molim za pomoc u lovu na divlje svinje

sulpirid

Obećava
Poruka
73
Moji prijatelji iz Norveske bi zeleli da dodju u Srbiju na lov divlje svinje , pa su mi potrebne informacije gde da ih vodim da love divlje svinje .
Probao sam preko Srbija sume ali su jako skupi , pa bi pokusao preko nekog lovackog udruzenja gde ima dosta divljih svinja.
U kom delu srbije ima dosta divljih svinja , veoma mi je vazno da Norvezani ulove nesto i da zadovoljni odu kuci sa lepim uspomenama iz Srbije.
 
Moji prijatelji iz Norveske bi zeleli da dodju u Srbiju na lov divlje svinje , pa su mi potrebne informacije gde da ih vodim da love divlje svinje .
Probao sam preko Srbija sume ali su jako skupi , pa bi pokusao preko nekog lovackog udruzenja gde ima dosta divljih svinja.
U kom delu srbije ima dosta divljih svinja , veoma mi je vazno da Norvezani ulove nesto i da zadovoljni odu kuci sa lepim uspomenama iz Srbije.

jel te zanima ravnica ili brda?

Ko ne plati na mostu plati na cupriji, tako je ovde, kako se god obrnes uvek ces doci na isto....:D
koliko su trazili iz srbijasuma i za koje loviste?

pozzzz:bye:
 
pa iz Srbije sume su mi dali cenovnik koji vazi kako za domace tako i za strane lovce . organizacija lova 30 e , strucni pratioc 30 e , prevodioc 30 e , pa onda ako ulovim svinju od 70 kg 100e , ali i sve to moze da prodje , najveci problem su trofeji koji se krecu od 200 do 3500 eura u zavisnosti od duzine.
Norvezanima je to skupo pa pitaju da li ima nesto jeftinije.
Sto se tice lova nije vazno da li je ravnica ili brdo , oni su navikli na brda tako da im je sve jedno.
 
pogledao sam cenovnik lovackog saveza Srbije , cene jesu jeftinije pogotovo za trofej , ali kao sto si i sam rekao sve je to isto , oni ce morati da plate hotel za druge delove Srbije ako hoce da love , a za padinjak mogu da budu kod mene u Beogradu i da im izadje isto.
Padinjak je jedino sto je slobodno , sva druga lovista SrbijaSume su zauzeta i rezervisana unapred .
Hvala ti za sve ove informacije .
 
Sulpirid, jesi li cuo za lovista Morovic i Visnjicevo? To su vrhunska lovista u zapadnom Sremu, u opstini Sid. Ko god je bio tamo u lovu, ima uspomene za ceo zivot! Stranci ih obozavaju, narocito Nemci, Austrijanci i Italijani. Lovista su prebogata. Cak je i unuk Huana Karlosa, spanskog kralja, lovio tamo pre nekoliko godina. Pruzaju usluge prema zeljama lovaca, a znam da idu cak dotle da garantuju lovcu broj opaljenih metaka, mislim da je 5 po lovcu. Neverovatno je kakve utiske ti ambijenti pruzaju, a doziveo sam ih! Neces pogresiti ako ih tamo odvedes,veruj mi! Ko god je bio tamo zna o cemu pricam. Ako hoces, mogu te povezati sa njima.
 

Back
Top