Posle SSP, dogovor o energetskom sporazumu sa Rusijom

NIS i gasni aranzman i jesu povezani. Deo sporazuma sa Rusima je njihova kupovina NIS.

je, je... znamo to... dogovorili Putin, Tadić i Koštunica...
I btw. sve će to Skupština ratifikovati, a onda i evropski parlamenti jedan po jedan... i eto Srbije u EU --- nekad --- al' sigurno.

Nego ne kapiram taj tvoj potpis... kraljevstvo lovaca na ptice :???::???:
 
Ако заиста то значи твој потпис, могу ти рећи да се гнушам. Ја обожавам животиње нарочито птице.

Ja obozavam ljude koji razumeju sta je poezija i sta je metafora, ali takodje cenim i ljude koji mudro cute umesto da lupetaju kao Maksim po diviziji.

Pesma govori o okupaciji Francuske i prenosno o smutnim i teskim vremenima.


http://pageperso.aol.fr/stengazeta/STEN_GAZETA_ARAGON1.html
 
Ja obozavam ljude koji razumeju sta je poezija i sta je metafora, ali takodje cenim i ljude koji mudro cute umesto da lupetaju kao Maksim po diviziji.

Pesma govori o okupaciji Francuske i prenosno o smutnim i teskim vremenima.


http://pageperso.aol.fr/stengazeta/STEN_GAZETA_ARAGON1.html

Hvala, ja samo govorim- otprilike- šest reči francuskog a od poezije sam ozbiljno čitala samo par autora...:rumenko:
Izvinjavam se ako je zbog moje radoznalosti došlo do oružanih sukoba, nije mi to bila namera :)
 
I sta cemo sada sada sa onim pricama o obaranju tog sporazuma?:think:

Сада ћемо да закључимо ДА ЈЕ СРБИЈА ПУНА ЕУ-БИЛМЕЗА невиђене тупавости и глупости, јер... наравно:

Vesti dana - nedelja, 7. septembar 2008. 18:31
piksel.gif


Verhagen: Mladić mora da bude uhapšen

Međunarodni Radio Srbija - Pre 3 sata i 21 minut Ministar inostranih poslova Holandije Maksim Verhagen izjavio je da bez hapšenja Ratka Mladića ili kristalno jasne ocene glavnog haškog tužioca Serža Bramerca da Srbija u potpunosti sarađuje s Tribunalom Holandija neće dati pristanak na odluku o pokretanju Prelaznog sporazuma.U intervjuu novosadskom "Dnevniku", Verhagen je ponovio je da Holandija nije promenila stav i da su pod velikim upitnikom očekivanja Beograda i pojedinih članica Evropske unije da 15. septembra stupi na snagu Prelazni sporazum o trgovini. Ukoliko Srbija uhapsi Mladića ili Bramerc da pozitivnu ocenu, ne samo da će stupiti na snagu Prelazni sporazum o trgovini, već će početi i ratifikacija S S P, rekao je Verhagen i dodao da nije bilo pritisaka na Holandiju da promeni stav i priključi se mišljenju većine unutar EU.

****************************************************

Ево и написмено колико су јадне и бедне причице "О ПРЕДПРИСТУПНИМ ФОНДОВИМА" и сличне глупости, сер*м вам се у ССП.......:sad2:
 
Сада ћемо да закључимо ДА ЈЕ СРБИЈА ПУНА ЕУ-БИЛМЕЗА невиђене тупавости и глупости, јер... наравно:

Vesti dana - nedelja, 7. septembar 2008. 18:31
piksel.gif


Verhagen: Mladić mora da bude uhapšen

Međunarodni Radio Srbija - Pre 3 sata i 21 minut Ministar inostranih poslova Holandije Maksim Verhagen izjavio je da bez hapšenja Ratka Mladića ili kristalno jasne ocene glavnog haškog tužioca Serža Bramerca da Srbija ........................"

pa gde je ovde problem??:???:

uhapsicemo baba ratku........no problem:mrgreen:
 

Back
Top