Inteligencija kao okruženje

Ja sam superinteligentna. Kada sam radila test inteligencije, rekli su mi da IQ preko 382 ne mogu da izracunaju i da uvrste u bilo koji standard. Rekli su mi: "Liiizo, ti su supergenijalka. Mi s tobom ne mozemo da se kacimo." Ja samo skromno zivim svoj zivot i gledam da pomognem ovom svet. Koliki je vama IQ?:cool:
 
Ja sam superinteligentna. Kada sam radila test inteligencije, rekli su mi da IQ preko 382 ne mogu da izracunaju i da uvrste u bilo koji standard. Rekli su mi: "Liiizo, ti su supergenijalka. Mi s tobom ne mozemo da se kacimo." Ja samo skromno zivim svoj zivot i gledam da pomognem ovom svet. Koliki je vama IQ?:cool:

...inteligencija i jeste oruzje ali koje koriste samo samo-ubice !?
 
Tuzni_patak:
Kad bi ljudi bili svako pojedinačno inteligentniji , kakav bi bio svet....?

Koje bi bile najuočljivije razlike izmedju ovog i "inteligentnijeg" okruženja?
Koji bi se društveni odnosi najviše promeni?

... e sad patku ... sta bi bilo kad bi bilo ... ...

... porast inteligencije za dva puta recimo, ... kod svakog pojedinacno, podrazumeva se, ne bi poremetio taj medju odnos ... prema tome, mentalno zaostao i dalje bi bio mentalno zaostao ... genije bi ostao genije ... itd. ...

... razlike bi se verovatno ogledale u naprednijem, boljem okruzenju, ... drustvo u celini bi funkcionisalo na drugacijem sistemu vrednosti i sl. ... ... sta drugo ...
 
L D Project:
Ja sam superinteligentna. Kada sam radila test inteligencije, rekli su mi da IQ preko 382 ne mogu da izracunaju i da uvrste u bilo koji standard. Rekli su mi: "Liiizo, ti su supergenijalka. Mi s tobom ne mozemo da se kacimo." Ja samo skromno zivim svoj zivot i gledam da pomognem ovom svet. Koliki je vama IQ?:cool:

... Liiizo ... skini tu trojku;) ...
 
Poslednja izmena:
nešto kao u evilibrijoomu...al ne bi bilo paljenja tekovina civilizacije, moozike,slika i knjiga......verovatno bi bila zabranjena osećanja...jer osećanja osoojećooju savršen sistem bez zločina i drooštveni red i mir.....napredak take..neke nove civilizacije bi bilo vrlo ograničen....jer je čoek hedonističko biće po prirodi...a vodila bi ga glad za uživanjem kao i svaku životinju...to je jedino šo ne može nikakav napredak inteligencije da promeni............
 
Leti vam paznja sa vaznih stvari.....

Svi ti ljudi bi jeli, radili nesto sto ih interesuje i saznavali nesto novo, takodje objasnjavali jedni drugima nesto.....

Dakle potrudite se malo vise, niko ne trazi konacnu ocenu vec uzmite neki ugao i njega posmatrajte ,ako vam je tako lakse.....
 
moonja:
nešto kao u evilibrijoomu...al ne bi bilo paljenja tekovina civilizacije, moozike,slika i knjiga......verovatno bi bila zabranjena osećanja...jer osećanja osoojećooju savršen sistem bez zločina i drooštveni red i mir.....napredak take..neke nove civilizacije bi bilo vrlo ograničen....jer je čoek hedonističko biće po prirodi...a vodila bi ga glad za uživanjem kao i svaku životinju...to je jedino šo ne može nikakav napredak inteligencije da promeni............


... :rotf: ... ekvilibrijumu ... ... ljudi, gde zurite s tim pisanjem ...

... ... znaci, film je perverzija ... najjaci je onaj deo na kraju kad zuri kod caleta i siba sve pred sobom:azdaja: ... (- kakav bre crni matriks ) ... ... sekvence borbe su fenomenalne ... da covek ne poveruje kako su dobro uradili ... ...
 
Ja sam superinteligentna. Kada sam radila test inteligencije, rekli su mi da IQ preko 382 ne mogu da izracunaju i da uvrste u bilo koji standard. Rekli su mi: "Liiizo, ti su supergenijalka. Mi s tobom ne mozemo da se kacimo." Ja samo skromno zivim svoj zivot i gledam da pomognem ovom svet. Koliki je vama IQ?:cool:


Faraonn je testirao sebe poslije jedne delikvetne studentske noci 19i ...ohhoo u prizemnim prostorijama '29 Novembra'... bijase lose vino u DZakarti ponad Studenjaka a ljubavna bol brucoska ,- veoma jaka ...,- 140 ......... ali ostadoh na toj visini u opadanju ...
Najintelegentnija zena Amerike ima IQ,- 150 i profi je vozac drumskih krstarica ? Inteligencija je kao Armani na ,- grani !?
 
ekvilibrijoom ... je jezivo gloop film..........al kapiram da ti se dopao........ toožni patak.napredak inteligentnog okrooženja ne bi bio demokratičan.......bio bi to apsolootno totalitarno drooštvo....

Nije sve utilitarizam munjo.....
Vidis mozda mi je ideja da bas kroz posmatranje status quo dva razlicita (neodrziva stanja) inteligentnog okruzenja i danasnjeg okruzenja dodjemo do zakljucaka koji mogu uputiti na to da li nam inteligencija prosecnog coveka raste ili opada....

To bi bilo zakljucivanje na osnovu posledica, neinvazivno.....
Inace, zbog sujete sam poceo da analize delim na invazivne, kad coveka analiziras kroz argumente i osobine, generalises, tipiziras, psihoanaliziras, i to boli .......
i na neinvazivne, gde postavis misaoni eksperiment i onda dobijes smer promene, rezultat i uporedjenjem rezultata dolazis do toga sta koja komanda menja u rezultatu....

Totalitarno drustvo?
Jesi li siguran...?
 
zavisi od toga kakva bi ta inteligencija bila?

svakako da bi drustvo u celini bilo funkcionalnije..ali i nehumanije..

hipoteticka situacija..naravno..covecanstvo bi zaglibilo u materijalizam..

e sad..kad bi ljudi bili dvostruko svesniji..e to bi bilo nesto sasvim drugo..

inace prava istinska demokratija postaje moguca samo ako se zadovolje dva neophodna uslova..

1. da svaki pojedinac bude osvescen i obrazovan do granica svojih licnih mogucnost
2. da svako ko ima aspiracija ka vlasti bude istog momenta odstranjen iz trke za istu..
 
Nije sve utilitarizam munjo.....
Vidis mozda mi je ideja da bas kroz posmatranje status quo dva razlicita (neodrziva stanja) inteligentnog okruzenja i danasnjeg okruzenja dodjemo do zakljucaka koji mogu uputiti na to da li nam inteligencija prosecnog coveka raste ili opada....

To bi bilo zakljucivanje na osnovu posledica, neinvazivno.....
Inace, zbog sujete sam poceo da analize delim na invazivne, kad coveka analiziras kroz argumente i osobine, generalises, tipiziras, psihoanaliziras, i to boli .......
i na neinvazivne, gde postavis misaoni eksperiment i onda dobijes smer promene, rezultat i uporedjenjem rezultata dolazis do toga sta koja komanda menja u rezultatu....

Totalitarno drustvo?
Jesi li siguran...?


covecanstvo kao kosnica..ljudi kao pcele..itd..ne vidim poentu takvog drustva
 

Back
Top