diplomski

  • Začetnik teme Neznalica
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
N

Neznalica

Gost
Dragi forumovci, molim vas da pomognete jednoj neznalici koju interesuje:
1)kako se boduju predmeti, odnosno uspeh iz srednje skole
2)koliko moze da se osvoji na prijemnom
3)iz kojih predmeta se radi maturski rad - da li to zavisi od fakulteta koji nameravam da upisem ili je stvar licnog izbora, i
4)kako se ocene na maturskom radu racunaju pri upisu na fakultet.
Unapred hvala!
 
Neznalica:
Dragi forumovci, molim vas da pomognete jednoj neznalici koju interesuje:
1)kako se boduju predmeti, odnosno uspeh iz srednje skole
2)koliko moze da se osvoji na prijemnom
3)iz kojih predmeta se radi maturski rad - da li to zavisi od fakulteta koji nameravam da upisem ili je stvar licnog izbora, i
4)kako se ocene na maturskom radu racunaju pri upisu na fakultet.
Unapred hvala!

suma proseka iz sve cetiri godine pomnožena sa 2 (max 40)
60 na prijemnom (30+30 ili sl. u zavisnosti od faxa, ako se ne varam, nisam siguran - ja sam imao samo jedan predmet na prijemnom)

maturski rad nema nikakve veze i možeš da dobiješ i dvojku - bukvalno ništa ne znači
 
A jos, maturski ti je u stvari diplomski i njega moras da radis da bi diplomirao iz srednje skole... ubij me ako znam zasto je sad pa to potrebno, ali eto... nase skolstvo...
 
Neznalica:
Dragi forumovci, molim vas da pomognete jednoj neznalici koju interesuje:
1)kako se boduju predmeti, odnosno uspeh iz srednje skole
2)koliko moze da se osvoji na prijemnom
3)iz kojih predmeta se radi maturski rad - da li to zavisi od fakulteta koji nameravam da upisem ili je stvar licnog izbora, i
4)kako se ocene na maturskom radu racunaju pri upisu na fakultet.
Unapred hvala!
Vicente je sve rekao, ja cu samo da dodam nesto konkretno... Za ETF se polazu matematika (max 36 bodova) i fizika (max 24), za medicinu hemija + biologija, farmacija = hemija + matematika... Za ekonomski valjda mozes da biras hoces li informatiku, strucni predmet, matematiku... tako nesto...
 
Neznalica:
E, a iz kojih predmeta se radi maturski? Je l' to ja sama biram ili je neki predmet obavezan???

opet ja...
zavisi u koju skolu ides...
jedini obavezan je srpski....
onda imas izborni (ponude ti nekoliko predmeta)
i strucni (opet biras izmedju dva-tri)

ali nemoj mnogo da se nerviras oko toga... :wink:
jos se nije desilo da neko nije polozio.... :D
 
Zahvaljujem se svima na informacijama, divni ste :-)
Ja sledece godine treba da upisem neki fakultet, a nemam pojma koji, pa me ovih dana nesto uhvatila panika, razmisljam sta bih volela da radim, sta mogu, sta je dobro placeno, ali mi izgleda nemoguce da uskladim to troje… no, da vas ne smaram tim…
Puno pozdrava od mene!!!
 
Hey, vicente, pa pricala bih ja, nego necu (za tvoje dobro), posto vidim da nemas vremena da citas sta se pise po forumima…
“Зашто не одем најзад да учим, уместо што овде лупам глупости и губим времееееее?”
Pa idi uci, covece! :D Nece ti znanje samo dospeti u glavu, ja ti kazem (a ti slusaj mene i daleko ces dogurati :D Ajde, poz!
 
E ovako, treba mi ako neko ima uradjen projektni i diplomski rad (smer carinsko poslovanje) da bi video kako treba da izgleda jedan projektni i diplomski rad. Neko iz beogradske poslovne skole ili neke druge skole gde ima carinsko poslovanje?
 
--------------------------------------------------------------------------------

Izrada diplomskih i seminarskih radova za studente pedagogije,učiteljskog, i fakulteta za obrazovanje vaspitača.


Veoma kvalitetno brzo i povoljno.

telefon kontakt 064-164-22-88

email adresa mirava66@ptt.yu
 
ja mislio da ces ti da ostavis te fajlove ovde za download! da ih mi malo obradimo, doteramo, polozimo, pa onda i mi stavimo dalje za download. Kad ti naplacujes! Na studentima ces da zaradjujes! Milenko, stidi se!
 
Veliki broj gotovih radova : http://www.maturskiradovi.net

"Najveca kolekcija maturskih, seminarskih i diplomskih radova na
internetu. Veliki izbor radova iz raznih oblasti:e-society,
informacioni sistemi, racunarska simulacija,hardver,inteligencija,
turizam,biologija,fizika,geografija,hemija,informatika
maturski forum seminarski security forumi maturski radovi seminarski radovi radovi
seminarski rad diplomski maturski rad Seminarski Maturski maturalni radovi lektire"
maturski rad, maturski radovi, seminarski rad, seminarski radovi, diplomski rad,
diplomski radovi, tutorijali,lektire, referati, maturski, seminarski, diplomski"
 
Ima li neko diplomski vezano za Elektrotehniku.Na visoj elektro sam,smer elektroenrgetika.
Nije vazno za koji je smer diplomski,bitno da je vezano za elekrotehniku.Ako neko ima(po mogucstvu u .doc ili formatu) i ako mu nije problem da mi da neka mi posalje na vladarosic@yahoo.com .Unapred hvala. Pozdrav
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top