Beograd : Mrzim motorcikiste

Secikesa

Ističe se
Poruka
2.799
Ajde sto je uvek guzva u gradu,ajd` sto je leto,vrucina,uvek se zuri... na sve to lepo na raskrsnici posle zelenog svetla dajes gas i odjednom sa leve strane (gde je druga traka) prodje pored tebe motorcikista(uglavnom male kubikaze), lagano,nonsalantno,pa te lepo isece ostro ko brijac dlaku,a ti dao malo veci gas,pa koci,psuj,juri,jeb.i majku, a on boli ga kur.ac da stane,pokaze ti prst i nastavi.... grrrrrrrrrr :evil::evil::evil::evil::evil:

Zasto se ne ponasaju kao i sva vozila,zauzme svoje mesto u koloni,kada svi krenu on krene itd... :dash::dash:
 
Ajde sto je uvek guzva u gradu,ajd` sto je leto,vrucina,uvek se zuri... na sve to lepo na raskrsnici posle zelenog svetla dajes gas i odjednom sa leve strane (gde je druga traka) prodje pored tebe motorcikista(uglavnom male kubikaze), lagano,nonsalantno,pa te lepo isece ostro ko brijac dlaku,a ti dao malo veci gas,pa koci,psuj,juri,jeb.i majku, a on boli ga kur.ac da stane,pokaze ti prst i nastavi.... grrrrrrrrrr :evil::evil::evil::evil::evil:

Zasto se ne ponasaju kao i sva vozila,zauzme svoje mesto u koloni,kada svi krenu on krene itd... :dash::dash:

I ja ih mrzim,kada glume ludilo,najcesce bez kacige,opasnost na putu i za sebe i za druge.
Narocito mrzim njihove roditelje koji im kupe motor,a klinci,besni,izazivaju sudbinu.:otkacio:
 
Mislim da klinci iznajmljuju..ali definitivno u svakoj zivotnoj situaciji moras biti mangup i sirovina..citao sam nacrt novog zakona gde ce biti uzas strogi..treba odslusati 40 casova..poloziti teoriju i tek onda sesti za volan ili motor..auto skole ce dobijati negativne poene..tako da ne moze svako biti instruktor.
 
e...da umete nešto droogo da vozite...i da niste sise...vozili biste i vi motore......skootere i ostala lepa i pametna i sredstva koja malo zagađooju...i smešno troše.....a ne te vaše kršine stare 30 godine koje parkirate po trotoarima i travnatim površinama...........i u dnevnu sobu biste sranja parkirali...sam da možete...ne umete da vozite ni bicikl......ni da hodate......volim skootere i motore...mrzim kišu i mentole.....koji ne umeju da voze.....


Kad bi mi pokazao prst nonsalantno bih ga stigao i 'malo' chuknuo..2-3 puta..pa da ga vidim opet da divlja
dada...kad bi mogao..da ga stigneš...misim da bi bilo svačega.....
misim da ni onaj od 48cc ne mož da stigneš......u gradu....jer je jedno 3x startniji od aootomobila....nema prazan hod....poosta želja konzervaša....na semaforu mož ga vidiš samo ispred sebe...a posle ćao....ne vidiš ga uopšte......
 
Poslednja izmena:
Jednostavno vecina njih ide parolom "nece se to meni desiti"
Ali zaboravljaju da se sra*a svima desavaju bez izuzetaka. A kada padnes sa motora, onda je malo kasno o tome da se razmislja. Posebno sto imaju prednost da preticu i sa desne i sa leve strane, pa je to jos veci problem.
Kada su sami mogu da rizikuju svoj zivot do mile volje, ali kada ima drugih ljudi trebaju i o tome da razmisljaju.
 
I meni idu na zivce motociklisti.

Slažem se sa postom. Toliko me taj nenormalni zvuk motora nervira da bih mogla da odlepim. Možda sam i ja čudna ali me on asocira na smrt i odma mislim e sad ću da čujem kako se neki polupao :eek:Kod mene u kraju se i trkaju pa prolaze kroz ulicu gore dole, znači nema mi spavanja noću, a pri tom pandura nigde uveče pa se radi šta se hoće. A pandura oko dva sata po podne na raskrsnici gde hoćeš, a uveče ni jednog:mrgreen:
 
evo da se javnem u ime motorista , jos malo pa ce biti skoro dve decenije kako prilicno aktivno vozim dva tocka , trenutno imam dva motora , jedan prdavac tj skuter za dnevna zajebavanja i naravno posedujem gsxr-a 750 za adrenalinske zajebancije ..... ok , nismo ni mi cvecke , maximalno koristimo to sto smo na dva tocka i sto mozemo da se provucemo svuda ...ali ... ni ljudi u cetvorotockasima nisu andjeli na drumu , pogotovu sto mnogo puta vidim zavist u njihovim ocima kada ne mogu da mrdnu iz kilometarske kolone a mi se nonsalantno provlacimo na celo , kao sto neko ovde rece .... najradije bi nas cuknuo ....
 
Nije mi jasno kako je u starom BG-u bilo mesta za celu onu Yugislaviju a sad na mesto svake kuce nice 5-ospratna zgrada nije kao dovoljno mesta za ovaj batrljak od Srbije koj vec duze ima pad nataliteta?
To znaci da smo vec sad gusce naseljeni od NBG-a!
Da ne pominjemo one kic plocice sto mecu po gradu,one zute sijalice ko da ih je neko guro u d..e,kad ti pridje pandur a ti vidis da nosi zelenu uniformu.Sijalice koje iz patosa zrace uvis,preosvetljenost pojedinih zgrada i nijanse-boje kojima su farbane...
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
e...da umete nešto droogo da vozite...i da niste sise...vozili biste i vi motore......skootere i ostala lepa i pametna i sredstva koja malo zagađooju...i smešno troše.....a ne te vaše kršine stare 30 godine koje parkirate po trotoarima i travnatim površinama...........i u dnevnu sobu biste sranja parkirali...sam da možete...ne umete da vozite ni bicikl......ni da hodate......volim skootere i motore...mrzim kišu i mentole.....koji ne umeju da voze.....



dada...kad bi mogao..da ga stigneš...misim da bi bilo svačega.....
misim da ni onaj od 48cc ne mož da stigneš......u gradu....jer je jedno 3x startniji od aootomobila....nema prazan hod....poosta želja konzervaša....na semaforu mož ga vidiš samo ispred sebe...a posle ćao....ne vidiš ga uopšte......

Skidam ti kapu za ovaj post...Slazem se skroz.U Atini se najvise voze skuteri i motori,jer ne prave toliku guzvu po putevima.A auto em zauzme 4 puta vise mesta,em trosi ko lud,em zagadjuje okolinu.Mnogo je vise ludaka u kolima.Cak je vlada Grcke jedno vreme uvela,da jednim danima voze ljudi cija registracija pocinje parnim brojem,a drugim danima koja pocinje neparnim,sve u cilju smanjenja tolikih automobila po ulicama.Al nije im uspelo,jer se Grci snasli pa kupili po dva automobila jedan s parnom jedan s neparnom registracijom,tako da to nije potrajalo...

Malo sam se udaljila od teme al tako je..Obozavam motore,stignes brze gde god treba,ne cekas u koloni od 50 automobila,lepo eleganto zaobidjes i miran si...Samo sto motor se vozi glavom,i ne moze svaka budala da ga vozi...
Veliki sam ljubitelj motora,i skuter vozim od svoje 14 godine,a kad uspem uzmem i tatin motor cisto malo da zadovoljim svoje potrebe i uzivam u voznji :)
 
e...da umete nešto droogo da vozite...i da niste sise...vozili biste i vi motore......skootere i ostala lepa i pametna i sredstva koja malo zagađooju...i smešno troše.....a ne te vaše kršine stare 30 godine koje parkirate po trotoarima i travnatim površinama...........i u dnevnu sobu biste sranja parkirali...sam da možete...ne umete da vozite ni bicikl......ni da hodate......volim skootere i motore...mrzim kišu i mentole.....koji ne umeju da voze.....



dada...kad bi mogao..da ga stigneš...misim da bi bilo svačega.....
misim da ni onaj od 48cc ne mož da stigneš......u gradu....jer je jedno 3x startniji od aootomobila....nema prazan hod....poosta želja konzervaša....na semaforu mož ga vidiš samo ispred sebe...a posle ćao....ne vidiš ga uopšte......
Jedini spas moze da mu bude ako nema tablicu....a ono gore je klasican trip onih koji ne mogu da zarade za auto...pa tripuju da je mnogo inije voziti skOOtere...
 
l_moto.gif


ni meni nisu dragi...al uopste!
 
malopre izlazim iz balkanske na terazije i ulete mi u traku u skretanju skuter sa devojkom kao vozacem

koci, sviraj, beci se - dzaba

bolje onda ja da je bijem, nego da je ubijem ili strpam u invalidska kolica, de bre da idem na robiju zbog budale
 

Back
Top