What now?
Strana 1 od 9 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 202

Tema: What now?

Veoma poznat Butterfly effect (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    186

Podrazumevano What now?

Sta kad dodjete do one tacke da vam je muka od muskaraca tj njihovog ponasanja, prosto vam bude svejedno vise? Umorne od izlazenja, kompromisa, kada samo ocekujete da vas klepi po glavi informacijom da je ozenjen, zauzet, ali vam to nije rekao, ne veruje u monogamiju... ?! I tako par meseci. Sto je najgore ili najbolje prilaze vam.. Sad ce me napasti pola foruma, ali, zbog para dobrih nogu prilaze vam svakakvi likovi.. Onih normalnih ima, naravno, ali... Uvek se ispostavi nesto. I veci deo njih odmah (iole pristojnih) odmah naglasava nece vezu, samo sex, kao da mi posle 5 min hocemo pred oltar?! Ili ja samo privlacim pogresne....

Domaćin Borg (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

Podrazumevano Re: What now?

posvetis se sebi i faxu

Stara legenda Metla na vestici (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1495

Citat Original postavio Iron.lady Pogledaj poruku
    Sta kad dodjete do one tacke da vam je muka od muskaraca tj njihovog ponasanja, prosto vam bude svejedno vise? Umorne od izlazenja, kompromisa, kada samo ocekujete da vas klepi po glavi informacijom da je ozenjen, zauzet, ali vam to nije rekao, ne veruje u monogamiju... ?! I tako par meseci. Sto je najgore ili najbolje prilaze vam.. Sad ce me napasti pola foruma, ali, zbog para dobrih nogu prilaze vam svakakvi likovi.. Onih normalnih ima, naravno, ali... Uvek se ispostavi nesto. I veci deo njih odmah (iole pristojnih) odmah naglasava nece vezu, samo sex, kao da mi posle 5 min hocemo pred oltar?! Ili ja samo privlacim pogresne....
    to da li privlacis pogresne ne znam jer te ne poznajem..

...a za ovo ostalo si potpuno upravu.....ma beze od bilo kakve odgovornosti....

Buduća legenda Brajan Koen (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    795

mislim ovo zadnje da te jebee najvise

Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    186

Ma, ucim ja uvek...Nezavisno od tipova. Jeste da se kod mene mnogo buba, ali...

Elita Violetna (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1138

Ne privlacis ti pogresne, nego su oni uglavnom takvi, pogresno nasadjeni, razmazeni mamini sinoviPlase se kao da ce neko da ih hapsi, koje su to kukavice, e, neverovatno

Domaćin Borg (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

mozda iron lady ne zna sta hoce. znas da ovde imas iron lorda?

Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    186

Zna, i imala je to. I nasla je opet to sto trazi, ali i tu ima ali, jedno komplikovano i neresivo. Nemoguce da postoje samo 2 takva tipa...

Veoma poznat
    Učlanjen
    14.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Kreni u lov... Pridji ti nekome...

Domaćin Borg (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

Zna, i imala je to. I nasla je opet to sto trazi, ali i tu ima ali, jedno komplikovano i neresivo. Nemoguce da postoje samo 2 takva tipa...
    pa naravno da je nemoguce.
    bas pricala sa drugaricom pre neki dan i nesto mi slicno rekla. upoznala je dosta momaka koji su joj se svideli ali kod svakog ima neko veliko ali, neresivo. ne znam nisam pametna. da ne odustajete previse lako?

Legenda NovaIsta (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    778

bila sam u toj fazi, kao i svi. onda se posvetis hobiju, faksu/poslu, cvecu, prijateljima. i u tome nadjes inspiraciju, ispunjenje. pa onda naleti neko ok, neko ko te stvarno opseni kvalitetom...

Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    186

Pa, ovako.... U poslednijh mesec dana sam bila u vezi sa nekim tipom koji mi je bio ok, razveden je, dete iz prvog braka, cerka. Prvi put se suocavam za takvom situacijom. I tu nije islo. Ne postoji razlog, on prezauzet, ja dokona, stalno bih da se vidjamo, on previse obaveza, plus je sve zamrseno, los sex. Nije bilo vredno truda, neprespavanih noci i utrosene energije, pa smo prekinuli. I ne nedostaje mi.. Pre toga bila u nekoj vezi/kres kombinaciji 5 meseci, i pobegla iz nje.Tu je pak bilo suvise neprespavanih noci i ljubomore, jako sam posesivna. A taj koji je imao sve , ja sam tad bila klinka, velika razlika u godinama... Bili smo zajedno ali sam ja bila nezrela i svako je otisao svojim putim. Odustajem lako? Pa, izlazim svaki vikend, upoznajem momke cesto bas, ali ne mogu bas da ih spopadam po ulici...Ne, ja ne zelim sada momka po svaku cenu, prosto se pitam sta rade devojke koje su imale tu fazu...

Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    186

Ok, znaci da nabavim psa, konacno opet krenem u teretanu ili tako nesto.. ok...

Domaćin Borg (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

al nemoj da ostavis psa kad nadjes momka a ni teretanu.

