PROGUTAO ŽABU ZA 5 DINARA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Novcic_u_fontani

Aktivan član
Poruka
1.468
Želim da ovu pricu podelim sa vama.
Pre nekih 10 i više godina, otišla sam na česmu da natočim balon vode. Tamo su bila dva tipa koja su se kroz šalu opkladila da jedan od njih proguta žabu za 5 dinara. Ispočetka sam mislila da se zezaju, a onda sam shvatila da ovi misle ozbiljno to da urade.
Mladić je uzeo žabu i stavio u usta i progutao je.
Dobio je svojih pošteno zarađenih 5 dinara.
Ponekad se setim i nasmejem se slatko na sve to, pa sam htela da taj simpatičan i neverovatan događaj iz prošlosti podelim sa vama.
Šta vi mislite o tome?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Ma nije to ništa spektakularno, to je stari fazon koji se izvodi na seoskim vašarima.
Znam ljude koji su gutali po nekoliko žaba.
Fora je da se napije vode, proguta žabu, uzme kintu a onda se ispovraća iza ćoška, a žabe odskakuću u baru.
Izgleda šašavo ali radi...
 
Ne mogu da verujem….za ovog iz Temerina…što kaže Gost, koliko bi tražio da njega siluje vepar :lol: :lol: :lol:
Ovog što je jeo šampite mi je stvarno žao, to sam jednom prilikom gledala na nekom filmu, kada su se dvojica opkladila u šampite, ali sve se dobro završilo (kao u svakom filmu) :) . Ali ovi su izgleda pokušali da provere opkladu u stvarnom životu, i izgleda nije upalilo….
 
Postojao je jedan TV show u Argentini koji se zvao 'Sta ce sve ljudi uraditi za $10', od koga su posle Blaza i Emotion ukrali ideju za ono 'Hoces-neces'...

Izmedju ostalog, pristajali su i da olizu predeo ispod miski drvoseci koji je cepao drva 2 sata :x
 
Incognito:
Postojao je jedan TV show u Argentini koji se zvao 'Sta ce sve ljudi uraditi za $10', od koga su posle Blaza i Emotion ukrali ideju za ono 'Hoces-neces'...

Izmedju ostalog, pristajali su i da olizu predeo ispod miski drvoseci koji je cepao drva 2 sata :x
A ima i na MTV-u emisija koja se zove "I bet yuo will" ili tako nesto...
ODVRATNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x Gadi mi se zivot kad vidim ljude koji hoce da pojedu mrtvog pavova za 100$ BRUKA!!!!!!!!!!!
INCE JA SAM JUCE HTEO ZA HILJADU DINARA DA SKOCIM SA PRVOG SPRATA GIMNAZIJE, ALI NIKO NIJE IMAO KOD SEBE, 'EBIGA!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink:
Kakav sam retard a????
 
Ovaj topic me podseti na tipa(iz bivse firme) koji je u opkladi progutao gustera,bio je to lep socan zelenbac.Odmah je otiso kod lekara posalju ga u bolnicu kad stigo dezurni lekar pitao sta je,kad si progutao,pre jedno sat vreme,a kad ti do sad nije bilo nista nista ti nece ni biti i posalje ga kuci.Sta mislite koji mu je nadimak?
 
Ako moze bubreg za nekoliko hiljada eura zasto nebi mogli zabu :cry:
To vam je kao ono kada razgovaraju dva prijatelja i jedan kaze <dali bi ti sa drugim muskarcem vodio ljubav za 100 eura> ovaj kaze ma taman posla. Onaj prvi kaze <a za 1000 eura> a ovaj pocinje da razmislja. Ponuda raste na 2000 eura, a ovaj kaze pa da rzmislim i nije to losa ponuda. Drugar mu kaze a da ti ponude 5000 eura, ovaj kaze e to vec moze. Drug mu odgovara VIDIS IMA PEDERA ALI NEMA FINANSIJERA.
IZVINJAVAM SE GEJ POPULACIJI :oops:
 
Novcic_u_fontani:
Želim da ovu pricu podelim sa vama.
Pre nekih 10 i više godina, otišla sam na česmu da natočim balon vode. Tamo su bila dva tipa koja su se kroz šalu opkladila da jedan od njih proguta žabu za 5 dinara. Ispočetka sam mislila da se zezaju, a onda sam shvatila da ovi misle ozbiljno to da urade.
Mladić je uzeo žabu i stavio u usta i progutao je.
Dobio je svojih pošteno zarađenih 5 dinara.
Ponekad se setim i nasmejem se slatko na sve to, pa sam htela da taj simpatičan i neverovatan događaj iz prošlosti podelim sa vama.
Šta vi mislite o tome?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ima jos jedna prica:
pre nekih 10 i vise godina,idu mujo i haso na cesmu da natoce balon vode. naidju na *****, i opklade se da jedan od njih (mujo) pojede ***** za 5 dinara. ispocetka sam mislio da se zezaju, a onda sam shvatio da ovi misle ozbiljno to da urade. mujo stavi ***** u usta i proguta ga. dobio je svijh posteno zaradjenih 5 dinara. malo kasnije naidju na drugo ***** i sad se ponovo opklade i haso pojede ***** i mujo mu vrati 5 dinara. kaze mujo hasi: pojeli smo govna a niko nije nista zaradio!
haso kaze muji: ma bitno je da se novac okrece
ponekad se setim i nasmejem se slatko na sve to, pa sam hteo da taj simpatican i neverovatan dogadjaj iz proslosti podelim sa vama.
sta vi mislite o tome?
:lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top