STA DA MU KUPIM ZA RODJENDAN?

D

DACA@

Gost
Za mene kazu da sam jako mastovita,ali ne znam sta mi se ovih dana desilo!Blizi se rodjendan mog decka,a ja nemam pojma sta da mu kupim?Pomozite mi!Da li mozda imate neku ideju? Ne znam da li vam ovo nesto znaci:U HOROSKOPU JE BLIZANAC!HVALA UNAPRED!
 
Anonymous:
eh, isti ptoblem koji sam ja imala pre 5 dana! :lol:

ajde daco, napisi nam jos nesto i njemu-
ima li kakav hobi, neka interesovanja, nesto sto voli da radi u slobodno vreme!
pozdrav :wink:
U pitanju je 18-ti rodjendan jednog muzicara,a nesudjenog policajca! :wink:
On je veoma veseo,duhovit i ne voli da slusa filozofiranje,osim ako nije njgovo! :twisted:
IMAS LI SAD NEKU IDEJU?! :?
 
Ma pokloni mu sebe u najboljem (i najbezobraznijem :mrgreen:) izdanju... Nema lepseg poklona za rodjendan od toga ;)

A ako bas insistiras na materijalnosti, a kazes da je muzicar i nesudjeni pandur, ili neki muzicki instrument (recimo, ako svira gitaru, kupi mu neku malu deciju plasticnu igracku-gitaru)... mada i lisice nije los predlog, obaska sto je i koristan ;)
 
Једном сам негде наишла на јако лепу причицу о ципелици... Суштина је да поклоњена ципела носи са собом јако лепу симболику ("Пепељуга"), а имаш јако лепе привеске за кључеве у облику ципелице ("Мануал" их прави). Томе додај и лепо својеручно израђену и исписану честитку која ће у себи садржати и неку врсту објашњења за симболику ципелице (ако ти је потребна помоћ око текста, сасвим намерно имам један - јави се слободно).
 

Back
Top