Sta zelite da osetite jednom u zivotu od svoje ljubavi

Poruka
80
Da li bi zeleli da osetite jednom kako vasa lepsa polovina zeli da zaradi za vas i za dete ako nista drugo, bar podjednako.

Da vidite tu volju, taj njen trud i zelju za porodicom i za njenim opstankom, makar to znacilo i smanjenje potrosnje kucnog budzeta na sminku, cipele i ostale nepotrebne gluposti koje zene u vecini lako trose iako im dete gladuje ( u nekim slucajevima).

Da li bi onda stvarno znali da vas jednako voli kao i vi nju?
 
Da li bi zeleli da osetite jednom kako vasa lepsa polovina zeli da zaradi za vas i za dete ako nista drugo, bar podjednako.

Da vidite tu volju, taj njen trud i zelju za porodicom i za njenim opstankom, makar to znacilo i smanjenje potrosnje kucnog budzeta na sminku, cipele i ostale nepotrebne gluposti koje zene u vecini lako trose iako im dete gladuje ( u nekim slucajevima).

Da li bi onda stvarno znali da vas jednako voli kao i vi nju?

samo mi razjasni kakve veze ima zarada sa ljubavlju !?! sada bi ja sebe trebalo da pitam "da li ja vredim koliko i njena plata" !?! ne kapiram !!!
shta bi bilo da si nezaposlen 2 meseca, kako bi onda rasporedili budzet !!! po meni je normalno da sve pare koje su u kuci ne pripadaju ni meni ni njoj - vec NAMA !!! :rtfm:
 
Da li bi zeleli da osetite jednom kako vasa lepsa polovina zeli da zaradi za vas i za dete ako nista drugo, bar podjednako.

Da vidite tu volju, taj njen trud i zelju za porodicom i za njenim opstankom, makar to znacilo i smanjenje potrosnje kucnog budzeta na sminku, cipele i ostale nepotrebne gluposti koje zene u vecini lako trose iako im dete gladuje ( u nekim slucajevima).Da li bi onda stvarno znali da vas jednako voli kao i vi nju?

Reci ti meni, jel to u vecini ili u nekim slucajevima....? :dash:
 
samo mi razjasni kakve veze ima zarada sa ljubavlju !?! sada bi ja sebe trebalo da pitam "da li ja vredim koliko i njena plata" !?! ne kapiram !!!
shta bi bilo da si nezaposlen 2 meseca, kako bi onda rasporedili budzet !!! po meni je normalno da sve pare koje su u kuci ne pripadaju ni meni ni njoj - vec NAMA !!! :rtfm:

..pusti ga, vidis da ga zena maltretira i izkoriscava..pa je malo ljut.. :)))
 
samo mi razjasni kakve veze ima zarada sa ljubavlju !?! sada bi ja sebe trebalo da pitam "da li ja vredim koliko i njena plata" !?! ne kapiram !!!
shta bi bilo da si nezaposlen 2 meseca, kako bi onda rasporedili budzet !!! po meni je normalno da sve pare koje su u kuci ne pripadaju ni meni ni njoj - vec NAMA !!! :rtfm:

Ovo je pravo razmišljanje, mogu samo da aminujem :)

Btw, stvarno- šta ako je jedno od njih dvoje silom prilika nezaposleno? Jel' će ljubav prema njemu/njoj biti manja jer ne donosi lovu u kuću?????????????
I još nešto: da li postavljač teme zna šta je ljubav?
 
Moja prijateljica imala dechka, velika ljubav bila, on nezaposlen nema ni za pljuge, ona radila i plachala stan i struju i sve neshto, onda on dobio posao a ona radila i plachala stan i struju i sve neshto
I onda je ona ostala bez posla
a on platio kiriju i struju
pa joj rekao da zzivi u njegovom stanu i sve mora biti kako on kazze
i da mora da placha struju ne zanima ga kako
i ona je otishla od njega i nije imala ni stan ni posao samo prijatelje
i sad opet ima sve
a on ima samo svoju shugavu njushku i svoje patetichne porukice
da je voli i da mu se vrati.
 
Da li bi zeleli da osetite jednom kako vasa lepsa polovina zeli da zaradi za vas i za dete ako nista drugo, bar podjednako.

Da vidite tu volju, taj njen trud i zelju za porodicom i za njenim opstankom, makar to znacilo i smanjenje potrosnje kucnog budzeta na sminku, cipele i ostale nepotrebne gluposti koje zene u vecini lako trose iako im dete gladuje ( u nekim slucajevima).

Da li bi onda stvarno znali da vas jednako voli kao i vi nju?

Шминка и ципеле нису непотребне глупости.
А лично не верујем да нека жена одваја од уста своје деце да би купила себи ципеле...

Иначе, у потпуности се слажем са Шишмишом...
 

Back
Top