Kraj karakternih pizda
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 60

Tema: Kraj karakternih pizda

Buduća legenda Brajan Koen (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    795

Podrazumevano Kraj karakternih pizda

Arogantni, noseci laznu masku duse, nasilni nitkovi…takvi muskarci u braku dobijaju tj. njihove zene radjaju iskljucivo i samo zensku decu.
    Ne sluteci da su bas Oni ti koji su prenosioci duse u drugo telo, okrivljuju ne sebe ( zbog, kako bi se prostim recima reklo..bili su i ostali ***** – kao karakterna crta licnosti ), nego svoje zene, koje na zalost nemaju hrabrosti da napuste takve muzeve, vec im besomucno radjaju decu, zensku decu ( koja opet na neku sudbinsku srecu lice samo na majku).
    I priroda se na taj nacin pobrinula da se ugasi loza, takvih olosa od muskaraca.

A sve sam sledio jedan primer iz mog okruzenja, gde jedan lik neprestano odrzava zenu u trudnoci zeleci da dobije muskog potomka, a do sad mu je zena rodila 7 kcerki.
    Raspon od najstarije do najmladje ide i do 20 godina ( mada moram da odam priznanje toj zeni koja je svaku trudnocu iznela ).
    Svih 7 lice na majku ( ne da lice nego su sve indenticne likom na majku )
    Najstarija se udala, kao sto je I red i gle cuda…Rodila je devojcicu ..( jeste da je pakosno ali sam se smejao kada sam cuo da mu je cerka podarila unuku, a jos vise sam se smejao kada sam ih video ovog leta na Tisi….7 sestara + curica..znaci, 8 )

I hteo bih da jos dodam opis jednog pokusaja tog lika koji bespomocno pokusava da dobije sina ( moze ali ako ga usvoji )…
    Dakle, ta budala je cula da ako ukrade pevca iz dvorista kuce u kojoj su rodjena samo muska deca, d ace mu to pomoci da i On dobije muskog potomka….On je to uradio posle 2 dobijene cerke ali sudbina se malo nasalila, pa mu je podarila jos 5..

Ps. Ovo nije tema o tome da li je bolje dobiti musku ili zensku decu, vec o prenosiocima duse, kao sto sam i napisao u gornjem delu texta ( karakterne muske ***** kojima priroda i sudbina ne produzavaju lozu )

Pps. Ako me pitate…da, voleo bih da imam barem 2 curice i 3 decaka koje ce izroditi moja buduca zena

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    795

Podrazumevano Re: Kraj karakternih pizda

zvezdice su pizda u mnozini

Buduća legenda neizreciva (avatar)
    Učlanjen
    02.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    569

e ja bih i sa djavolom rodila decaka....nisam ja mama za devojcice.....

Domaćin Mr.Shishmish (avatar)
    Učlanjen
    06.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    89

ja cu kasnije da se prikljuchim temi, mrzi me da chitam ovo sada !!!
    odlzim u ludilo sada i odmah

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    795

Citat Original postavio Mr.Shishmish Pogledaj poruku
    ja cu kasnije da se prikljuchim temi, mrzi me da chitam ovo sada !!!
    pizdo

Aktivan član Napast (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    53

pa i zenska deca produzavaju lozu samo nije dato svakom da to vidi

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    795

Citat Original postavio oljamol Pogledaj poruku
    Samo zene koje znaju sta zele i radjaju decake

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    795

Citat Original postavio Napasnik Pogledaj poruku
    pa i zenska deca produzavaju lozu samo nije dato svakom da to vidi
    Aha ali kod Jevreja, a to nije tema

Domaćin lavina (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    88

Mozda ce zvucati glupo, ali ja mnogo vise volim musku decu.

Učlanjen
    13.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    53

ponekad i od olosa ispadne nesto mnogo dobro..uostalom musko dete moze da povuce i na majku..i odakle ti uopste ideja da sva deca dobiju dusu ili sta god iskljucivo od oca?

Učlanjen
    13.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    53

znas..ponekad je otac tupav zato sto ga je zivot takvim napravio a u sustini nije olos kako ti kazes.

Učlanjen
    13.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    53

a to sto se sve devojcice radjaju ..to je cisto genetika..koju je otac preneo i na cerku..pa je i ona rodila cerku i tako..a moze da bude i slucajnost(u slucaju njegove cerke..jer tu ulogu igra i genetika njenog muza)

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    795

ponekad i od olosa ispadne nesto mnogo dobro..uostalom musko dete moze da povuce i na majku..i odakle ti uopste ideja da sva deca dobiju dusu ili sta god iskljucivo od oca?
    znas..ponekad je otac tupav zato sto ga je zivot takvim napravio a u sustini nije olos kako ti kazes.
    Pricam o muskarcima koji muce svoje zene da im rode musku decu, a one radjaju po 10 zenskih...

Učlanjen
    13.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio Brajan Koen Pogledaj poruku
    Pricam o muskarcima koji muce svoje zene da im rode musku decu, a one radjaju po 10 zenskih...
    pa ja pricam da takvim muskarcima treba objasniti da se loza prenosi i zenskim putem..jedino se prezime ne prenosi..

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    795

pa ja pricam da takvim muskarcima treba objasniti da se loza prenosi i zenskim putem..jedino se prezime ne prenosi..
    Pa ne bih bas rekao....mozda u nekom matrijarhatu

Legenda NovaIsta (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    778

Arogantni, noseci laznu masku duse, nasilni nitkovi…takvi muskarci u braku dobijaju tj. njihove zene radjaju iskljucivo i samo zensku decu.
    Ne sluteci da su bas Oni ti koji su prenosioci duse u drugo telo, okrivljuju ne sebe ( zbog, kako bi se prostim recima reklo..bili su i ostali ***** – kao karakterna crta licnosti ), nego svoje zene, koje na zalost nemaju hrabrosti da napuste takve muzeve, vec im besomucno radjaju decu, zensku decu ( koja opet na neku sudbinsku srecu lice samo na majku).
    I priroda se na taj nacin pobrinula da se ugasi loza, takvih olosa od muskaraca.

