POJAČAN LIBIDO- REŠENJE, PREDLOZI...

Ovako...da li imate pojačan sexualni apetit i da li vam to predstavlja problem?
Ako ste u vezi ili braku a rade vam hormoni, kako se suzdržavate da ne prevarite partnera?
Ja se trudim iz petnih žila, a vi? :rumenko::rumenko::rumenko:

I tako...


Da, imam, ali ja tu ne vidim problem !

Nikad nisam imala tu frku u vezi. Uvek sam bila sa tipovima koji su mogli da me namire, tako da nisam imala potrebu ni da pogledam druge, a kamoli da prevarim nekog od njih.

Zato, traži, traži, pa ćeš naći nekog ko će ti rešiti taj problem, mislim to suzdržavanje da ne prevariš! :ok:
Mislim, meni je prevara veći problem, nego pojačan sex. apetit!
 
Ovako...da li imate pojačan sexualni apetit i da li vam to predstavlja problem?
Ako ste u vezi ili braku a rade vam hormoni, kako se suzdržavate da ne prevarite partnera?
Ja se trudim iz petnih žila, a vi? :rumenko::rumenko::rumenko:

I tako...

joga je spas....i samokontrola kojom uvek mozes vladati sobom....ideja i jeste ne dozvoliti animalnim instiktima da nadvladaju razum....pokusaj....mozda budes zadovoljna rezultatima :super:
 
pa sigurno joj necu predloziti da se izyebe sa svakim tipom koga vidi....ti pokusaj....mozda ti uspe.....:thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Pa ne to... Ali ona moze to ili da zaboravi ili da preduzme neshto povodom toga ( shto uopshte ne mora biti sa svakim koga vidi, ne mora chak ni da ukljucuje nikog osim nje i njenog muza )... Ali eto josh jednog reshenja...
Nadji si dobru knjigu.... pa josh jednu... pa josh jednu...
 

Back
Top