Najkvalitetniji internet mesendzer

Pogledaj rezultate ankete: Najkvalitetniji mesendzer je:

Glasova
36. Ne možete glasati na ovu anketu
  • MSN

30 83,33%
  • Yahoo

3 8,33%
  • Gmail

1 2,78%
  • AIM

0 0%
  • Mail.ru

0 0%
  • IBM Lotus Sametime

0 0%
  • Novell GroupWise

2 5,56%
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Najkvalitetniji internet mesendzer

Domaćin
    Učlanjen
    02.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

Podrazumevano Najkvalitetniji internet mesendzer

Koji je po vama najkvalitetniji internet mesendzer i zbog kojih ste se karakteristikama odlucili bas za njega?

Primećen član MasinacCcC (avatar)
    Učlanjen
    31.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Re: Najkvalitetniji internet mesendzer

MSN,
    Da li je najsigurniji? ...verovatno nije...a za njega sam se odlucio zato sto ga koriste svi koje znam ili bar vecina,a i oni koji koriste Yahoooo me mogu naci tako da je iz tog razloga prava stvar...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Ne znam da li ti treba za internu mrezu ili za sta vec,al ako ti treba besplatan messenger koji je jednostavan za koriscenje i ima file transfer,imas toplu preporuku za http://vnalex.tripod.com/en/index.htm
    Naravno,ako na tom kompu koji se kaci na net imas javni ip,radice i preko interneta bez problema Sve u svemu,nezahtevan,jednostavan i dovoljan
    Kod nas se koristi malko izmenjana verzija (ubacili smo nove smajlije itd ) i prezadovoljni smo njima,na gornjem sajtu imas da skines i server i klijent za njega.
    Poslednji put ažurirao/la nikola_v86 : 03.09.2008. u 09:32

Ističe se
    Učlanjen
    21.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

MSN je najbolji.
    Najsigurniji ne,ali najbolji da.

Domaćin
    Učlanjen
    02.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

Citat Original postavio nikola_v86 Pogledaj poruku
    Ne znam da li ti treba za internu mrezu ili za sta vec,al ako ti treba besplatan messenger koji je jednostavan za koriscenje i ima file transfer,imas toplu preporuku za http://vnalex.tripod.com/en/index.htm
    Naravno,ako na tom kompu koji se kaci na net imas javni ip,radice i preko interneta bez problema Sve u svemu,nezahtevan,jednostavan i dovoljan
    Kod nas se koristi malko izmenjana verzija (ubacili smo nove smajlije itd ) i prezadovoljni smo njima,na gornjem sajtu imas da skines i server i klijent za njega.
    Pa to mu onda dodje kao neki LAN mesendzer...Susreo sam se sa rumunskim Borgom,i nije los,ali je problem u tome sto mi svi kompjuteri nisu povezani medjusobno u LAN,vec su svi na netu.MSN mi je suvise decij,a jos je i nesiguran.Vise sam za Sametime ili GroupWise,ali Sametime nisam skontao kako se koristi iako su mi neki clanovi foruma davali linkove sa nekim pojasnjenjima.Tako da cu najverovatnije preci na GroupWise gde stvorim najpre nalog za grupu gde svaki clan grupe mora znati ime i sifru,pa onda za svakog clana nalog pojedinacno.I taj program po meni nije los.

Obećava mortex (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Evo dao glas MSN-u iako je u posljednje vreme postao malo los zbog svega sto nadogradjuju,vise volim mIRC dapace

Početnik
    Učlanjen
    03.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ja koristim pidgin koji moze fala bogu da hendluje vise razlicitih naloga (yahoo,msn,google-talk,aim,icq,irc...) nema reklama i ostalih gluposti. Brz je i pouzdan.Nije neki fenseraj ali radi posao.Yahoo po meni najgori odnosno najcesce se zakaci neki add-in koji ubiije protok a zna da skine po par Gb na dan (zavisi od bandwith-a koji imas)

Domaćin domacin_uzice (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

Sta je problem ove ankete. STo vecina ljudi koja glasa nije imala prilike koristiti gore neke navedene messengere.

Barem je to neko moje misljenje...
    Put do cilja svuda je težak, a oni koji ne vole naše odnosno tuđe uspehe izazivaju nam razne nevolje. Uvek u životu trijumfuje ideja !

