Прве асоцијације на Демокртаску Странку

Poruka
19.903
Кад чујете назив ове партије,на шта вас прво асоцира?Шта вам се прво створи у глави?Која слика,речи,...?

Конкретно,мене асоцира на речи корупција,криминал и афера.Јер,чињеница је да се име ДС-а(али и Г17+) и њених чланова највише вукло по медијима у свакој причи која се тицала приватизационаих афера и организованог државног криминала(сви се сећамо Јањушевића и Колесара).

Има ту још,али ово је прво што ми пада на памет.
Да чујем вас(посебно жуте:lol:)?
 
Кад чујете назив ове партије,на шта вас прво асоцира?Шта вам се прво створи у глави?Која слика,речи,...?

Конкретно,мене асоцира на речи корупција,криминал и афера.Јер,чињеница је да се име ДС-а(али и Г17+) и њених чланова највише вукло по медијима у свакој причи која се тицала приватизационаих афера и организованог државног криминала(сви се сећамо Јањушевића и Колесара).

Има ту још,али ово је прво што ми пада на памет.
Да чујем вас(посебно жуте:lol:)?

mene asocira na mrznju koja je na ovim prostoima bila za vreme 2 svetskog rata kada neko spomene fasiste
 
Znao sam da će biti otprilike takva reakcija...Slično je svojevremeno reagovao Sal kad sam rekao nešto slično.

"На модеран,брз и прагматичан начин дођите до жељених резултата."

-Задовољан корисник:"Уз помоћ ДС-а,за две недеље сам скинула 15 кила.Ово заиста делује." Хахаа...:mrgreen:
 

Back
Top