Prelom i zarastanje
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Prelom i zarastanje

Domaćin NastyNensy (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    71

Unhappy Prelom i zarastanje

LJudi prosle nedelje sam polomila prst na nozi Sada kada je najlepse vreme,ja sedim u kuci i povremeno skakucem na levoj nozi(od skakutanja je i ona pocela da me boli).Ne mogu uopste da se naslonim na desnu nogu zbog otoka!Jel je imao ovde neko iskustva sa prelomom iste,da me posavetuje kako da sto pre prodje i spadne otok?

Poznat WithdrawnWater (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano Re: Prelom i zarastanje

Ne razumem? O kakvom otoku pricas? Zasto ti noga nije u gipsu ako si polomio prst? Da li si bio kod lekara i sta ti je lekar rekao? Proci ce onda kad bude zaraslo i nema nacina df ato ubrzas sem da slusas savet ortopeda, a ako budes skakao i oslanjao se na nju, nece zarasti mesecima ili moze zarasti ukrivo pa ces zauvek imati problema. Dakle, smiri se, ako nisi bio kod lekara idi, ako jesi - ono sto ti je ortoped rekao moras da postujes, i da mirujes onoliko dugo kolko ti je rekao da mirujes u onom opsegu kolko ti je preporuceno do zakazane kontrole. Imas stake, ako nemas mozesd a i h dobijes (mislim na revers iz DZ ili bolnice, a ako ne nije to skupo ni da se kupi).
    Život se ne meri brojem udaha, vec brojem trenutaka koji nam oduzmu dah....

Obećava 1.mister.noo (avatar)
    Učlanjen
    09.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    32

Podrazumevano Re: Prelom i zarastanje

vidi ja nisam imao iskustva sa navedenim problemom, sve do pre tri i po nedelje kada sam i sam zaradio jedan prelom na domalom prstu leve noge, nosio sam gips tri nedelje i evo vec pet dana sam bez njega otok na nozi koji je se mogo videti do skocnog zgloba se polako povuko osim u predelu spoljasnosti stopala kod prstiju i naravno natecen mi je domali prst, naravno ne mogu da stranem na tu nogu kako treba na spoljasni deo uposte, boli i to poprilicno.
    trebao bi na fizikalne terapije od juce ali svi kazu da ot toga nema nista, ja bi za par dana krenuo na posao jer mi je evo cetvrta nedelja bolovanja. ali kako vreme prolazi a bolovi i otok su jos uvek tu, sad stvarno neznam sta raditi.
    Pa bi te zamolio za neki savet, kako ti je sad posle toliko vremena i sta si ti koristila.
    Unapred hvala.

Slične teme

1. Prelom teksta
    Autor VIRGINIJA u forumu Softver
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 22.09.2009., 17:53
  2. word i prelom
    Autor ? u forumu Softver
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 15.04.2006., 02:58
  3. zarastanje kosti
    Autor animsaj u forumu Zdravlje