SRPSKE ZASTAVE NA DS MITINZIMA?

da li treba zabraniti

  • ja sam za ds-ni ne treba nam,imamo eu zastavu

  • DA,TREBA

  • briga me za srpsku zastavu imamo nasu stranacku

  • ne lazite,mi u ds nikad nismo ni videli srpsku zastavu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

aimar

Ističe se
Banovan
Poruka
2.998
Pred poslednje izbore na mitinzima ds-a izmedju ostalih primetio sam i da se ori par srpskih zastava?
cak su se i na proslavi navodne pobede u centru grada iz par automobila pristalica ds-a vijorilo par srpskih zastava.
Iako su na njihovim mitinzima i skupovima one zaista retke u odnosu na stranacke zastave,zastave stranih drzava i unija kao i parolama podrske njihovom velikom magu ja mislim da je ova sala ipak neukusna u da vredja svakog normalnog srbina.
ovakvo izrugivanje srbima i srbiji je krajnje neumesno i prelazi granice dobrog ukusa pa cak i da je shala u pitanju.

DA LI MISLITE DA SE STRANCI DS NA JAVNIM SKUPOVIMA TREBA ZABRANITI DA NOSE SRPSKU ZASTAVU I TAKO JE POGANE I HULE NA NJU.
 
Poslednja izmena:
Те еуропејце је срамота да носе србске заставе, зато их има у онолико малом броју. Дај им шаховницу или ЕУ заставз да видиш како ће да је дижу са поносом.
 
Ne znam jeste li primetili ali u svetu se u poslednje vreme na politickim skupovima sve manje koriste nacionalna obelezja........

Ali kod nas je sve kontra. Neki bi voleli da se vrate devedesete, pa onda ona uobicajena ikonografija, i utrkivanje ko ce veci cetnik da bude na skupovima, ili ko ce vise da nakaci bedzeva na majici,ko ce bilji transparen da napise, da se opet "dogodi narod"......., pa onda kola, pa pesma, a onda besplatni sendvici i besplatan prevoz.......a onda skidaj sve sa sebe, skupljaj zastave i sta je bilo.................nista!!!
 
ti si verovatno glasao da imas eu zastavu................
nisam primetio da se sve manje koriste nacionalna obelezja........
jedino je kod nas kontra............
ti verovatno mislis da treba da favorizujemo stranacke i strane zastave.............

culi smo tvoje misljenje.........hvala.
 
ti si verovatno glasao da imas eu zastavu................
nisam primetio da se sve manje koriste nacionalna obelezja........
jedino je kod nas kontra............
ti verovatno mislis da treba da favorizujemo stranacke i strane zastave.............

culi smo tvoje misljenje.........hvala.

Pa kod Grka koji su stvorili demokratiju, recimo na politickim skupovima primetno je da se manje koriste u poslednje vreme nacionalna obelezja. Kod Engleza skoro i nikako a na poslednjem govoru predsednickog kandidata USA videlo se sasvim malo skoro i zanemarljivo.........

A znate gde se sada u poslednje vreme najvise koriste..........pa naravno kod onih koji nikada nisu imali drzave a sada u poslednjih 20 godina dobili od Srba da ih imaju..........

E tu samo sto ne brisu u wc-ima dupe sa nacionalnim obelezjima........Neizivljeni.......
 

Back
Top