admin. problem

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

janedoe

Početnik
Poruka
5
Ovo sam vec pitala na drugoj temi ali je nekud nestalo...
Dakle, admin. mi je ogranicio pristup netu na svega par sajtova...moze li se ovo zaobici nekako? Ne znam da li je moguce da pristupi netu preko druge konekcije a ne LAN, kao npr ovaj Telenorov bezicni net, modem je navodno kao USB, ne zahteva nikakvu instalaciju...
 
proveri neki od public proxy sajtova ako nisu zatvoreni onda preko njih idi gde oces

Kod:
proxy surfing
http://www.google.com/search?hl=en&q=proxy+surf&btnG=Google+Search&aq=f&oq=

Kod:
i.e.
www.hidemyass.com/
www.proxysurf.org/
 
Ovo sam vec pitala na drugoj temi ali je nekud nestalo...
Dakle, admin. mi je ogranicio pristup netu na svega par sajtova...moze li se ovo zaobici nekako? Ne znam da li je moguce da pristupi netu preko druge konekcije a ne LAN, kao npr ovaj Telenorov bezicni net, modem je navodno kao USB, ne zahteva nikakvu instalaciju...

Na ovo pitanje je jako tesko odgovoriti kratko i jasno jer se ne zna na koji nacin ti je ogranicen pristup internetu. ;)

Pominjes LAN. Znaci tvoj racunar je povezan na drugi i preko njega izlazi na internet?
Koji je OS u pitanju??
I ono najbitnije na na kom je (glavnom ili tvom) racunaru ogranicen pristup??
Ako je na glavnom,onda ti sa svojim mozes imati potpun pristup internetu preko neke druge konekcije.

btw post je nestao jer nije bio na adekvatnoj temi.Neces valjda na temi o spremanju paprikasa pisati o globalnom zagrevanju ("paprikas me ne zanima ali brine me globalno zagrevanje") !? ;) A da ne govorim sto je tema matora ko biblija.
 
Poslednja izmena:
post je nestao jer sam nova ovde...a ne zbog paprikasa, globalnog zagrevanja i ostalih problema...al to sad nije ni bitno...
Hm, malo sam i previse neupucena u sve ovo, al mislim da mi je IE zakljucan ili sta vec....pomaze li ako kazem da neki kompjuteri na mrezi imaju net a neki, kao moj nemaju...
To sa portable browserom mi deluje suvise lako i jednostavno...
 
Rekoh ti zasto je post nestao...Mozda si mislila na postove koji se moderisu.Prva tri posta nisu vidljiva dok ih moderator ne odobri. Ali u ovom slucaju nije to u pitanju,nego ono sto sam gore pomenuo ;)
No dobro...nebitno ;)

Da vidimo....sad si rekla da tvoj racunar nema internet,a pre toga da je ogranicen.Ne moze biti ograniceno nesto cega nema.
Ok je ako nisi upucena,ali bar pokusaj da se izrazis tako da nema sumnje u to sta ti je bilo na umu ;)
 
Pa moraces....sta da ti kazem.
Postavio sam ti nekoliko pitanja na koja nisi dala odgovor....Mada i pored toga nema nista od interneta jer to nije u redu. Kada bi dobijali platu zato sto visite na internetu verovatno bi imali internet.
Samo vi hvatajte krivine i nemojte da radite posao za koji ste placeni...sve ce se resiti samo od sebe...novci padaju s neba i dobijaju na lepe oci. Zato nam i jeste tako kako je...

I na kraju,ako je postavljen admin pass (a siguran sam da jeste) ne verujem da ce se pocetnik pa ni oni malo ozbiljniji snaci sa tim problemom. A da urade nesto bez admin pass-a...tek to ne verujem.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top