Нема свађе у СРС

Ma nek ide Toma i ranije, ko će onog čekati. Dok odradi štrajk gladju, pa sudjenje, pa robija.... Ti bi da sve to vreme gledas Tomu ili ne daj bože Acu ?

Nije taj Nikolić baš toliko lud...:klap:

Nikolić preuzima SRS od Šešelja

Tomislav Nikolić, zamenik predsednika Srpske radikalne stranke, krenuo je u ozbiljnu reformu stranke, a samim tim i u „konačni obračun“ sa liderom iz Haga Vojislavom Šešeljem. Na to ukazuje Nikolićeva odluka da, uprkos programskim načelima SRS i Šešeljevom čuvenom testamentu, poslaničku grupu SRS u Skupštini dovede do toga da glasaju za sporazum sa EU i time praktično za integraciju Srbije u EU.

Iznenadna spremnost radikala na saradnju sa vladajućom većinom i najava da će prihvatiti SSP zaprepastila je samo one koji ne prate unutrašnja događanja u najvećoj opozicionoj stranci i njeno raslojavanje na najmanje dva krila: pristalice Vojislava Šešelja koje sa skupštinske govornice kunu sve koji pristanu na saradnju sa liderom demokrata Borisom Tadićem i na pristalice Tomislava Nikolića koji je skinuo Šešeljev bedž sa revera. I mada za sada nije sasvim izvesno da li će svi poslanici SRS glasati za ratifikaciju SSP, ključni potez je već povučen.



http://www.blic.co.yu/temadana.php?id=55812
 
Nije taj Nikolić baš toliko lud...:klap:

Nikolić preuzima SRS od Šešelja

Tomislav Nikolić, zamenik predsednika Srpske radikalne stranke, krenuo je u ozbiljnu reformu stranke, a samim tim i u „konačni obračun“ sa liderom iz Haga Vojislavom Šešeljem. Na to ukazuje Nikolićeva odluka da, uprkos programskim načelima SRS i Šešeljevom čuvenom testamentu, poslaničku grupu SRS u Skupštini dovede do toga da glasaju za sporazum sa EU i time praktično za integraciju Srbije u EU.

Iznenadna spremnost radikala na saradnju sa vladajućom većinom i najava da će prihvatiti SSP zaprepastila je samo one koji ne prate unutrašnja događanja u najvećoj opozicionoj stranci i njeno raslojavanje na najmanje dva krila: pristalice Vojislava Šešelja koje sa skupštinske govornice kunu sve koji pristanu na saradnju sa liderom demokrata Borisom Tadićem i na pristalice Tomislava Nikolića koji je skinuo Šešeljev bedž sa revera. I mada za sada nije sasvim izvesno da li će svi poslanici SRS glasati za ratifikaciju SSP, ključni potez je već povučen.



http://www.blic.co.yu/temadana.php?id=55812


Izgleda da su kletve jedini preostali vid borbe "tvrde struje" u SRS. Propali na izborima, ni mitinzi im ne idu od ruke, a Toma je verovatno među prvima shvatio da onaj Palma i nije baš toliko glup, bez obzira na to što misli da mu je Betoven savremenik.:D
 
Dok ne dođe Šešelj, a onda će da odleti i Toma i pola stranke

Moguce , moguce......iako cisto sumnjam da ce Sheki skoro on the road again..........

Nego, sestro slatka, je li istina sto se prica , da je Toma NIkolic upravo taj na koga su bacene kletve baba Jaga iz srsa???..........:???:

I da se radikali cepaju na sastavne delove........bolidi, predvodjeni Tomom, i ekstra bolidi , gde su tri vestice, i aca pichkousti???........ccccc.......:roll:

Nisam bio par dana pri televizoru, novinama i kompu, pa evo, pravo iz kola, posle vecere, na krstu........i imam sta da vidim........Toma postaje evropejac:mrgreen::mrgreen:

Cool........bio bih zahvalan svim kolegama na malo opsirnijim informacijama o Tomi jevropejcu.......:hahaha:
 
Izgleda da su kletve jedini preostali vid borbe "tvrde struje" u SRS. Propali na izborima, ni mitinzi im ne idu od ruke, a Toma je verovatno među prvima shvatio da onaj Palma i nije baš toliko glup, bez obzira na to što misli da mu je Betoven savremenik.:D


ooooooo, pa koga to ja vidim???:mrgreen:
kako je bilo na godisnjem , draga prijateljice??.......kao sto vidite, nakon lepog odmora , sacekase vas jos lepse vesti........Toma postao demokrata:hahaha::ok:
 
ooooooo, pa koga to ja vidim???:mrgreen:
kako je bilo na godisnjem , draga prijateljice??.......kao sto vidite, nakon lepog odmora , sacekase vas jos lepse vesti........Toma postao demokrata:hahaha::ok:

Kako je bilo? Šta da ti pričam, sve znaš.:D

A vesti, da se onesvestiš.:eek: Šok za šokom. Došlo mi da opet odem, pa da se vratim i da zateknem sve kako sam ostavila. Počeću da hvalim Tomu, bojim se, a onda... Prokleće me neko, nije mi svejedno.:D
 
Kako je bilo? Šta da ti pričam, sve znaš.:D

A vesti, da se onesvestiš.:eek: Šok za šokom. Došlo mi da opet odem, pa da se vratim i da zateknem sve kako sam ostavila. Počeću da hvalim Tomu, bojim se, a onda... Prokleće me neko, nije mi svejedno.:D

Da znas.........moji najveci strahovi su vezani za to , da jednoga dana radikali postanu normalni:hahaha:...........zamisli taj uzas......jedno jutro, radikali evropejci, a mita i jerry vitlaju zastavom evropske unije:hahaha:..........kakav bi to dosadan trip bio.....a tek forum:mrgreen:
 
Moguce , moguce......iako cisto sumnjam da ce Sheki skoro on the road again..........

Nego, sestro slatka, je li istina sto se prica , da je Toma NIkolic upravo taj na koga su bacene kletve baba Jaga iz srsa???..........:???:

bla. bla...

Cool........bio bih zahvalan svim kolegama na malo opsirnijim informacijama o Tomi jevropejcu.......:hahaha:


Pitaj Mitketa, on je stručniji. Od silonog poleta i sreće što je konačno pronađeno solomonsko rešenje za srpsku EU integraciju zaboravio i na dr Vojislava :super:
 
Sta se toliko cudite?
SRS je tradicionalno proevropski orijentisana stranka, ciji celnici su u predizbornim kampanjama porucivali da su za saradnju i sa istokom i sa zapadom. Dakle ne ogranicavaju se samo na saradnju sa EU, ali je i ne iskljucuju.
To sto se u nekim segmentima stavovi SRS-a poklapaju sa stavovima DS-a ne znaci da te stranke saradjuju.
I 2006. su se saglasile oko Ustava Srbije, pa nije bilo tolikog cudjenja.
 

Back
Top