FON
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: FON

Obećava kulazha 036 (avatar)
    Učlanjen
    19.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Podrazumevano FON

zna li neko kako se moze doci do zbirki za matis i opste informisanosti za fon koji su bili ove godine na prijemnom?
    ako ima studenata sa fona na forumu neka bace neki koment kako je na faxu ako nije frka, hvala
    poz

Domaćin
    Učlanjen
    31.03.2008.
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: FON

Kako je na faxu možeš videti na nebrojeno mnogo tema koje su ovde prisutne, a zbirku možeš nabaviti na fakultetu. Mislim, nije neka misterija

Domaćin
    Učlanjen
    22.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    77

i opsta informisanost se ne moze nauciti. to znash ili ne znash

Učlanjen
    19.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Citat Original postavio BernardBlack Pogledaj poruku
    i opsta informisanost se ne moze nauciti. to znash ili ne znash
    I postoji zbirka za prijemni naravno. Ne bih pitao da ne postoji, al vidim ima pametnih kao sto si ti da mi to pojasne. Hvala

Domaćin
    Učlanjen
    31.03.2008.
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Al' si toliko opšte informisan da ne možeš pretpostaviti da za takvu informaciju moraš da se spakuješ lepo pa za grad, gde god da si..... pa malo do svog budućeg faksa? i tamo lepo pitaš gde prodaju knjige..... da li imaju nešto za prijemni i po kojoj ceni..... a možeš i za pripremu da ih pitaš, i to verovatno imaju....... svašta možda imaju.

Domaćin
    Učlanjen
    22.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    77

Citat Original postavio kulazha 036 Pogledaj poruku
    I postoji zbirka za prijemni naravno. Ne bih pitao da ne postoji, al vidim ima pametnih kao sto si ti da mi to pojasne. Hvala
    ajmo malo logicki, da postoji zbirka koja daje informacije o opstoj informisanosti zashto je onda svi ne naucne napamet koji idu na fon i budu sa svih 30 poena kada je vec tako. i kakva je to opsta kultura? sta se podrazumeva pod svime time? Nekome je opsta kultura da zna sve o politici, umetnosti, nauci i tako dalje. To ne moze da se uci, to se stice godinama i iskustvom. I nemoj tu da mi rolash ocima, da te ne zabole, znash vec opsta informisanost pa znam.

Učlanjen
    19.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Citat Original postavio BernardBlack Pogledaj poruku
    ajmo malo logicki, da postoji zbirka koja daje informacije o opstoj informisanosti zashto je onda svi ne naucne napamet koji idu na fon i budu sa svih 30 poena kada je vec tako. i kakva je to opsta kultura? sta se podrazumeva pod svime time? Nekome je opsta kultura da zna sve o politici, umetnosti, nauci i tako dalje. To ne moze da se uci, to se stice godinama i iskustvom. I nemoj tu da mi rolash ocima, da te ne zabole, znash vec opsta informisanost pa znam.
    haha sta si prso covece drugar pre 2 god upisao i imao zbirku pa stvarno dal si normalan pa ne uci se napamet 10 pitanja idiote nego postoji zbirka sa 500 pitanja ili vec ne znam kolko pa ti onda uradi 10/500 za 30poena.. ne pravi budalu od sebe

Primećen član snoopy:) (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    48

ma ne postoji zbirka drugar te malo zeznuo. ni na jednom faxu ne postoji zbirka za opstu informisanost!
    mozda mislis na neku zbirku koja ti pomaze za deo opste informisanosti gde su pitanja iz strucnih, ekonomskih i menadzerskih termina. e, ta zbirka postoji, ima mozda 500 pitanja, ali odatle ti dolazi 10-15 pitanja na prijemnom, ostalo nemas!

