Kada drug postane nesto vise???

bambi83

Obećava
Poruka
55
Hm, problematika je sledeca! Skoro 10 godina imam jako dobrog druga sa kojim sam delila najintimnije price. Tek nedavno mi je on otkrio da su sa njegove strane osecanja vise od prijateljstva. Vec je mesec dana kako se ta nasa nova prijateljsko-emotivna veza razvija, sve je nekako divno i ja ne zelim da ga izgubim...ali, ja sam strasno opterecena time sto on zna mnogo o meni. Daleko od toga da se ja stidim svojih ranijih izbora, ali uvek postoje neki detalji koje novi decko ne bi trebalo da zna. On kao desetogodisnji prijatelj zna i te najsitnije detalje :dash:
Da li ste nekada vi bili u toj situaciji i koji je najbolji nacin da se izborim sa tim? :???:
 
Hm, problematika je sledeca! Skoro 10 godina imam jako dobrog druga sa kojim sam delila najintimnije price. Tek nedavno mi je on otkrio da su sa njegove strane osecanja vise od prijateljstva. Vec je mesec dana kako se ta nasa nova prijateljsko-emotivna veza razvija, sve je nekako divno i ja ne zelim da ga izgubim...ali, ja sam strasno opterecena time sto on zna mnogo o meni. Daleko od toga da se ja stidim svojih ranijih izbora, ali uvek postoje neki detalji koje novi decko ne bi trebalo da zna. On kao desetogodisnji prijatelj zna i te najsitnije detalje :dash:
Da li ste nekada vi bili u toj situaciji i koji je najbolji nacin da se izborim sa tim? :???:

ko ti je kriv sto dijelish svoj zivot sa drugima
ja nebi mogao ispricati najsitnije detalje za brdo karamela:)
 
hmm..a jel to njegov izbor da ti bude drug ili si ga ti tako okarakterisala?

Mi smo sada u emotivnoj vezi i on vise ne spada u kategoriju drug ili prijatelj, dakle on je sada moj decko (mrzim ovu frazu, ali da plasticno objasnim) :lol: Punih 10 godina jeste bio prijatelj i ni jednim gestom nije pokazao da nesto vise od toga moze da postoji sa njegove strane, zato sam ja i bila iskrena i pricala njemu otvoreno o svojim vezama i problemima!!!
 
Mi smo sada u emotivnoj vezi i on vise ne spada u kategoriju drug ili prijatelj, dakle on je sada moj decko (mrzim ovu frazu, ali da plasticno objasnim) :lol: Punih 10 godina jeste bio prijatelj i ni jednim gestom nije pokazao da nesto vise od toga moze da postoji sa njegove strane, zato sam ja i bila iskrena i pricala njemu otvoreno o svojim vezama i problemima!!!

o tome se i radi..ako nije pokazao ne znaci da niceg nije bilo..uostalom i da je pokazao bi li to tebi nesto uopste znacilo?
 
Pa pazi, ako ti je on i posle tih ''intimnih'' detalja stavio do znanja da tu ima nešto više, ondaaaaaaaa.....
I meni je moj sadašnji dečko bio prvo ''drug'', nisam mu baš pričala najsitnije detalje ali zna mog bivšeg, i bivšeg pre tog itd. I nema tu neke velike filozofije... ide svojim tokom...
 
Do njega i do te veze mi je stalo, zato mi je i bitno da saznam sta bi njemu moglo da prodje kroz glavu i kako da se pripremim za pitanje da li bi on meni mogao da veruje.
***, svi mi imamo takve price, samo je pitanje sa kime ces ih podeliti... ja eto, izabrala pogresnu osobu :(

A da se ti malo opustiš i počneš da uživaš? Prestani da razmišljaš šta on misli, pa nije on valjda blesav da bude sa tobom ako mu nešto smeta?
 
Hm, problematika je sledeca! Skoro 10 godina imam jako dobrog druga sa kojim sam delila najintimnije price. Tek nedavno mi je on otkrio da su sa njegove strane osecanja vise od prijateljstva. Vec je mesec dana kako se ta nasa nova prijateljsko-emotivna veza razvija, sve je nekako divno i ja ne zelim da ga izgubim...ali, ja sam strasno opterecena time sto on zna mnogo o meni. Daleko od toga da se ja stidim svojih ranijih izbora, ali uvek postoje neki detalji koje novi decko ne bi trebalo da zna. On kao desetogodisnji prijatelj zna i te najsitnije detalje :dash:
Da li ste nekada vi bili u toj situaciji i koji je najbolji nacin da se izborim sa tim? :???:
Опусти се.;)
Све то сасвим у реду.

Мој драги зна све детаље о мени и ако нисмо били добри друг и другарица пре започињања везе.
Па чак и те, интимне детаље.;)

Ако је човек нормалан, никаквих проблема неће бити.
 

Back
Top