Kako razumeti muskarce?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 51

Tema: Kako razumeti muskarce?

Početnik
    Učlanjen
    11.07.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Kako razumeti muskarce?

Pazite situzciju:na svadbi sam kod drugarice,sve je lepo veselo,igralo se,pevalo,...kad ono,moja jako dobra drugarica je vec nekoliko meseci u tajnoj vezi sa jednim muskarcem jer su njihovi kucni prijatelji.On se nikako ne izjasnjava sta zeli od nje tako da je ona bila u totalnom haosu.Na svadbi je bio i on,momka znam iz price,on ne zna da ja znam za njih.Od pocetka je flertovao samnom,nisam obracala paznju u pocetku,mislila sam procice ga,ali u jednom trenutku smo ostali sami,momak mi se toliko nabacivao da je to bilo strasno,dao mi broj telefona,pozvao me da idemo negde gde cemo biti sami,jasno mi stavio do znanja da zeli nesto na brzaka sa mnom.Uzas sve to na njene oci,zamislite.A ona se morala pretvarati i glumiti pred tim kretenom.A on nije balavac,vec je u godinama kada bi trebalo da zna sta hoce od zivota.KATASTROFA.DA LI JE VAMA NORMALNO OVO?

Iskusan
    Učlanjen
    02.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano Re: Kako razumeti muskarce?

Pa ko kaže da on ne zna šta hoće od života? Očigledno da hoće takve vezice koje su pune onog :nono: fazona. I voli tenzije u odnosima, zato je flertovao sa tobom pred tvojom drugaricom. Da ona bude ljubomorna, da mu bude zabavno. Boli njega uvo za bilo koga.
    Mislim da njegovo ponašanje nije normalno, ali ima ih. Takve muškarce treba samo ignorisati. Iznenadila bi se koliko to pali.
    Poslednji put ažurirao/la Treća : 05.09.2008. u 03:44

Primećen član
    Učlanjen
    09.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Nije nas teško razumit.

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5974

E njemu je dosadila ta tajna veza pa je hteo s tobom nesto ozbiljno..kud propusti priliku bre
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Domaćin
    Učlanjen
    31.03.2008.
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Bože June još malo i postaćeš duhovit

Domaćin
    Učlanjen
    31.03.2008.
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Inače znam ja jednog takvog i OK ne mora svako da pati da se "smiri" :bljuv: al' ne mora da zayebava devojku neka je lepo otera i svima lepo. Ovako se ona prima a on glumi Petra Pana i tako već godinama.

Veoma poznat
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ko u ocu na sl. pootu....u filmu......kad miki manojlović sedi pored mlade i namogooje preko stola miri foorlan....i onda odu u šoopu...i ona od sve one strasti stojećki....otkači nešto na kazančetu na toaletnoj šolji....mogooće da se posle obesila...

Moderator Borac za prava zivotinja (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    96
    Reputaciona moć
    4355

Citat Original postavio cristl Pogledaj poruku
    Pazite situzciju:na svadbi sam kod drugarice,sve je lepo veselo,igralo se,pevalo,...kad ono,moja jako dobra drugarica je vec nekoliko meseci u tajnoj vezi sa jednim muskarcem jer su njihovi kucni prijatelji.On se nikako ne izjasnjava sta zeli od nje tako da je ona bila u totalnom haosu.Na svadbi je bio i on,momka znam iz price,on ne zna da ja znam za njih.Od pocetka je flertovao samnom,nisam obracala paznju u pocetku,mislila sam procice ga,ali u jednom trenutku smo ostali sami,momak mi se toliko nabacivao da je to bilo strasno,dao mi broj telefona,pozvao me da idemo negde gde cemo biti sami,jasno mi stavio do znanja da zeli nesto na brzaka sa mnom.Uzas sve to na njene oci,zamislite.A ona se morala pretvarati i glumiti pred tim kretenom.A on nije balavac,vec je u godinama kada bi trebalo da zna sta hoce od zivota.KATASTROFA.DA LI JE VAMA NORMALNO OVO?
    Da li je ovo tema o moralu, drugarstvu ili jednom prevrtljivom muškarcu? Ili je tema tipa "draga Saveta"?

Ja sam zamislila, i pitam se zašto si ostala sama sa njim, ako ti je bilo neprijatno (zbog drugarice).
    U takvim situacijama se distanciraš (skloniš od njega, sedneš negde drugde, jasno staviš do znanja da ti nije interesantan itd. itd.)

A zašto "katastrofa"? Niti su oni u zvaničnoj vezi, niti je retkost da neko pokušava da "sedi na dve stolice".
    Tuđa mišljenja su kao ekseri: što više udaramo po njima, to dublje prodiru.

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Tema je "jos jedan primer kako su oni djubre"

Kad svi lude , dobro je NE-NORMALAN biti

Elita
    Učlanjen
    07.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

nikako
    pustiti ih i sto manje zvocati))

Ističe se Mille Dragic (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    64

Citat Original postavio moonja Pogledaj poruku
    ko u ocu na sl. pootu....u filmu......kad miki manojlović sedi pored mlade i namogooje preko stola miri foorlan....i onda odu u šoopu...i ona od sve one strasti stojećki....otkači nešto na kazančetu na toaletnoj šolji....mogooće da se posle obesila...
    секс сногу - фантазија многих мушкараца старијих од 50г
    тема: човек је стварно љига. замислите отишао на свадбу снамером да нешто појебе. дрвље и камење на њега.

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Citat Original postavio Treća Pogledaj poruku
    Pa ko kaže da on ne zna šta hoće od života? Očigledno da hoće takve vezice koje su pune onog :nono: fazona. I voli tenzije u odnosima, zato je flertovao sa tobom pred tvojom drugaricom. Da ona bude ljubomorna, da mu bude zabavno. Boli njega uvo za bilo koga.
    Mislim da njegovo ponašanje nije normalno, ali ima ih. Takve muškarce treba samo ignorisati. Iznenadila bi se koliko to pali.

Upravo to ....

Čovek tačno zna šta hoće i kakve odnose želi .... a sad, tvoja drugarica je tu malo problematična čim na takav odnos pristaje.

Iskusan Ivan015 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    95

Citat Original postavio Mille Dragic Pogledaj poruku
    тема: човек је стварно љига. замислите отишао на свадбу снамером да нешто појебе. дрвље и камење на њега.
    A ne nego ce otici da jede sa tetkama supu kuvanje i sarmu

Iskusan
    Učlanjen
    21.08.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    356

Citat Original postavio Borac za prava zivotinja Pogledaj poruku
    Da li je ovo tema o moralu, drugarstvu ili jednom prevrtljivom muškarcu? Ili je tema tipa "draga Saveta"?

Ja sam zamislila, i pitam se zašto si ostala sama sa njim, ako ti je bilo neprijatno (zbog drugarice).
    U takvim situacijama se distanciraš (skloniš od njega, sedneš negde drugde, jasno staviš do znanja da ti nije interesantan itd. itd.)

A zašto "katastrofa"? Niti su oni u zvaničnoj vezi, niti je retkost da neko pokušava da "sedi na dve stolice".
    Bas tako Borac! Pre nego sto pocnes vaditi trunje iz tudje oka izvadi balvan iz svog, iliti prvo preispituj sebe, pa onda druge....Ja bih se na tvom mestu zapitala zasto ga nisam odjebala na prvu naznaku muvanja, a na mestu tvoje drugarice sta uopste trazim s takvim covekom. Da je on nezrela budala to je jasno kao dan. Pod uslovom da je tvoja verzija price tacna i istinita.

Poznat >NiNa< (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    292

Ne znam sta ovde ima da se ne razume
    Meni vas dve niste jasne sta radite pored njega

Primećen član stefanus (avatar)
    Učlanjen
    08.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Citat Original postavio NatasaNatasa Pogledaj poruku
    Upravo to ....

Čovek tačno zna šta hoće i kakve odnose želi .... a sad, tvoja drugarica je tu malo problematična čim na takav odnos pristaje.
    Upravo tako. On samo uzme ono što mu se daje (metaforički rečeno, ne bukvalno)

Iskusan taote (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

Dečko je sadista. Trebale ste ga "nasankati", da se i vi malo zabavite na svadbi, a ne samo on.
    Čuj: "razumeti muškarce"! Pa ne razumeju ni oni nas, pa ih to ne sprečava...
    Nema tu šta da se razume, ili je tvoj broj, ili nije, lepo se rukujemo i zbogom!
    Mož' da bide, ali ne mora da znači...

Iskusan
    Učlanjen
    21.08.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    356

Ma meni cela ova prica opasno dismr na onaj klinacki fazon kad zensko za javnost emituje "jao sto sam ja dobra drugarica, sirota slatka moja prijateljica sta je morala da istrpi ccccc " film, a u sebi vlazi i misli "opasna sam *****, maznula sam joj frajera na jedan i to na njene oci"

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Citat Original postavio gospodjica14 Pogledaj poruku
    Ma meni cela ova prica opasno dismr na onaj klinacki fazon kad zensko za javnost emituje "jao sto sam ja dobra drugarica, sirota slatka moja prijateljica sta je morala da istrpi ccccc " film, a u sebi vlazi i misli "opasna sam *****, maznula sam joj frajera na jedan i to na njene oci"
    И мени остаде овакав утисак.

Па још генерализација у наслову.....брррррр.....

Poznat >NiNa< (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    292

Naslov teme neka se promeni u Kako razumeti zene

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5974

Citat Original postavio gospodjica14 Pogledaj poruku
    za ovo skidam kapu
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Mille Dragic Pogledaj poruku
    Nego sta!!! Idiot kako je samo mogao da pomisli tako nesto...

Legenda Победоносцев (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1311

Covek je ocigledno car. Podaj mu se, draga Cristl. Srecno!
    no longer at ease here, in the old dispensation

Veoma poznat Mirođija (avatar)
    Učlanjen
    08.05.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    208

Skot, idiot .....

Gost 131338 nije na forumu
    Some folks call it a sling blade, I call it a kaiser blade...
    Domaćin
    Učlanjen
    15.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

A sto su u tajnoj vezi? Kad se nesto krije, to znaci da se nesto mulja i to s obe strane.
    Sta je problem, sto je on poceo da mulja javno?
    Sram ga bilo.

Slične teme

1. kako razumeti
    Autor PAWLLE u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 08.07.2008., 19:44
  2. KAKO RAZUMETI MUSKARCE???
    Autor cupkica u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 80
    Poslednja poruka: 18.05.2007., 23:28
  3. Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 17.12.2006., 01:06