Stara legenda Metla na vestici (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1495

Pa, ovako.... U poslednijh mesec dana sam bila u vezi sa nekim tipom koji mi je bio ok, razveden je, dete iz prvog braka, cerka. Prvi put se suocavam za takvom situacijom. I tu nije islo. Ne postoji razlog, on prezauzet, ja dokona, stalno bih da se vidjamo, on previse obaveza, plus je sve zamrseno, los sex. Nije bilo vredno truda, neprespavanih noci i utrosene energije, pa smo prekinuli. I ne nedostaje mi.. Pre toga bila u nekoj vezi/kres kombinaciji 5 meseci, i pobegla iz nje.Tu je pak bilo suvise neprespavanih noci i ljubomore, jako sam posesivna. A taj koji je imao sve , ja sam tad bila klinka, velika razlika u godinama... Bili smo zajedno ali sam ja bila nezrela i svako je otisao svojim putim. Odustajem lako? Pa, izlazim svaki vikend, upoznajem momke cesto bas, ali ne mogu bas da ih spopadam po ulici...Ne, ja ne zelim sada momka po svaku cenu, prosto se pitam sta rade devojke koje su imale tu fazu...
    auuu sestro onda cu ipak da ti kazem....biras pogresne...

Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    186

Pa, i ja sam tako nesto mislila. Samo ti komlikovani mi se dopadaju, ako ne postoji luda bivsa, tezak posao , tezak karakter, profil svalera ili tako nesto, nisu mi zanimljivi.. :0

Elita Mannibals (avatar)
    Učlanjen
    08.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

jedno je zezanje a drugo je ozbiljan psihicki problem samo vi to zene ne razlikujete
    to mogu prostitutke ili neka muskarca ,neka da se nadje nekad realna ali ponavljam vi to ne znate

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.06.2008.
    Reputaciona moć
    37

Ima kretena medju njima ali ima i kretena medju nama , ženama.

Šta raditi? Ništa! Prestaneš da misliš o tome i posvetiš se sebi, sopstvenom usavršavanju. Posvetiš se recimo završavanju faxa, škole, ili nalaženju posla ako ga nemaš, ili potrudiš se da napreduješ na poslu, pa svom izgledu.....

A naićiće valjda neko ko će tebi odgovarati i kome ćeš ti odgovarati. A do tad, ti moraš biti spremna, puna samopouzdanja, nezavisna, i posle sve ide kako treba.

Elita kambodza (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    193

......ispadasmo mi rogati a vi device marije ,najlakshe prebaciti loptu u komshijino dvorishte .............jadne ,fine,nezne nezashticene curice i mi ogavni,iskompleksirani ,razmazeni frajeri ..........truc,truc,truc .....

pater.familias nije na forumu
    Dejame en paz, dejame solo, yo vivo hoy no miro para atras
    Neproveren član pater.familias (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio jeculina Pogledaj poruku
    Ima kretena medju njima ali ima i kretena medju nama , ženama.

Šta raditi? Ništa! Prestaneš da misliš o tome i posvetiš se sebi, sopstvenom usavršavanju. Posvetiš se recimo završavanju faxa, škole, ili nalaženju posla ako ga nemaš, ili potrudiš se da napreduješ na poslu, pa svom izgledu.....

A naićiće valjda neko ko će tebi odgovarati i kome ćeš ti odgovarati. A do tad, ti moraš biti spremna, puna samopouzdanja, nezavisna, i posle sve ide kako treba.
    Kao da veza i obrazovanje i/ili posao ne mogu zajedno, izgleda da je nekima traženje
    momka full time job, two shifts. Samo napred. ; )

Buduća legenda baby jane (avatar)
    Učlanjen
    25.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    2988

cekaj,cekaj...kakve veze fax i ucenje ima sa nalazenjem momka?

ja mislim da to jedno s drugim itekako moza da ide

Poznat Bogart (avatar)
    Učlanjen
    24.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    139

Citat Original postavio kambodza Pogledaj poruku
    ......ispadasmo mi rogati a vi device marije
    Не "ми", него мушкарци који је стартују, и не "девица Марија" него жена која жели везу са умерено компликованом особом која са собом не вуче брдо нерешених проблема и која би пожелела лагану и нормалну везу са њом, макар за почетак.

Тј. ако сам ја добро сконтао.

Buduća legenda baby jane (avatar)
    Učlanjen
    25.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    2988

jeste bogi al nisu svi kao ti puni razumevanja

Elita kambodza (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    193

Citat Original postavio Bogart Pogledaj poruku
    Не "ми", него мушкарци који је стартују, и не "девица Марија" него жена која жели везу са умерено компликованом особом која са собом не вуче брдо нерешених проблема и која би пожелела лагану и нормалну везу са њом, макар за почетак.

Тј. ако сам ја добро сконтао.
    .......a ona unapred zna ishod stvari pa je ocenila kako hoce svi da je iskoriste pa shutnu ,ako je i tako mora stati pred ogledalo i zapitati se kakvu sliku shalje u svet .......

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5977

Ne biras ti pogresne vec oni..oni znaju sta hoce od tebe

Strana 1 od 9 12345 ... PoslednjaPoslednja