Učlanjen
    19.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Citat Original postavio snoopy:) Pogledaj poruku
    ma ne postoji zbirka drugar te malo zeznuo. ni na jednom faxu ne postoji zbirka za opstu informisanost!
    mozda mislis na neku zbirku koja ti pomaze za deo opste informisanosti gde su pitanja iz strucnih, ekonomskih i menadzerskih termina. e, ta zbirka postoji, ima mozda 500 pitanja, ali odatle ti dolazi 10-15 pitanja na prijemnom, ostalo nemas!
    znaci nije da nema, za drugara sam izmislio, al znam da mora da ima nesto

Domaćin
    Učlanjen
    22.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    77

Citat Original postavio kulazha 036 Pogledaj poruku
    haha sta si prso covece drugar pre 2 god upisao i imao zbirku pa stvarno dal si normalan pa ne uci se napamet 10 pitanja idiote nego postoji zbirka sa 500 pitanja ili vec ne znam kolko pa ti onda uradi 10/500 za 30poena.. ne pravi budalu od sebe

o jelte ti si tako pametan da se znanje samo proliva iz tebe? ajde malo ne lazi mi tu za nepostojece drugare nego se vataj knjige trebace ti, da neshto naucish.

Obećava mikica__ (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    36

Momak je samo pitao!!!Ako vam se nije svidelo pitanje,ili nista zeleli da pomognete,mogli ste eskivirati temu.A ne odgovarati i omalovazavati..
    Dakle,na FON-u postoji knjizica sa pitanjima koja su bila ranijih godina,ali se ta pitanja ne ponavljaju,vec to sluzi kao vrsta provere,kako bi video kakva su pitanja,i bio infomisan o tome.
    I,moj savet ti je da radis samo matematiku,tako se oslanjas na samog sebe,a ne na srecu i lutriju.To nudi Opsta Informisanost.Iako je ove godine OI bila jaaako laka-ulglavnom svi su imali preko 20 poena,ne znaci da ce sledece godine situacija biti ista..-Ja nisam sa FON-a,ali ove informacije znam.Ako mogu nekako da ti pomognem,otklonim dilemu,pitaj slobodno..
    I,zapamti,Opsta Kultura je zapravo SVEOPSTA kultura..Nema tu znanja koje se stice celog zivota-to pricaju oni koji ne znaju,nema tu ni spremanja,to je lutrija.Ovo vec govorim iz iskustva,jer sam to polagala na psihologiji,i ja nisam imala priliku da biram..

Učlanjen
    19.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Citat Original postavio mikica__ Pogledaj poruku
    Momak je samo pitao!!!Ako vam se nije svidelo pitanje,ili nista zeleli da pomognete,mogli ste eskivirati temu.A ne odgovarati i omalovazavati..
    Dakle,na FON-u postoji knjizica sa pitanjima koja su bila ranijih godina,ali se ta pitanja ne ponavljaju,vec to sluzi kao vrsta provere,kako bi video kakva su pitanja,i bio infomisan o tome.
    I,moj savet ti je da radis samo matematiku,tako se oslanjas na samog sebe,a ne na srecu i lutriju.To nudi Opsta Informisanost.Iako je ove godine OI bila jaaako laka-ulglavnom svi su imali preko 20 poena,ne znaci da ce sledece godine situacija biti ista..-Ja nisam sa FON-a,ali ove informacije znam.Ako mogu nekako da ti pomognem,otklonim dilemu,pitaj slobodno..
    I,zapamti,Opsta Kultura je zapravo SVEOPSTA kultura..Nema tu znanja koje se stice celog zivota-to pricaju oni koji ne znaju,nema tu ni spremanja,to je lutrija.Ovo vec govorim iz iskustva,jer sam to polagala na psihologiji,i ja nisam imala priliku da biram..
    e hvala puno na odgovoru i razumevanju.. znaci neko od normalnih na forumu ^^ jos jednom hvala

edit: ne bih da se svadjam sa doticnim likom koji mi soli pamet na forumu, al ajde "On zna"

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •