MUVANJE U AUTOBUSU

srebro:
Kako prići devojci koju vidjaš samo povremeno u prepunom autobusu i okruženu drugaricama.Dajte neku vrednu ideju i imajte na umu da ciljna grupa ima nekih 16 godina...

Pridjes drugarici koja najgore izgleda (posto verujem da je ta koja ti se svidja najbolja), smuvas je bez problema, budete zajedno neka 3 meseca, za to vreme se druzis intezivno sa njenim drugaricama, narocito sa objektom ceznje, raskines, ostanes u dobrim odnosima sa zeljenom devojkom, ona se lagano zaljubi u tebe (sto zbog toga sto si ti sarmantan i pazljiv i imao si neki svoj unutrasnji plemeniti razlog sa raskid sa njenom drugaricom, a sto i zbog toga sto je to pomalo "zabranjeno", jel'?), dodje ovde na forum i postavi temu: "Da li treba da budem sa bivsim deckom moje najruznije dobre drugarice", mi je ubedimo da treba, i onda se smuvate, a njena najruznija drugarica ispadne totalna kolateralna steta. Sta mislis?
 
srebro:
Mislim da hoću second opinion. :)

Ne znam brate, ako si ocajan da je upoznas, lepo je prati jednom (izadjes iz autobusa kad i ona) i onda saznas gde stanuje ili pak ide u skolu ili ima orgije sa drugaricama. Onda ceo sledeci skolski raspust (:D) provedes igrajuci se ispred te lokacije, dok ona ne prodje pored tebe, a onda je pogledas, pa kad pogleda i ona tebe kazes joj: "Zdravo, cesto te vidjam u 23-ojci... Ja sam Srebro, drago mi je!" (Preradjena kombinacija iz "Zone Zamfirove")
 
Odglumi kontrolora jednom! "Dobar dan zelim, karte markice..." posle valjda vec mozes da razvuces zvaku, tipa "Pa neznam dal ste to vi na slici, neznam gde ste mi lepsi na njoj il sad ovde ispred mene!" pa kao nije uredu datum na markici, pa onda ajte samnom sici na sledecoj... :twisted: :twisted: :twisted:
 
Kad_LupimLupim:
Odglumi kontrolora jednom! "Dobar dan zelim, karte markice..." posle valjda vec mozes da razvuces zvaku, tipa "Pa neznam dal ste to vi na slici, neznam gde ste mi lepsi na njoj il sad ovde ispred mene!" pa kao nije uredu datum na markici, pa onda ajte samnom sici na sledecoj... :twisted: :twisted: :twisted:
Hm,interesantno...
Ali sta ako naidje pravi kontrolor u otm momentu?
 
Bolje je da sacekas kada bude sama. Saznaj za njenu adresu, telefon, mesta gde izlazi... glumi malo detektiva :wink: ... pa za cega sluzi net?...


~~~~~~~~~
Crying for me was never worth a tear, my lonely soul is only filled with fear...
 
Johnny[SM:
]Ma brate ne budi sisa, pridji devojci bez imalo srama, sedi negde blizu nje i jednostavno zapocni spiku i reci joj da si je primetio jos ranije i da ti se svidja....Samo direktno i nikako drugacije...
Možda si u pravu...Problem je to što ona živi u jednom malom mestu,bukvalno par kuća pored puta i apsolutno nikog ko je zna ne mogu da nadjem.A u busu je uvek okružena nekim KLINKAMA iz osnovne škole koje žive u tom istom mestu iako je ona prvi srednje i tako je puno ljudi i prilično je blamantno upadati medju svu tu decu...
 
srebro:
Možda si u pravu...Problem je to što ona živi u jednom malom mestu,bukvalno par kuća pored puta i apsolutno nikog ko je zna ne mogu da nadjem.A u busu je uvek okružena nekim KLINKAMA iz osnovne škole koje žive u tom istom mestu iako je ona prvi srednje i tako je puno ljudi i prilično je blamantno upadati medju svu tu decu...

Pa ti se predstavi kao Branko Kockica,ponudi im eurokrem i sve su tvoje :lol:
ma sta oces ti bre?Da ti ona dodje u krevet i shapucje ti slatke reci na uvo?To se ne desava.
Zato DELAJ

P.S. nemoj se predstavljati kao B.Kockica,upropastices se :lol:




-Idem medj narodom i shirim mudrost-
 
Pocni da se raspitujes o njoj kod jedne od tih drugarica.A onda ce drugarica da kaze njoj a ona ce da kaze drugarici sta ona misli o tebi.A onda ti opet slucajno sretni tu drugaricu i pitaj je za misljenje (da li ti mozda imas sanse kod nje)
Ako nece da ti kaze ti reci "Bas me briga pitacu je licno" Ako ti ni tad ne kaze onda pridji njoj licno i izogovaraj joj drugaricu pa je onda pitaj.

Imas dosta razlicitih odgovora.
frikombinuj!
 
PrincezaFiona:
Pocni da se raspitujes o njoj kod jedne od tih drugarica.A onda ce drugarica da kaze njoj a ona ce da kaze drugarici sta ona misli o tebi.A onda ti opet slucajno sretni tu drugaricu i pitaj je za misljenje (da li ti mozda imas sanse kod nje)
Ako nece da ti kaze ti reci "Bas me briga pitacu je licno" Ako ti ni tad ne kaze onda pridji njoj licno i izogovaraj joj drugaricu pa je onda pitaj.

Imas dosta razlicitih odgovora.
frikombinuj!
Ali kao što sam gore rekao ja ne znam te klinke sa kojima stoji u busu jer su iz iste selendre kao i ona i vidjam ih samo povremeno i u busu kao i nju.
 
srebro:
PrincezaFiona:
Pocni da se raspitujes o njoj kod jedne od tih drugarica.A onda ce drugarica da kaze njoj a ona ce da kaze drugarici sta ona misli o tebi.A onda ti opet slucajno sretni tu drugaricu i pitaj je za misljenje (da li ti mozda imas sanse kod nje)
Ako nece da ti kaze ti reci "Bas me briga pitacu je licno" Ako ti ni tad ne kaze onda pridji njoj licno i izogovaraj joj drugaricu pa je onda pitaj.

Imas dosta razlicitih odgovora.
frikombinuj!
Ali kao što sam gore rekao ja ne znam te klinke sa kojima stoji u busu jer su iz iste selendre kao i ona i vidjam ih samo povremeno i u busu kao i nju.
E pa onda jbg.
Predstavi se kao kondukter pa sta bude...
 

Back
Top