Aktivan član
    Učlanjen
    28.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio cikajova Pogledaj poruku
    Ja koristim pidgin koji moze fala bogu da hendluje vise razlicitih naloga (yahoo,msn,google-talk,aim,icq,irc...) nema reklama i ostalih gluposti.
    Pidgin je mesendzer koji se dobija uz linux operativne sisteme,ali vecina forumasa koristi windows tako da nisu ni upoznati sa njim.Moj glas ide MSN-u.

Ističe se
    Učlanjen
    13.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio nozzlezator Pogledaj poruku
    Pidgin je mesendzer koji se dobija uz linux operativne sisteme,ali vecina forumasa koristi windows tako da nisu ni upoznati sa njim.Moj glas ide MSN-u.
    Има га за Виндовс,док се његов предак Гаим убацује и дан данас у Линуксе...Иначе врло је добар...Али то није неовистан месенџер већ само мулти-протоколарни програм...Као најсигурнији и најефикаснији месенџер програм сам одабрао Груп вајз који се користи већином по фирмама...

Aktivan član
    Učlanjen
    28.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Da ima ga u varijanti za windows,ali pitanje je koliko ljudi koji koriste windows za njega zna?Ja sam pidgin prvi put upotrebio tek kada sam instalirao Linux,do tada nisam znao za njega.

Učlanjen
    03.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

Upravo o tome vam pricam. Stoga anketa nemoze biti lepo uradjena !!!
    Put do cilja svuda je težak, a oni koji ne vole naše odnosno tuđe uspehe izazivaju nam razne nevolje. Uvek u životu trijumfuje ideja !

Početnik
    Učlanjen
    03.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio nozzlezator Pogledaj poruku
    Da ima ga u varijanti za windows,ali pitanje je koliko ljudi koji koriste windows za njega zna?Ja sam pidgin prvi put upotrebio tek kada sam instalirao Linux,do tada nisam znao za njega.
    pa i poenta je foruma i raznih anketa da se ljudi upoznaju sa stvarima o kojima nisu culi.
    Pidzin je dobar u smislu da dok njega nisam koristio imao sam MSN, googl talk, i yahoo. Ovako lepo upakujem sve u pidzin-a i milina.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.09.2008.
    Reputaciona moć
    0

za mene je MSN!

Učlanjen
    03.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

Citat Original postavio manchelou Pogledaj poruku
    za mene je MSN!
    Imamo nesto zajednicko !!!

Ističe se Red_Zmaja (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    92

Рођаче где су остали месинџери... Ил је ово листа за оне које си чуо и оне које си изгугло?
    Let me tell you about heartache and the loss of God wandering, wandering in hopeless night...

Početnik PDESD (avatar)
    Učlanjen
    09.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

1 je MSN.
    fo shizzle my nizzle

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio IBM OS/2 Pogledaj poruku
    Pa to mu onda dodje kao neki LAN mesendzer...Susreo sam se sa rumunskim Borgom,i nije los,ali je problem u tome sto mi svi kompjuteri nisu povezani medjusobno u LAN,vec su svi na netu.MSN mi je suvise decij,a jos je i nesiguran.Vise sam za Sametime ili GroupWise,ali Sametime nisam skontao kako se koristi iako su mi neki clanovi foruma davali linkove sa nekim pojasnjenjima.Tako da cu najverovatnije preci na GroupWise gde stvorim najpre nalog za grupu gde svaki clan grupe mora znati ime i sifru,pa onda za svakog clana nalog pojedinacno.I taj program po meni nije los.
    Jeste da mu dodje kao neki lan messenger,ali isto tako lepo radi i preko interneta.E sad ja ne znam kolika tebi i kakva sigurnost treba,al ovaj ima te prednosti da je brz,nezahtevan i ima file transfer kao i iskakanje poruka.To su po meni prednosti...

Domaćin
    Učlanjen
    02.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

Citat Original postavio Red_Zmaja Pogledaj poruku
    Рођаче где су остали месинџери... Ил је ово листа за оне које си чуо и оне које си изгугло?
    Da a koje bi ti jos predlozio? Zar da stavljam kineski QQ ili talijanski Open C6...Ovo su mesendzeri koji imaju najveci rejting...

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •