Šta piju naši političari ?

Pored vode, neophodne za život, šta mislite da piju naši političari, sa posebnim osvrtom na : B. Tadića, B. Đelića, D. Šutanovca, A. Vućića, T. Nikolića i, naravno, Velimira Ilića ?

pa valjda je svima jasno da tadic djelic sutanovac piju viski i to ne irski vec onaj iz kentaki do
nikolic i njemu slicni piju votku.
ko sto vidis niki ne pije sljivovicu
 
Radikali piju kolektivno rasolicu, tako da ako ste primetili cesto puta svi napuste sednicu zbog problema sa stomacima ............, a i idu napolje kako bi se isprdeli............

Bez zajebancije............, kada dodje zima, jedu samo kiseo kupus, sarme, podvarak , piju rasolicu i po ceo dan prde...........
 
Pored vode, neophodne za život, šta mislite da piju naši političari, sa posebnim osvrtom na : B. Tadića, B. Đelića, D. Šutanovca, A. Vućića, T. Nikolića i, naravno, Velimira Ilića ?

Кладим се да пију чешће ВИСКИ НЕГО ВОТКУ :hahaha: обзиром да не иду тако често у Москву колико у Вашингтон :rotf:

А У СРБИЈИ ПИЈУ БУНИКУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ЗАТО СУ НАМ СВИ ПОЛИТИЧАРИ ОТИШЛИ У ПМ :rotf::rotf::hahaha::hahaha:
 
Kada hocu sebe da proverim koliko sam zdrav i fizicki i mentalno, okrenem se iza sebe da vidim sta sam do sada uradio............

Ne moram da prdim da bih sebe proveravao............

de me nadje,
pa ovaj rezim nikad nista nigde nije uradio za narod i drzavu, osim privatizacije-prodaje onog sto nisu stekli nego im ostalo od dede,
a razumeju se i u masovnu (divlju po posledicama) izgradnju stambeno poslovnih kreatura po bgd i sire
 

Back
Top