14.beogradska gimnazija

Па, ми у четвртој не учимо у границама нормале . . .
шалим се, супер је четрнаеста, друштво је стварно опуштено, професори, као и у свакој другој школи, неки су опуштени, неки и нису, али се у свему, супер нем је!
 
Cyber_Barbie:
Bash cu da pitam za tu ruskinju...Ko ti je josh predavao od profesora??

uf...

cek da vidim...fiziku radojka (oh kako sam je mrzeo), hemiju pokojna adnadjevicka, matis goca, engleski nemam pojma...valjda zineida :) , hmmm...geos subotovicka i dzuverovicka, sociologiju valjda olja (plava visoka...bila mi jedno vreme razredna dok je mira bila u lazi), informatiku neka jadna...ne znam nisam isao na to, srpski ona debela kovrdzava sto ne ume da kaze r i l...i sve joj je koncizno i prelepo i bla bla, paranosic likovno (car!!!...kod njega sam radio maturski ...tema tetovaza :twisted:)..ostalih profana ne mogu da se setim :) :D

davno to bese...a ja poslednjih godinu i po sam bio u skoli ponekad kad me keva izmoli :) :D
 
Radojka je nadrndana kuchka(mda meni ne predaje,tako sam chula,ja sam kod Stacy :D),matish mi predaje Goca(i prezirem je...),pre jedno mesec dana smo se drugarica i ja pokachile sa Zinaidom,nismo znale da je to ona,nego smo mislili da je tetkica ...:D :) Pochela je da se dere na mene "Shto niste na chasu bla,bla..."(i onda je moja drugarica sochno izvredjala),ali smo obe proshle bez posledica.
Paranosic-moja neuzvracena ljubav............................Mmmmmmmmm..................
 

Back
Top