Jesen u meni...

Ne volim jesen
ne volim kad pada lisce zlatno
ne volim kise
a ne volis ni ti verovatno

Ref.
Jesen je plakala s tobom
jesen sedamdeset i neke
kada smo poslednji put
setali kraj reke

Od onog dana o tebi
bas nista ja ne cujem
jos ne znam gde si
iako se cesto raspitujem

Ref.

A zivot tece
pomera se starog sata klatno
jesen se vrati
a ti, mila, ode nepovratno

:(
 
lose.u novembru uvek padnem u neku tesku depresiju i tugu.
nema sunca i pljusti kisa,pa i ja mracim.i slusam neku setnu,melanholicnu muziku pa mi bude jos gore.i nigde mi se ne ide i nista mi se ne radi.i mnogo mi je hladno a ja hladnocu lose podnosim.i ne volim zimsku toplu odecu,kad nabacim deset slojeva raznih pokrivaca pa tek onda izadjem napolje :sad2:
svaki nagovestaj jeseni mi je otuzan...u decembru mi vec lakse jer se konacno zavrsava godina i pocinje nova sto znaci prolece,sunce i lepo raspolozenje...

mislim da sam bas zato jako lose raspolozena....septembar uvek nagovestava taj period....
 
VOlim jesen .... ne čini me tužnom .... Lepa je i puna boja što moj život dodatno obogaćuje.

U jesen su mi se dešavale neke važne stvari ..... i gledajući unazad, jesen je baš karakteristična za moj život.
 
Ne volim jesen
ne volim kad pada lisce zlatno
ne volim kise
a ne volis ni ti verovatno

Ref.
Jesen je plakala s tobom
jesen sedamdeset i neke
kada smo poslednji put
setali kraj reke

Od onog dana o tebi
bas nista ja ne cujem
jos ne znam gde si
iako se cesto raspitujem

Ref.

A zivot tece
pomera se starog sata klatno
jesen se vrati
a ti, mila, ode nepovratno

:(

:sad2: jaoooo...sad će ovo da mi se vrti...bravo DJ
1.gif
 
Poslednja izmena:
ja sam uzasno sentimentalna ponekad. naucila sam da se klonim tog raspolozenja, ili, tacnije receno, osecanja. nekad me razbije.
posebno kad mi se samo onako iznenada vrate neke slike, neki filmovi...sekunda samo. taj osecaj nostalgije, taj jezivi osecaj da sve prolazi, da se nista ne vraca, da nista nije konacno....uh, ne podnosim ga i klonim se tih razmisljanja.
u to moze d ame ubaci pesma, miris, kao i poluhladnjikav dan sa nekim laganim hladnjikav vetrom, polusumrak...uh, uzas..
 
sta znam... mene samo nervira kad padne kisa.... pa kad bude blato... dok prodjem kroz dvoriste... mor.. e, rikan ove godine kupuje nove cizmice... gumene... aki-aki... ima da budem glavni baja... samo sto jos uvek nisam odlucio da li da kupim zelene ili crne... i kad se prosetam posle kroz mahalu... 'ej... devla, devla... a muzika se cuje sa udaljenog zvucnika lokalne kafanice... sila kale bal... aj shukar, ja kar... me mangavla daje... ola mengavla... joj... sve mi neka toplina izbija...
 
sta znam... mene samo nervira kad padne kisa.... pa kad bude blato... dok prodjem kroz dvoriste... mor.. e, rikan ove godine kupuje nove cizmice... gumene... aki-aki... ima da budem glavni baja... samo sto jos uvek nisam odlucio da li da kupim zelene ili crne... i kad se prosetam posle kroz mahalu... 'ej... devla, devla... a muzika se cuje sa udaljenog zvucnika lokalne kafanice... sila kale bal... aj shukar, ja kar... me mangavla daje... ola mengavla... joj... sve mi neka toplina izbija...

mojne crne, sad je zeleno IN...:ok:
 
rikane druže i ja htedoh da ti poručim,
in za in, ali zelene su bolje i zato što su multipraktik:
mogu da se nose za lepo, a mogu bogme i kad kreneš u lov i/ili ribolov.
samo je bitno da obuješ vunene čarape ispod, al stvarno vunene, ove kupovne se ne računaju.
govorim iz vekovnog porodičnog iskustva.
 

Back
Top