Za lepši pol

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
znamo da se u zadnje vreme otvaralo nekoliko tema o "uvozu" zena iz belog sveta. posto srbiji ne manjka zanski pol, a inace se na forumu cesto cuje da su srpkinje jedne od najlesih zena, sa cime se ja slazem, interesuje me sta o tome misle zene. zasto se te zene uvoze??? kako se one osecaju zbog tog uvoza??? sta njima nedostaje da se muski deo mora odluciti na to??? i sto je najvaznije, ko je krivac, zene koje traze previse ili muskarci koji ne mogu ispuniti "normu" prema srpkinjama pa traze nesto lakse.
 
Svejedno nam je :) Mi smo se snašle a oni što ne umeju da nađu normalnu ženu nego od cele Srbije moraju da uvoze neku mučenicu da je navuku na pare su stvarno prsli, po mom mišljenu i baš mi ih je žao.
 
Svejedno nam je :) Mi smo se snašle a oni što ne umeju da nađu normalnu ženu nego od cele Srbije moraju da uvoze neku mučenicu da je navuku na pare su stvarno prsli, po mom mišljenu i baš mi ih je žao.

mislim da si u pravu. i one albanke su bile iz nekih vukohebina koje bi reskirale sve za udaju za bilo kog bolida samo da pobegnu odatle. nesto nisam cuo da je neka dosla iz grada...kako ono bese
a zavoleh devojku iz grada:whistling::whistling:
 
neka dodju zene(mrzim rec uvoziiti odvratna je), nemam nikakav osecaj,bas mi je svejedno, ako neko ne moze da nadje zasto da se ne pokusa na taj nacin.
jedino mi je jadno da se pljuju zene iz Srbije da su najgore kucke koje postoje i eto oni balvani jadni sta ce moraju da se snadju.Kakve su ovde muskarci sirovine,neotesani,koji nemaju ni minimalnog postovanja prema zenama cudi me da taj broj nije jos veci.
 
Mozda onima koji "uvoze" ne manjkaju zene u Srbiji, vec kvalitetne zene ili mozda lake zene ili mozda potcinjene zene ili mozda zene koje bi da zive na selu ili mozda jos lepse zene ili mozda bogate zene ili mozda pametnije zene ... ili mozda neka daska u glavi ...
 
Mozda onima koji "uvoze" ne manjkaju zene u Srbiji, vec kvalitetne zene ili mozda lake zene ili mozda potcinjene zene ili mozda zene koje bi da zive na selu ili mozda jos lepse zene ili mozda bogate zene ili mozda pametnije zene ... ili mozda neka daska u glavi ...

Pa ovaj.... Uz chinjenicu da zena ime vishe u Srbiji nego mushkaraca, a da se u tim ruralnim sredinama mushkarci odluchuju za zenidbu sa tudjinkama, shta li ce biti sa zenama u Srbiji.... ?
Hoce li one begati u Albaniju da se udaju u nekom selu, kada srbijanski mushkarci ne budu dostupni, ili ce prosto da im budu samo shvalerke :)
Braco, "crno" nam se pishe :lol:
 
Pa ovaj.... Uz chinjenicu da zena ime vishe u Srbiji nego mushkaraca, a da se u tim ruralnim sredinama mushkarci odluchuju za zenidbu sa tudjinkama, shta li ce biti sa zenama u Srbiji.... ?
Hoce li one begati u Albaniju da se udaju u nekom selu, kada srbijanski mushkarci ne budu dostupni, ili ce prosto da im budu samo shvalerke :)
Braco, "crno" nam se pishe :lol:

Vuce, jel ovo neki odgovor na moju poruku ili uopsteno? :confused:
 
Vuce, jel ovo neki odgovor na moju poruku ili uopsteno? :confused:

Uopshteno, naravno, i pomalo sarkastichno, jer prichamo o zenidbi nekolicine prestarelih mladozenja iz nekih sela sa nekim Albankama. Chudna li chuda :roll:

Naravno da cemo nashe zene u Srbiji voleti i brinuti se o njima kao i dosad :) Ipak su one svaki dan najlepshe samo zbog nas :P
 
Srpkinje kao i Crnogorke vole da vode glavnu rec ,ako zelis zenu koja ce da te slusa i da zna da ko je glavni nemoj da trazis u Srbiji .Nase su jako ponosne i ne trpe,nikog .Uopste nije bitno da li si sa sela ili iz grada .Mada ja ih volim i takve kakve su .
 
Srpkinje kao i Crnogorke vole da vode glavnu rec ,ako zelis zenu koja ce da te slusa i da zna da ko je glavni nemoj da trazis u Srbiji .Nase su jako ponosne i ne trpe,nikog .Uopste nije bitno da li si sa sela ili iz grada .Mada ja ih volim i takve kakve su .

Srbijanke i Crnogorke, mislish :)
Crnogorke su takodje Srpkinje, samo sa naglaskom juznjachkim :)
Na kom ti je god dijalektu draze da slushash komande, tu zeni! :P
 

Back
Top