ARHITEKTURA generacija '90
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: ARHITEKTURA generacija '90

Početnik
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Smile ARHITEKTURA generacija '90

Otvorih novu temu o arhitekturi,jer je ona vec mnogo stara...

Ja sam se prijavila za 'Veliko spremanje',jer mi se cine nekako najpouzdaniji...A i tu su hvale sa svih strana za njih...A i kad sam 'snjurala' po netu na njihov sajt sam naletela i bas mi izgledaju organizovano i ozbiljno...
    Ali ipak ne znam...
    Cula sam za jos mnoge sto spremaju i njih su dosta hvalili....I onda se nadjoh u jos vecoj konfuziji...

Pa bih htela da cujem sta drugi misle kod koga je najbolje da se krene na spremanje?
    Lola,Marija,Djura,'veliko spremanje' ili neko treci????!!
    Sta?
    Stvarno sam u velikoj konfuziji koga treba izabrati..
    A i celo to spremanje mi se nekako cini da pocinje vrlo rano,ili mi se samo cini?

Nov član
    Učlanjen
    10.09.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: ARHITEKTURA generacija '90

najmanje je bitno kod koga se spremas ako sve to shvatis ozbiljno jer je upisati na budzet prilicno tesko pogotovo sada kad vise nije moguce da svi predju na budzet ako ociste godinu.

ja sam bila kod lole,sad sam upisala drugu i bila sam super rangirana na prijemnom.ja njega svima preporucujem.ali ako radis i trudis se upisaces kod koga god da se spremas.

e i fax je super,ima mnooogo da se radi ali pravo je uzivanje i drustvo je fantasticno... ni asistenti nisu losi ... tako da samo napred i veruj mi nije rano da pocnes

Početnik
    Učlanjen
    11.09.2008.
    Reputaciona moć
    0

moja drugarica je isla kod Marije, zena je savrsena
    upala je u prvih deset

Obećava _Ljupka_ (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Ako zelis da naucis da ctras, spremaj se kod Djure, a ako zelis da upises faks, spremaj se na fakultetu, jer koce koga ako ne svoj svoga......

Obećava
    Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    45

definitivno idi na ATF,i tamo se spremaj...tamo radis bas onako kao sto ce biti na ispitu!!!bukvalno...a na kraju,mesec dana pred ispit,imas foru "probnog ispita"...
    ja sam se tu spremala...a bila sam prvo kod privatnih i nije ni priblizno onome sto se na faksu radi...
    samo nema potrebe da tamo ides svakog meseca..posto se placaju blokovi,ono svakog meseca uplatis ratu..ides nekih 4-5 meseci,pa posle vezbaj sama crtanje,a ostalo matematiku,testove op.kulture i logiku mozes i da pokupis od nekog ko ce i dalje ici tamo...

SRECNO

Početnik
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Prijavila sam se na Veliko spremanje,definitivno...Celo moje drustvo ide kod Lole,tako da cemo se dopunjavati...A na ATF-u mi mnogo nesto kasno krece spremanje...A je l' sigurno da oni daju slicne zadatke kao sto ce biti na prijemnom,ako ne i iste?

Ističe se
    Učlanjen
    01.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Da li neko moze da objasni sta se tacno polaze za prijemni na arhitekturi, ali ono da napise bas tacno. Hvala

Obećava
    Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    45

ja sam prijemni polagala pre 2 god,i one zadatke sto smo imali tamo na faksu,koje daje profesorka koja inace sprema zadatke za prijemni,npr.od 6 zadataka na prijemnom-cetiri su bila sa tih vezbanja..poslednje nedelje sto smo radili...

ja sam prvo bila kod Tedija,mozda si cula za njega,i nikako mi se nije dopao njegov nacin rada..odustala sam i otisla na faks...tamo te spremaju njih 3,koji su u komisijama inace,i matematicarka,a poslednja 2 meseca smo imali 2 profesorke i sam dekan fakulteta je bio na nekoliko predavanja i radili smo sa njim!
    znaci crtas elemente,koji ce se naci na ispitu,naravno nece svi oni biti,ali evo:na prijemnom kada sam ja polagala bio je sto,preko njega trava,dve gajbe piva,fudbalska lopta,suncobran,i dve male hoklice...
    prvo to crtas,oni ti daju olovku,rezac,gumicu...i flasu vode
    posle od tih elemenata treba da nacrtas slobodnu kom,po tvojoj zelji,onda da od zadatih,novih tela nacrtas jos jednu komp(daju valjak,kupu,krug...)posle imas test,zadatke matematika..onda logiku koja je bila dosta za.ebana,moram priznati,i imas neke tekstove na kraju iz kojih trebas da zakljuscis nesto i imas ponudjene odgov..nije tesko!!
    i na kraju imas da nacrtas,ono sto ti je napisano..mi smo imali da nacrtamo macku,znak koka kole i jos nesto,ne znam sta...
    eto..preporucila bih ti da odes bar mesec dana na faks,i da vidis kako to funkcionise,ali tamo pred kraj..u aprilu maju...
    naravno sve se menja..posto znam da je moj dr polagao prosle god i da je imao zadatak markerom nacrtati siluetu zene!!ali MARKEROM!!!
    takodje imas i na fakultetu da kupis knjigu,sa posled 2 prijemna,tu je vecina zadataka sa njih...eto
    nije tesko,stvarno!!!trema je ogromna,sto je normalno,uglavnom ono dal ces stici!!ali hoces,imas vremena dovoljno za sve!!100%

Početnik
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

E,hvala ti punooooo....
    Ma videcu na kraju kako ce se sve zavrsiti..
    Prvi cas je sad u subotu..
    A ako nesto jos zaskripi 'vikacu' za pomoc..

Aktivan član Dalijeva Gala (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    50

lola,marija,djura...Sve u bg?

Učlanjen
    01.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

znam za djuru da drzi i u krusevcu...

Ističe se
    Učlanjen
    01.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Gde da nabavim te zbirke sa zadacima od proslih prijemnih, kako se zove ta zbirka? Ako mozes ovo mi samo reci

Učlanjen
    01.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

nama je dao Djura, ima testove od pre ko zna koliko godina i napravio je kao knjigu... Bas je ok, tu je svasta, a isto nam je on kopirao i matematiku...

Nov član
    Učlanjen
    16.09.2008.
    Reputaciona moć
    0

Ima li neko bilo kakve informacije o studiranju arhitekture u Sloveniji ili Austriji?

Početnik
    Učlanjen
    17.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Ona_90 Pogledaj poruku
    Prijavila sam se na Veliko spremanje,definitivno...Celo moje drustvo ide kod Lole,tako da cemo se dopunjavati...A na ATF-u mi mnogo nesto kasno krece spremanje...A je l' sigurno da oni daju slicne zadatke kao sto ce biti na prijemnom,ako ne i iste?
    svaka cast na izboru! ja sam na Velikom spremanju super prosao. kad ovako sa distance pogledam, stvarno smo se dobro pripremili za taj famozni prijemni na arhitekturi... e a ono sto mi je najzanimljivije - mislio sam da nas baronisu kao ne spremamo se samo za prijemni vec i za studiranje - a vidim vec posle prve nedelje koliko mogu da iskoristim ono sto su nam Bilja i Braca savetovali, narocito u vezi sa meketama koje cemo sada na pocetku praviti.
    Srecno! i ne dopusti da ti raznorazne informacije uvlace buvu - samo radi i trudi se na velikom spremanju i nema glava da te boli... jos ako imas iole ok bodove, bice sve ok. tako je makar bilo sa mojom generacijom, pozzzz

Početnik
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

JEEEEEEEEEEE......Sad si me ohrabrio....

Početnik
    Učlanjen
    07.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Je l' se spremao neko kod Tedija? Zanimaju me utisci... :/ I na koji nacin se prijavljuje za spremanje na fakultetu? Kolike su grupe? itd. Svaka informacija mi je dobro dosla...Hvala!

Početnik
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ja mislim da su popunjena sva mesta na arh za spremanje....A i nisam cula neke pozitivne utiske...Al' *** nikad nista nije sigurno...A ZA Tedija sam cula al' nista spec....

Početnik deftone (avatar)
    Učlanjen
    18.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Koliko se ljudi otprilike prijavi za arhitekturu?
    ove godine svaka druga osoba koju pitam sta upisuje kaze arhitekturu

Iskusan ~Stella~ (avatar)
    Učlanjen
    10.03.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    100

Posto postoji tema o arhitekturi ovu zakljucavam a diskusiju nastavite tamo. Poz.
    Ovaj zid stoji krivo

Slične teme

1. arhitektura
    Autor bonelady2003 u forumu Arhiva
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 19.10.2006., 21:50
  2. Arhitektura???
    Autor Kendja u forumu Tehničke nauke
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 28.11.2005., 23:33
  3. ARHITEKTURA
    Autor henna u forumu Arhiva