Gasni aranžman i nova ljubav u Skupštini

systemofadown

Iskusan
Poruka
6.070
Skupština Srbije počela je načelnu raspravu o potvrđivanju sporazuma Srbije i Rusije o saradnji u oblasti naftne i gasne industrije.
Odmah na početku sednice, šef poslaničke grupe Liberalno-demokratske partije Čedomir Jovanović upitao je zbog čega sporazum ne obrazlaže premijer Mirko Cvetković, kako zbog važnosti sporazuma, tako i zbog kritika koje su izrekli najviši zvaničnici u Srbiji.

Jovanović je ocenio da je veoma bitno da poslanici od Cvetkovića dobiju odgovore koje ne mogu da daju prisutni ovlašćeni predstavnici vlade Škundrić i Đelić.

Zahtev Jovanovića podržao je i šef poslaničke grupe Srpske radikalne stranke Tomislav Nikolić i ocenio da bi premijer trebalo da bude u parlamentu kada se donose "istorijski sporazumi" sa Rusijom.

Prvo Ceda hvali Tomu, onda Toma podrzava Cedu....

:mrgreen::heart:
 
systemofadown ne namćoriši više ovde po forumu :otkacio:jer vidim da ti je to jedini cilj.:otkacio:Smeta ti kad se svađaju a još više kad se slažu.
Srbi moji i ja zajedno s vama moramo shvatiti da ono što jača Srbiju ne sme nama biti predmet tj. dokaz da ismejavamo svoje političke protivnike.:rtfm:

Sta namcorisem, meni su bas slatki Ceda I Toma i njihovo drugarstvo.:heart::mrgreen:

A i to sto se radikali zalazu za SSP i EU.
:mrgreen::super:
 
systemofadown ne namćoriši više ovde po forumu :otkacio:jer vidim da ti je to jedini cilj.:otkacio:Smeta ti kad se svađaju a još više kad se slažu.
Srbi moji i ja zajedno s vama moramo shvatiti da ono što jača Srbiju ne sme nama biti predmet tj. dokaz da ismejavamo svoje političke protivnike.:rtfm:


Ovo bi trebalo u temu Noć bensedina, pod nazivom: pacijent krstaričin patriJota! :hahaha::hahaha:
 
Novi Tomin bedz....:mrgreen::hahaha::rotf:

tomatg0.jpg
 
НАСТАВИТЕ СА ЕНЕРГИЧНИМ СУПРОТСТАВЉАЊЕМ ГЛОБАЛИЗМУ И СВИМ ЊЕГОВИМ ПОЈАВНИМ ОБЛИЦИМА. ДА СЕ ОШТРО СУПРОТСТАВИТЕ СВИМ ПОКУШАЈИМА ДА СЕ СРБИЈА УКЉУЧИ У СЕВЕРНОАТЛАНСКИ ПАКТ И У ЕВРОПСКУ УНИЈУ, ЈЕР СУ ТАМО КОНЦЕНТРИСАНИ СВИ ТРАДИЦИОНАЛНИ СРПСКИ НЕПРИЈАТЕЉИ

НИКАДА НЕ УЛАЗИТЕ У БИЛО КАКВУ КОАЛИЦИЈУ СА ТАДИЋЕМ, КОШТУНИЦОМ И СЛИЧНИМ СРПСКИМ ИЗДАЈНИЦИМА!!!

:super::rotf::rotf:
 
НАСТАВИТЕ СА ЕНЕРГИЧНИМ СУПРОТСТАВЉАЊЕМ ГЛОБАЛИЗМУ И СВИМ ЊЕГОВИМ ПОЈАВНИМ ОБЛИЦИМА. ДА СЕ ОШТРО СУПРОТСТАВИТЕ СВИМ ПОКУШАЈИМА ДА СЕ СРБИЈА УКЉУЧИ У СЕВЕРНОАТЛАНСКИ ПАКТ И У ЕВРОПСКУ УНИЈУ, ЈЕР СУ ТАМО КОНЦЕНТРИСАНИ СВИ ТРАДИЦИОНАЛНИ СРПСКИ НЕПРИЈАТЕЉИ

НИКАДА НЕ УЛАЗИТЕ У БИЛО КАКВУ КОАЛИЦИЈУ СА ТАДИЋЕМ, КОШТУНИЦОМ И СЛИЧНИМ СРПСКИМ ИЗДАЈНИЦИМА!!!

:super::rotf::rotf:

Тома Николић: Ја сам модеран анђео. :super:
 

Back
Top