Problem sa Winamp-om i konekcijom
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Problem sa Winamp-om i konekcijom

Aktivan član sasa6 (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano Problem sa Winamp-om i konekcijom

Imam 5.1 zvucni sistem i kada pustim muziku preko Windows Media Playera i iTunes-a, svi zvucnici se cuju i to je ok. Ali kada pustim preko Winampa svi se cuju sem 2 zvucnika to jest cuju se 3 a 2 ne. Moja je predpostavka da treba nesto da podesim u Winampu, zna li ko sta treba da se podesi da se cuju svi zvucnici (verzija 5.5) ???

Da nebih otvarao drugu temu pitacu ovde. Naprimer ja imam provajdera ovde u Srbiji recimo Krstaricu (rec je o dial-up internetu). I ja odem naprimer u Madjarsku ili lupam Australiju (nebitno), hocu li ja moci da se konektujem preko mog provajdera u Srbiji u ovom slucaju Krstarice iz tih zemalja putem istog broja ili postoji neka druga sema ???

Primećen član iVE014 (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano Re: Problem sa Winamp-om i konekcijom

Ima verzija 5,1 winampa specijalno za 5,1 zvucnike(mada ne znam sto bi ostale odudarale), iskreno vise volim WMP, daje lepsi zvuk.

Mislim da neces moci preko istog broja da se konektujes, ali ne znam, mozda uz ono +38104....... i uspe, mada ne verujem.

Učlanjen
    02.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

A pa mozda je to oko Winampa, meni nece pa nece da rade svi zvucnici. iTunes, mislim da daje bolji zvuk nego WMP, ali pitam za Winamp jer mi nije jasno zasto nece da radi. Ako neko zna koja verzija winampa podrzava 5.1 sisteme nek javi da skinem da probam, da utvrdim da li je do toga.

Jos jedno pitanje za tebe ako nije problem. Nemogu da stavim sliku za profil. Koju god sliku pokusam izbaci mi ,,Upload of file failed'', probavao sam razne 128X128, 320X320....... Sve su bile manje od 200 kb i manje rezolucije od 640X480 bas kako je i zahtevano, zadnja slika cak mislim da nije imala ni 10 kb. Pa zato pitam zasto se ovo desava i sto nemogu da postavim sliku ?

Primećen član iVE014 (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio sasa6 Pogledaj poruku
    A pa mozda je to oko Winampa, meni nece pa nece da rade svi zvucnici. iTunes, mislim da daje bolji zvuk nego WMP, ali pitam za Winamp jer mi nije jasno zasto nece da radi. Ako neko zna koja verzija winampa podrzava 5.1 sisteme nek javi da skinem da probam, da utvrdim da li je do toga.

Jos jedno pitanje za tebe ako nije problem. Nemogu da stavim sliku za profil. Koju god sliku pokusam izbaci mi ,,Upload of file failed'', probavao sam razne 128X128, 320X320....... Sve su bile manje od 200 kb i manje rezolucije od 640X480 bas kako je i zahtevano, zadnja slika cak mislim da nije imala ni 10 kb. Pa zato pitam zasto se ovo desava i sto nemogu da postavim sliku ?
    Ko sto rekoh, probaj sa verzijom 5.1, pise da je napravljena specijalno za 5.1 sisteme.
    Za avatar pise da treba slika rezolucije 100x100, probaj tako,

Ističe se
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Slika za korisnički profil i slika za avatar, nisu jedno te isto!
    ...
    Maksimalna veličina slike u korisničkom profilu je 400 x 400 piksela ili 195,3 KB, dok je maksimalna veličina slike za avatar 100 x 100 piksela ili 19,6 KB.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Ides na options > preferences>output>nulsoft directsound output> i tu otkacis Allow hardware acceleration.To bi trebalo biti to sto se tice winampa

Učlanjen
    02.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Citat Original postavio DekiM Pogledaj poruku
    Slika za korisnički profil i slika za avatar, nisu jedno te isto!
    ...
    Maksimalna veličina slike u korisničkom profilu je 400 x 400 piksela ili 195,3 KB, dok je maksimalna veličina slike za avatar 100 x 100 piksela ili 19,6 KB.
    Ok, probao sam sliku velicine 100 X 100 koja ima 5.78 kb i problem je isti sta sad ?

