Samo za Natasu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

steffica

Primećen član
Poruka
830
Evo da ti ustedim trud za narednu temu "ove" i "one" majke.
Da li su majke devojcica bolje od majki decaka. Da li se one koje imaju i decaka i devojcicu osecaju nadmocnije od prve 2 grupe...
 
A gde su ti majke jednog deteta u odnosu na majke troje i više dece?. Pa majke sa plavom kosom, u odnosu na one sa kosom u ostalim bojama i u odnosu na "farbane"? Pa levoruke u odnosu na desnoruke?
Eeeee, ima tu raznih razlika...:mrgreen::dash:
 
Evo da ti ustedim trud za narednu temu "ove" i "one" majke.
Da li su majke devojcica bolje od majki decaka. Da li se one koje imaju i decaka i devojcicu osecaju nadmocnije od prve 2 grupe...

A znaš kako ... kad hoću da otvorim temu ja dobro razmislim o njoj .... i pitanja koja ja postavljam nisu ni malo naivna i glupa .... A sad, što to tebe smara ili šta već, tome nisam ja kriva. Jednostavno izbegneš moju temu i završiš priču - mirna Bačka.

Volim i ja tebe :mrgreen:
 
Šta mico da ti odgovorim .... pa ne znam ja razliku izmedju majki devojčica i dečaka ... niti me ta razlika zanima .... važno da je dete živo i zdravo ... Ali možda bi ti mogla da napraviš razliku .... Mada posmatrajući odnose majki prema dečacima i prema devojčicama - ima razlike ..... Ali neću da se mešam :mrgreen:
 
Pa vidim da te zanimaju druge razlike kod ponasanja majki, a to sto neces da se mesas... Mislim ,vidi se da sve znas, pa i to kako se ponasaju majke devojcica, a kako majke decaka. Ako ne zelis da diskutujes na temu, u redu, ja sam samo htela, sreco ,da ti pomognem.
Ja jos uvek imam samo jedno dete, i nadam se da cu imati jos dece. Da li ce biti decak ili devojcica nije bitno, ali mislim da necu praviti razliku, a ti nisi kompententna da izjasnjavas svoje misljenje o meni kao majci, jer si sve moje napore da ti objasnim kako je biti roditelj divno, odbacila prozivajuci me folirantom i lazovom...
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top