Vrati se Dzoni

Po mom misljenju Dzoni je legenda i posle njegovog dobrovoljnog odlaska u inostranstvo nema dostojnog naslednika Azre i takve vrste rokenrola..........Mada nisam bila ni rodjena u vreme kad je Azra bila popularna mislim da su stvorili neponovlijvi autorski rokenrol zvuk........
 
prica je da je jednog dana seo u taxi i rekao neshto u fazonu pun mi je **** svega, vozi me u Amsterdam........u Holandiji je nekoliko godina i tamo je radio na prevodu Ilijade i Odiseje, nezadovoljan postojecim prevodom.........inace ja sam skoro nabavio josh neke pesme ali mi fali nekih 20-takl da upotpunim kolekciju svih pesama koje su izdali........za prave ljubitelje Dzonija imate na sajtu nedeljnika Vreme neke izvode iz njegove najnovije knjige Smijurija u mjerama, koju mozete i kupiti preko nedeljnika Vreme po ceni od 500din....
 
mortishaaa:
i poenta teme je? :? :roll:

ne budi surova....svi topici krecu odushevljenjem bendovima ili muzicarima pa se kasnije to pretvori u razmenu pesama, fotki, informacija.......ne pokushavam da te ucim poslu ali mislim da je sramota da zvezde granda i dragana mirkovic imaju vise fanova, a da se Dzoni ,,ukida" posle par postova........
 
SHONE:
Ima li ovde bre ko da slusa Azru ?
Postavih ovu temu u nadi da ce neko postaviti neku ozbiljniju temu o Azri da diskutujemo o najboljem albumu i pesmi.Po mom misljunju najbolji albumi su Filigranski plocnici i debi album.A najlepsa pesma Ako znas bilo sto,koja spada u najlepse ljubavne pesme s ovih prostora,..
 
stasa:
Ja sam postavila ovu temu u nadi da ce neko imati da kaze vise od"Azra je zakon"i slicno.Sta mislite koja pesma im je bila najlegendarnija,a koji album najuspesniji.Ja mislim da su to filigranski plocnici i Ako znas bilo sto

Tesko je reci koja je pesma najlegendarnija,Stulic je napravio toliko toga.
Ako znas bilo sto je i moja omiljena balada sa na nasem jeziku,ne samo Azrina(ne prepisujem majke mi :lol: ,vec sam to napisao na nekoj temi ,naj - balade ili tako nesto,a cini mi se da sam i text negde postovao).
Plocnici su definitivno moj omiljeni Album(sve stvari su odlicne),mada su Azra i Balegari odmah uz njega.
 

Back
Top