Citat Original postavio nikola_v86 Pogledaj poruku
    Ides na options > preferences>output>nulsoft directsound output> i tu otkacis Allow hardware acceleration.To bi trebalo biti to sto se tice winampa
    To je vec bilo odradjeno i to sam probao, nista ista pesma.

Učlanjen
    02.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Evo probao sam sa slikom 90 X 90 i nece ?

Ističe se
    Učlanjen
    04.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

@sasa6

Nemoj da spamujes temu sa pitanjima koja nemaju veze sa naslovom. Ovu temu si postavio na hardware,a iz tvog prvog posta je ocigledno da nije hardverski problem. I na to da obratis paznju.

Pitanja koja su u direktnoj vezi sa radom foruma,moderatora....postavi na adekvatnoj temi (pitanja,predlozi,zalbe....) ili posalji pp nekom od moderatora.
    Poslednji put ažurirao/la mornar_popaj : 02.09.2008. u 18:01

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Bas ima veze na naslovom posta
    http://thumbnails113.imagebam.com/47289/07764f472886413.jpg

Učlanjen
    02.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Citat Original postavio mornar_popaj Pogledaj poruku
    @sasa6

Nemoj da spamujes temu sa pitanjima koja nemaju veze sa naslovom. Ovu temu si postavio na hardware,a iz tvog prvog posta je ocigledno da nije hardverski problem. I na to da obratis paznju.

Pitanja koja su u direktnoj vezi sa radom foruma,moderatora....postavi na adekvatnoj temi (pitanja,predlozi,zalbe....) ili posalji pp nekom od moderatora.
    Vec sam poslao pp moderatoru za koga smatram da je kompetentan da bude moderator i pomogne u resavanju problema sa kojima ljudi ovamo dolaze. On mi je odgovorio i problem oko slike ce biti resen u zavisnosti od toga koliko administratori budu brzi. Sto se tice Winampa mozda nisam postavio temu na pravo mesto ali zato ti si tu da ispravis greske i pomognes ljudima, jeli tako ?

Citat Original postavio NICS Pogledaj poruku
    Bas ima veze na naslovom posta
    Nerazumem ako nemozes da pomognes sta postizes tom recenicom sto si napisao.

Ističe se
    Učlanjen
    04.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

@sasa6
    Sustina je da ne spamujes i da pises na adekvatnim temama,a ne da procenjujes ko je kompetentan a ko ne.
    Nadam se da necemo morati ponovo o ovome.

@NICS
    Ili objasni ili nemoj da pises takve povrsne i nejasne komentare. Nije ti prvi put

Učlanjen
    02.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Nema potreba raspravljati o nicemu, ali ja valjda znam koji od moderatora mi je objasnio sta je bilo nejasno. Samo da ti navedem primer : Za yahoo i chat kada sam pitao da mi objasnis ti si se nesto neznam kako to da nazovem ,,naljutio'' sto nisam znao i zatvorio temu, jeli tako bilo jeste. A ja sam lepo rekao da nekoristim yahoo mail samo imam account onako (koristim na krstarici i posti), nisam znao kako a ti nisi hteo da mi objasnis. Onda sam ja poslao pp jednom od moderatora i on mi je objasnio da jasnije nemoze biti. I naravno nisam lud, uspelo je bez problema. Toliko od mene svaka cast i tebi nemam nista protiv tebe.
    Poslednji put ažurirao/la GostM : 03.09.2008. u 11:27

Ističe se
    Učlanjen
    04.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Objasnjeno ti je sve na dve strane,a to sto ti nisi hteo da citas tvoj problem. Tema je bila o pricaonici a ti si pricao o treneru,Kini,yahoo mail-u,msn messenger-u....I pored toga sto si ispamovao temu,objasnjeno ti je sve lepo,ali ti neces da citas.

Evo i sad spamujes i svadjas se...I ovu temu cu ti zakljucati. Oladi malo

Slične teme

1. Problem sa konekcijom
    Autor sevastokrator u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 12.01.2006., 03:52
  2. problem sa konekcijom
    Autor dejance u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 05.03.2005., 23:31
  3. Problem sa konekcijom
    Autor Petica u forumu Operativni sistemi