Skupština: Radikalsko klevetanje Tadića

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

systemofadown

Iskusan
Poruka
6.070
Poslanici Srpske radikalne stranke uputili su danas za skupštinskom govornicom više oštrih kritika, pa i kletvi na račun predsednika Srbije Borisa Tadića i svakog ko sa njim sarađuje.

"Neka mu se seme zatre, neka ga sunce nikad ne ogreje, neka ga stigne božja kazna. Tadić je najveći izdajnik. Svakoga će jednog dana kletva da stigne", rekla je poslanica SRS Nataša Jovanović.

Predsedavajuća nije prekinula Jovanovićevu dok je izgovarala te teške reči.

Jovanović je rekla da "srpska kletva nikad ne zastareva" i dodala da su poslanici "valjda" to učili u osnovnoj i srednjoj školi.

Jovanović je kazala da je Tadić "omražen od svakog Srbina" i optužila stranke vladajuće koalicije da učestvuju u "zaveri protiv srpskog naroda", da žele da demonstriraju silu, da pokažu "da su pravi tirani".
U optužbama joj se pridružila stranačka koleginica Vjerica Radeta, ističući da je Tadić, a ne radikali, taj koji opstruiše sednicu Skupštine Srbije.

"Taj prokleti (Tadić) je odgovoran i za smrt Ranka Panića, i za ovo što se desilo na dan mitinga (SRS, 29. jula). Za sve je odgovoran diktator Tadić", rekla je Radeta, pokazujući fotografiju sa mitinga SRS na kojoj policija tuče demonstrante.

Ona je dodala da će suze majke demonstranta Ranka Panića "stići sve koji su učestvovali u njegovom ubistvu".

"Njena vrata je Boris Tadić trajno zatvorio. Ne može to proći bez prokletstva koje je uvek pratilo srpske izdajnike. Proklet bio i svaki radikal, i rod i porod, koji se ikad sastao sa Tadićem posle sramne isporuke Karadžića Hagu", poručila je Radeta.

http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=108287

:hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf::rotf:

Zasto ovakvi frikovi nisu hospitalizovani?
 
Ja ne znam zasto vama ateistima smetaju kletve? To je nesto sto je razumljivo onima koji veruju u Boga i bozju kaznu, a vi ne verujete u drugog Boga osim Borisa Tadica tako da ne znam zasto se bunite?
Kletva je sastavni deo hriscanske vere, brojni su primeri proklinjanja u Svetom pismu, a i sama Crkva ima instituciju anateme koja se baca na neprijatelje vere i naroda.
 
Poslednja izmena:
Ja ne znam zasto vama ateistima smetaju kletve? To je nesto sto je razumljivo onima koji veruju u Boga i bozju kaznu, a vi ne verujete u drugog Boga osim Borisa Tadica tako da ne znam zasto se bunite?

Ne smetaju.
Sto bi mi razne budale koje me uveseljavaju smetale?

Moglu kradikali da lupendaju koliko hoce, ali seti se da za ovaj cirkus sto prave oni primaju dobru lovu...A ne rade nista....A to je kao super...Odbrusili su Tadicu...Nije nego....

Kletva je sastavni deo hriscanske vere, brojni su primeri proklinjanja u Svetom pismu, a i sama Crkva ima instituciju anateme koja se baca na neprijatelje vere i naroda.

A jos kad bi mi pojasnio kakve veze ima Vjeverica Radeta sa crkvom, ili ovaj turisticki vodic, pa da te razumem....
 
Poslednja izmena:

Pa smetaju ti inace se ne bi bunio i pozivao na njihovo "hospitalizovanje".

A jos kad bi mi pojasnio kakve veze ima Vjeverica Radeta sa crkvom, ili ovaj turisticki vodic, pa da te razumem....

Pa da ti, ateisto, znas ista o hriscanstvu, da si makar prelistao Sveto pismo, znao bi da proklinjanje i pozivanje na bozju kaznu nije rezervisano samo za organe neke Crkve. Proklinjanjem pribegavaju svi oni koji se uzdaju u Boga i ispunjenje bozje pravde na zemlji, u uslovima kad se ljudska pravda krsi, kad se ljudima nanosi nepravda a to nema ko da spreci.
 
Poslednja izmena:
Pa smetaju ti inace se ne bi bunio i pozivao na njihovo "hospitalizovanje".
Pa zato sto su ovakvi primerci idealni za posmatranje u nekoj ustanovi....



Pa da ti, ateisto, znas ista o hriscanstvu, da si makar prelistao Sveto pismo, znao bi da proklinjanje i pozivanje na bozju kaznu nije rezervisano samo za organe neke Crkve. Proklinjanjem pribegavaju svi oni koji se uzdaju u Boga i ispunjenje bozje pravde na zemlji, u uslovima kad se ljudska pravda krsi, kad se ljudima nanosi nepravda a to nema ko da spreci.

Koja nepravda?
Sto SPS nece sa kradikalima nego sa DS-om?:rotf::rotf::hahaha:
Deckic, bili su izbori, poduvali su dobro a sad bacaju kletve....
A ti to opravdavas....:dash:
 
Sunce ti poljubim, kako ove veštice brukaju Srbiju - svet nas gleda kao afričko pleme, gde se poslanice - vračare bave magijom. To mogu samo radikali.

Tako me je sramota kad banem na TVu na crnogorku skupštinu, kako su pristoji njihovi poslanici - o hravtskim neću da trošim reči.

Šta je to Srbija skrivila Bogu da ima ovakve radikale - ali ajde nadajmo se da im je ovo poslednji trzaj - ne pamtim da su se ovako bedno ponašali - što bi rekli potezi očajnika.
 
Jedna od najvecih u nizu ljudskih nepravdi je ubijanje Ranka Panica. Ako vec ne zeli zemaljska vlast da kazni odgovorne, onda to znaci da su saucesnici u njegovom ubistvu i mi, hriscani, se molimo Bogu da on kazni i ubice i njihove saucesnike u vidu pre svih Dacica i Tadica, kao glavnog inspiratora.

Da ne govorimo o onim manjim nepravdama, kao sto je hapsenje coveka koji je svojim delima spasao srpski narod preko Drine od unistenja, nepravde poput mafijaskog prekrajanja volje naroda i niz drugih.
 
Jedna od najvecih u nizu ljudskih nepravdi je ubijanje Ranka Panica. Ako vec ne zeli zemaljska vlast da kazni odgovorne, onda to znaci da su saucesnici u njihovom ubistvu i mi, hriscani, se molimo Bogu da on kazni i ubise i njihove saucesnike u vidu pre svih Dacica i Tadica, kao glavnog inspiratora.

Da ne govorimo o onim manjim nepravdama, kao sto je hapsenje coveka koji je svojim delima spasao srpski narod preko Drine od unistenja, nepravde poput mafijaske prekrajanje volje naroda i niz drugih.

Malo si prs'o a?
:mrgreen:
 
Ona Nataša Jovanović, kondukterka, najurena iz Kragujevca, samo bruka taj grad - odakle je inače.
Zahvaljujući njoj radikali su u gradu pukli za sva vremena.

Kad je šmugnula iz Kragujevca došla je u skupštinu Srbije da širi prostakluk i da bruka ovu zemlju.

Onaj čovek je usmrćen, zahvaljujući neredima koji su pravili Radikali povodom hapšenja Radovana. Oni su jedini krivci za njegovu smrt - svako je mogao da vidi razularenu rulju kad je krenula da ruši Beograd i da razbija sve pred sobom. policija je naravno morala da reaguje
 
Ona Nataša Jovanović, kondukterka, najurena iz Kragujevca, samo bruka taj grad - odakle je inače.
Zahvaljujući njoj radikali su u gradu pukli za sva vremena.

