Postoji li neka vrsta skolice/igraonice?
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Postoji li neka vrsta skolice/igraonice?

Nov član
    Učlanjen
    04.09.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Postoji li neka vrsta skolice/igraonice?

Imam devojcicu 4 godine, nema mesta u obliznjim drzavnim vrticima, privatni su ili preskupi i/ili ne nude nista posebno, imam bebu i standardne kucne obaveze jedne domacice.

Volela bih da dam devojcicu negde na recimo 4 sata (npr. od 9h do 13h ili 10-14) dok ja ne zavrsim dnevne obaveze ali da to vreme provede na konstruktivan nacin, tj. da na tom jednom mestu ona moze da uci engleski, ima sportsko rekreativne aktivnosti i eventualno jos neku radionicu tipa muzicku, likovnu i slicno, sve kroz igru naravno tj. na deci u tom uzrastu dostupan nacin. Rucala bi i spavala kod kuce a tamo eventualno uzinala sta joj ja spremim. Popodne bismo provodili u porodicnim aktivnostima. Mogla bih da izdvojim oko stotinak eura mesecno za tako nesto a mozda i do 150 ako se odusevim. Postoji li neka organizacija u Beogradu u okviru koje bismo mogli da zadovoljimo ovakvu potrebu?

Unapred zahvalna.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.01.2008.
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano Re: Postoji li neka vrsta skolice/igraonice?

Jedino da se raspitaš u privatnim vrtićima za tzv. poludnevni boravak! To je odprilike ta cena koju si navela da ti je podnošljiva! Ima doručak i užinu i uobičajene prepodnevne aktivnosti, samo što boravi 4 sata (taman toliko da joj bude lepo, a ti završiš svoje obaveze)! I ja sam htela klinca da upišem u tu varijantu, ali rade od 7 ili pola 8, a meni je to zbog mog posla kasno!
    Nadam se da sam ti bar malo pomogla!

Početnik
    Učlanjen
    31.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

NE ZNAM U KOM DELU GRADA ZIVITE, ALI TO JE BILA NASA OSNOVNA IDEJA KADA SMO OTVARALI IGRAONICU NA VRACARU. MI SMO ZELELI DA U PREPODNEVNIM CASOVIMA OD 10 DO 14 IMAMO 3 ILI 4 SATA KREATIVNE RADIONICE SA UCENJEM ENGLESKOG JEZIKA KROZ IGRU, ALI NISMO NAISLI NA ODZIV.SADA OPET POKUSAVAMO SA FRANCUSKIM, ALI SKORO NISTA.

Elita Mirka Šizika (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    611

Veliki broj privatnih vrtica ima varijantu od 9-13 h koja je tacno u toj ceni koju planirate da date.
    Obidjite ih il uzmite vodic za roditelje i telefonom zovite sve iz vaseg kraja .

Početnik Dona Mira Korojevic (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Marija Petrovic

Najiskrenije ti preporucujem da NIKAKO ne saljes dete u UMS. Verovatno je to jedini odgovor koji nisi zelela da cujes, ali tako stoje stvari.

Pozdrav

Zainteresovan član Bole 1 (avatar)
    Učlanjen
    09.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    26

Party klub "city kids" ima radionice za decu do 5 godine. 011 244 555 6, preporučujem!

Slične teme

1. Neka vrsta zrtvovanja...
    Autor mysterious-fellow u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 25.01.2008., 13:38

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •