14.beogradska gimnazija

koji autobusi idu do skole? ima li smisla da je upise neko sa nbg-a,koliko bi mu vremena trebalo da dodje do nje?
i kakav je drustveni smer?
razmisljam da i ovu gimn. ubacim u spisak zelja,pa rekoh da se malo raspitam.. :mrgreen:

pozz
 
Poz svima, ja sam ove godine upisala 14. prirodni smer.
Moze li mi neko reci, kada da idem da pogledam u kom sam odeljenju? Gde ce sve sto mi je potrebno biti istaknuto? Kada ste se vi upisivali, kad su vam rekli koje vam knjige trebaju?(Nekim mojim drugaricama koje su upisale 12u, su rekli pri upisu, nama ne..) Pomagajte, jos 3 dana i skolaa.
 
Poz svima, ja sam ove godine upisala 14. prirodni smer.
Moze li mi neko reci, kada da idem da pogledam u kom sam odeljenju? Gde ce sve sto mi je potrebno biti istaknuto? Kada ste se vi upisivali, kad su vam rekli koje vam knjige trebaju?(Nekim mojim drugaricama koje su upisale 12u, su rekli pri upisu, nama ne..) Pomagajte, jos 3 dana i skolaa.

E, idi sutra, sigurno će biti, a za knjige-meni su na upisu rekli da ne kupujem ništa od knjiga dok nam profani ne kažu!!!! Javi koje si odeljenje, i ja sam prirodni smer!:super:
 
poz. ljudi 3.sam god i planiram da se prebacim u 5. ili 14 ...drustveni smer...trenutno sam u prvoj i stanje je krajnje kriticno...drustvo je uzas,profani jos gori...atmosfera nikakva...najvise me interesuje drustvo kakvo je?.profesori?
 
Poslednja izmena:
Da li neko zna koliko je potrebno bodova da bih se upisao u 14. gimnaziju?? :)

To ne može da se zna, jer zavisi od toga ko se prijavi (ko napiše na listu želja). Ako se prijave samo ljudi koji su jako slabo uradili prijemni, onda primaju i ljude sa manje poena, ako se prijavi puno vukovaca, taj "prag" broja poena ide gore.

U suštini poslednjih godina je potrebno dosta poena (npr. prošle godine 90.64 za društveni a 88.16 za prirodni). Četrnaesta je blizu Vukovog spomenika pa se prijavljuju ljudi iz raznih delova grada jer imaju prevoz (ne samo lokalci), tako da je veća konkurencija.
 

Back
Top