Koga pozvati?

Jacob

Buduća legenda
Poruka
49.567
Nasao sam vucjaka ispred svoje zgrade,svog prljavog i neuhranjenog,sad me interesuje koga pozvati da ga zbrine,ja sam u zgradi sa vec jednim psom i nemam ga gde.
Iz Kragujevca sam dajte broj nekoga.
 
zovi svog veterinara,on verovatno ima broj nekog udruzenja u Kg-u.Tako ces doci do broja pre nego preko foruma.
Sumnjam da ce neko udruzenje moci da ga uzme...osim ako imaju neki azil...
veterinar ce najbolje znati da ti kaze...verovatno
a jel on sam ili ima jos pasa? koliko dugo je tu?
 
Poslednja izmena:
zovi svog veterinara,on verovatno ima broj nekog udruzenja u Kg-u.Tako ces doci do broja pre nego preko foruma.
Sumnjam da ce neko udruzenje moci da ga uzme...osim ako imaju neki azil...
veterinar ce najbolje znati da ti kaze...verovatno
a jel on sam ili ima jos pasa? koliko dugo je tu?

Sam je. Vet mi je na odmoru.
Jutros se pojavio, a ljudi ko ljudi sutiraju i teraju ga a ja ne mogu ceo dan pored njega, u stan ne mogu da ga uvedem zbog svog psa
 
pa nije valjda taj vet jedini u kragujevcu?
zovi nekog drugog...
ima ona kragujevachka asocijacija za zashtitu zivotinja "VASGOR" i oni nisu jedini...ima jos udruzenja i organizacija i chega vec...veterinari sigurno znaju
 
Imas li negde privremeno da ga sklonis ? Prijatelja, komsiju, kolegu, rodjaka, nekog sa dvoristem, neki prostor blizu zgrade, neko imanje tvojih, bliznjih...nesto za privremeni smestaj dok ne vidis sta dalje. Malo je tesko odmah naci resenje i njemu i tebi, a reakcije ljudi mogu da zamislim...
 
Imas li negde privremeno da ga sklonis ? Prijatelja, komsiju, kolegu, rodjaka, nekog sa dvoristem, neki prostor blizu zgrade, neko imanje tvojih, bliznjih...nesto za privremeni smestaj dok ne vidis sta dalje. Malo je tesko odmah naci resenje i njemu i tebi, a reakcije ljudi mogu da zamislim...

Dao sam mu hranu i vodu,ali ovi ne dolaze do ujutru.
Vise ne mogu,ne zbog toga sto se plasim nejga nego ovo moje cudo iako labrador nije prijateljski nastrojeno prema drugim psima,a nemam ga gde i koga sad da ubedim da pricuva vucjaka do ujutru?
Valjda ce da bude ok do sutra
 
znam.ali se potrudis da ga ostavis na ulici na nekom ok mestu..
ja sam sinoc na sred ulice pokupila mace od 3 cm..malo malo malo..
zamalo ga zgazise kola..i odnela sam ga iza zgrade jer imam puno macaka..
 
naravno da moze da se vrati skroz u normalu!!!!
okupajte ga neostomosanom za pocetak,to je 120 dinara.posle toga mu stavite par kapi frontlajna ili ogrlicu protiv buva.jednu tabletu za gliste i to je oko 100 dinara i hranite ga!!!
 
naravno da moze da se vrati skroz u normalu!!!!
okupajte ga neostomosanom za pocetak,to je 120 dinara.posle toga mu stavite par kapi frontlajna ili ogrlicu protiv buva.jednu tabletu za gliste i to je oko 100 dinara i hranite ga!!!

Ma prijatelj je vet iako ne radi nigde :)
Tako da on zna sve.
Jedino da jos proveri jel cipovan
 

Back
Top