je dovoljan minut da shvate, nekima nekoliko dana, nekima par godina al ima onih kojima i tri zivota nisu dovoljna da shvate bitne stvari u zivotu.....

Inace koliko godina imas?
    Siba pubertet pod pritiskom tranzicije a?
    Znam da postoje likovi koji vole da cekaju u redu, ali ne znam da postoje likovi koji se raduju zbog cekanja u redu....
    Mladjani Evropljani

Domaćin мирјана б. (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    217

Citat Original postavio Pepeo Pogledaj poruku
    Nekima je dovoljan minut da shvate, nekima nekoliko dana, nekima par godina al ima onih kojima i tri zivota nisu dovoljna da shvate bitne stvari u zivotu.....

Jel ti hoces da kazes da on ima malo godina ili da mu je ovo treci zivot?

Domaćin VelikiKombinator (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

Citat Original postavio Победоносцев Pogledaj poruku
    Ako ce nesto ubediti zemlje EU da treba POD HITNO liberalizovati vizni sistem prema Srbiji, to su hiljade srpskih gologuzana koji sede u satorima na granicama sengenske zone i vicu 'pustite nas unutra, pustite nas u EU!'

Haha.
    nije to losa ideja, nego......nesto sam se ulenjio zadnjih dana..........i da su barem gologuzanke, a ne gologuzani pa da razmislim

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

Citat Original postavio Pepeo Pogledaj poruku

Imam 21 ako te zanima.

Učlanjen
    15.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1310

Onda ti je vreme da shvatis neke stvari.

Zemljama EU ne treba sirotinja. Vizni rezim je liberalan pre svega sa zemljama koje su donekle sredjene i koje nece istovariti trista hiljada socijalnih slucajeva preko granice - izuzetak je Rumunija, i zbog tog izuzetka, napravljenog pod americkim pritiskom, sad gorko zale. Svakom politicaru i skoro svakom glasacu u EU bi se digla kosa na glavi da vidi hiljade balkanaca u satorima na granicama njihove voljene bescarinske zone. Jedini nacin da se rezim liberalizuje je da zemlje EU veruju da prvog dana posle otvaranja granica tamo nece nahrupiti bulumenta gladnih sankilota.

Prema tome, kampovati na njihovim granicama, u blatu i satorima, i kukati "pustite nas, pustite nas!" je ne samo glupo i kontraproduktivno nego bi se mogli reci i debilno. Da li sad razumes?

Poznat inagadadavida (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Победоносцев Pogledaj poruku
    Onda ti je vreme da shvatis neke stvari.

Zemljama EU ne treba sirotinja. Vizni rezim je liberalan pre svega sa zemljama koje su donekle sredjene i koje nece istovariti trista hiljada socijalnih slucajeva preko granice - izuzetak je Rumunija, i zbog tog izuzetka, napravljenog pod americkim pritiskom, sad gorko zale. Svakom politicaru i skoro svakom glasacu u EU bi se digla kosa na glavi da vidi hiljade balkanaca u satorima na granicama njihove voljene bescarinske zone. Jedini nacin da se rezim liberalizuje je da zemlje EU veruju da prvog dana posle otvaranja granica tamo nece nahrupiti bulumenta gladnih sankilota.

Prema tome, kampovati na njihovim granicama, u blatu i satorima, i kukati "pustite nas, pustite nas!" je ne samo glupo i kontraproduktivno nego bi se mogli reci i debilno. Da li sad razumes?

,,,,,,........tako mali debil zamislja evropske integracije

to sto su tebe drzali u izbeglickim kampovima , i satorima, pre nego sto su ti dozvolili da udjes u zemlju,....... nema veze sa protokom ljudi i radne snage u EU.......

samo, ti jos imas nocne more od bodljikave ograde i satora za izbeglice ........yebiga, i stoka se drzi jedno vreme u karantinu, a kamoli takvi kao ti.....

Učlanjen
    15.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1310

Glup si ti da razumes bilo sta, a o tome gde ja idem i gde me i kako docekuju... toga u tvojim blatnjavim snovima ni ne moze biti. Nemas iskustvo i perspektivu.

Prema tome, ne balavi.

Slične teme

1. Visa PTT
    Autor rad......... u forumu Fakulteti
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 24.03.2009., 12:23
  2. Visa hotilejrska ili visa turisticka
    Autor Ste u forumu Arhiva
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 26.02.2006., 03:03
  3. MVV visa