Kad je šmugnula iz Kragujevca došla je u skupštinu Srbije da širi prostakluk i da bruka ovu zemlju.

Onaj čovek je usmrćen, zahvaljujući neredima koji su pravili Radikali povodom hapšenja Radovana. Oni su jedini krivci za njegovu smrt - svako je mogao da vidi razularenu rulju kad je krenula da ruši Beograd i da razbija sve pred sobom. policija je naravno morala da reaguje

Pa o tome pricam. zahvaljujuci tim kretenima kao sto su Radeta,Natasha.....mi imamo ovu lopovsku zutu vlast.Mafija iz DS-a treba tim idiotima da zahvale sto vladaju.
 
Zahvaljujući njoj radikali su u gradu pukli za sva vremena.

Jel? A meni se cini da su uzeli vise glasova od DS-a u Kragujevcu?

Onaj čovek je usmrćen, zahvaljujući neredima koji su pravili Radikali povodom hapšenja Radovana. Oni su jedini krivci za njegovu smrt - svako je mogao da vidi razularenu rulju kad je krenula da ruši Beograd i da razbija sve pred sobom. policija je naravno morala da reaguje

To sto se neko tukao sa policijom ne znaci da policija sme da ubije koga stigne na ulici, a Ranko Panic nije bio nikakav klinac niti huligan. Uostalom videli smo svi kako policija napada Vucica tako da je svima jasno da je jedina namera policije bila da ubija i da prebija narod te veceri.
 
Jel? A meni se cini da su uzeli vise glasova od DS-a u Kragujevcu?



To sto se neko tukao sa policijom ne znaci da policija sme da ubije koga stigne na ulici, a Ranko Panic nije bio nikakav klinac niti huligan. Uostalom videli smo svi kako policija napada Vucica tako da je svima jasno da je jedina namera policije bila da ubija i da prebija narod te veceri.


Heheh u gradu je RAZBIO Verko sa G17+ Zajedno za KG. Duvaj ga - Šumadinci su rekli svoje. Mrš radikalima, ovo je Evropa BRE. :super:

Svako ko je tada bio u gradu, zna da su HULIGANI a ne policajci krenuli da lome grad. u cilju zaštite NAS NORMALNIH SRBA slučajnih prolaznika, policija je morala da suzbije RAZULARENU RADIKALSKU MASU.

Znači krivac su ORGANIZATORI
 
Heheh u gradu je RAZBIO Verko sa G17+ Zajedno za KG.

DS je uzeo 14000 glasova a SRS 19000. Pa ako je SRS razbijen, onda je valjda i DS.

Svako ko je tada bio u gradu, zna da su HULIGANI a ne policajci krenuli da lome grad. u cilju zaštite NAS NORMALNIH SRBA slučajnih prolaznika, policija je morala da suzbije RAZULARENU RADIKALSKU MASU.

99,99% protestanata bilo je sve vreme na Trgu. Ti pricas o grupici od 20-ak klinaca koji su se tukli sa policijom. Ranko Panic je imao 41 godinu i ni kriv ni duzan ubijen je po naredjenju Borisa Tadica. Inace, sledeci vasu logiku, nakon paljenja televizije i skupstine, obijanja izloga, napada na policiju - 5.oktobra policija je trebala da pobije sve do jednog demonstranta.
 
2RolandOfGilead
Nabi taj 5.okt u dupe - kada je Slobo pokušao da izvrši rušenje ustavnog pravnog sistema nepriznavanjem demokratskih izbora. To je brajko bila revolucija protiv diktature.

Ovde masa koja je ispušila izbore oće da ruši legalnu vlast, i neće da poštuje zakone - pa je zato i dobila po tintari.

Kragujevac - ne uzimaj u raspravu please - ne raspravljaj se nego svrati malo u Evropu iz tog tvog Vlasotinca il odkudesi.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top