A sve sam sledio jedan primer iz mog okruzenja, gde jedan lik neprestano odrzava zenu u trudnoci zeleci da dobije muskog potomka, a do sad mu je zena rodila 7 kcerki.
    Raspon od najstarije do najmladje ide i do 20 godina ( mada moram da odam priznanje toj zeni koja je svaku trudnocu iznela ).
    Najstarija se udala, kao sto je I red i gle cuda…Rodila je devojcicu ..( jeste da je pakosno ali sam se smejao kada sam cuo da mu je cerka podarila unuku, a jos vise sam se smejao kada sam ih video ovog leta na Tisi….7 sestara + curica..znaci, 8 )

I hteo bih da jos dodam opis jednog pokusaja tog lika koji bespomocno pokusava da dobije sina ( moze ali ako ga usvoji )…
    Dakle, ta budala je cula da ako ukrade pevca iz dvorista kuce u kojoj su rodjena samo muska deca, d ace mu to pomoci da i On dobije muskog potomka….On je to uradio posle 2 dobijene cerke ali sudbina se malo nasalila, pa mu je podarila jos 5..

Ps. Ovo nije tema o tome da li je bolje dobiti musku ili zensku decu, vec o prenosiocima duse, kao sto sam i napisao u gornjem delu texta ( karakterne muske ***** kojima priroda i sudbina ne produzavaju lozu )

Pps. Ako me pitate…da, voleo bih da imam barem 2 curice i 3 decaka koje ce izroditi moja buduca zena
    letimicno sam rpocitala. aj sto takvi buzdovani postoje (ti sto zatrudnjuju zenu non-stop da bi dobili sina) al ne razumem zene koje dozvoljavaju takvo psiho-fizicko degradiranje, nje kao zene, nje kao majke i nje kao ljudskog bica.

Legenda NovaIsta (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    778

Samo zene koje znaju sta zele i radjaju decake
    :???:

Elita gost 39034 (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

Daklen, citam i ne mogu da verujem kakva ludaja od price....prvo, muskarci ne prenose "dusu u telo" vec genotip njihovih spermatozoida odrejuje pol deteta, drugo, pol dece nema veze sa karkternim osobinama roditelja (na osnovu cega li si samo forimrao ovo misljenje?!? u stvari, nemoj molim te da mi objasnjavas...), i trece, priroda se apsolutno ne brine da se "loza gasi tako sto se radjaju zenska deca", vec se priroda brine da ne dodje do radjanja u slucajevima defekta tako sto je sprecena oplodnja, ili dodje do spontanog pobacaja (naravno, posto ne postoji savrsen mehanizam, te se i ovde potkradu greske, pa se radjaju deca sa Daunovim sindromom, ili nekim drugim poremecajem)...iz tvog posta ispade da su zenska deca kazna za los karakter oceva, mislim sta reci.....

Iskusan
    Učlanjen
    27.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    89

Priroda mrzi zene....

Buduća legenda light & dark (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

apsolutna istina
    e pa sve se placa sve se vraca

Poznat PetrolBoy (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    112

Citat Original postavio oljamol Pogledaj poruku
    E oces da se kladis!
    Mojne tako nama trebaju djevojcice! Mislim odrasle!

Stara legenda Metla na vestici (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1495

a to sto se sve devojcice radjaju ..to je cisto genetika..koju je otac preneo i na cerku..pa je i ona rodila cerku i tako..a moze da bude i slucajnost(u slucaju njegove cerke..jer tu ulogu igra i genetika njenog muza)
    samo cu reci......

Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1495

Pa ne bih bas rekao....mozda u nekom matrijarhatu
    a jooojjj.....

Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1495

Citat Original postavio malavelika Pogledaj poruku
    Daklen, citam i ne mogu da verujem kakva ludaja od price....prvo, muskarci ne prenose "dusu u telo" vec genotip njihovih spermatozoida odrejuje pol deteta, drugo, pol dece nema veze sa karkternim osobinama roditelja (na osnovu cega li si samo forimrao ovo misljenje?!? u stvari, nemoj molim te da mi objasnjavas...), i trece, priroda se apsolutno ne brine da se "loza gasi tako sto se radjaju zenska deca", vec se priroda brine da ne dodje do radjanja u slucajevima defekta tako sto je sprecena oplodnja, ili dodje do spontanog pobacaja (naravno, posto ne postoji savrsen mehanizam, te se i ovde potkradu greske, pa se radjaju deca sa Daunovim sindromom, ili nekim drugim poremecajem)...iz tvog posta ispade da su zenska deca kazna za los karakter oceva, mislim sta reci.....
    ooo fala ku*cu neko pametan.......

Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1495

ja svima preporucuje da se vrate u srednju skolu i prouce malo nasledjivanje....jer ovo je stvarnoooooo

Slične teme

1. VAŠ KRAJ
    Autor schatje u forumu Beograd
    Odgovora: 2180
    Poslednja poruka: 30.10.2010., 13:11
  2. Azbuka karakternih osobina, prideva...
    Autor gost 147532 u forumu Arhiva
    Odgovora: 12298
    Poslednja poruka: 27.12.2009., 20:52
  3. Azbuka karakternih osobina, prideva...
    Autor gaga_sa u forumu Arhiva
    Odgovora: 8618
    Poslednja poruka: 11.04.2009., 22:46

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •