Nemci ga zavukli rusofobima

RolandOfGilead

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.136
Štajnmajer: Ne izolovati Rusiju
1. septembar 2008. | 00:06 | Izvor: Beta, Tanjug
Berlin, Pariz -- Nemački šef diplomatije Frank-Valter Štajnmajer izjavio da EU ne bi trebalo da izoluje Rusiju zbog njene intervencije u Gruziji.


"Vlasti u Moskvi zaslužuju kritiku zbog svog ponašanja, međutim, to ne menja činjenicu da se bezbednost i stabilnost Evrope može postići samo uz saradnju sa Rusijom, a ne protiv nje", rekao je Štajnmajer.

On je ocenio da bi EU uvođenjem sankcija Rusiji mogla samo sebi da naškodi.
 
A gruzijski Tadic i dalje cvili:

Sakašvili: EU se ne sme predati Rusiji

Evropska unija "ne sme se predati" u sporu sa Rusijom oko Južne Osetije i Abhazije, rekao je juče gruzijski predsednik Mihail Sakašvili, pred vanredni samit EU.

Sakašvili je, u obraćanju naciji, rekao da od sastanka lidera EU u Briselu očekuje da "Evropa jednoglasno podrži teritorijalni integritet" Gruzije i saopšti da "nikada neće priznati rezultate bezakonja".

"Očekujem od samita EU da se Evopa neće predati suočena sa ovim prljavim pokušajem agresije", rekao je Sakašvili, a preneo Rojters.
 
Štajnmajer: Ne izolovati Rusiju
1. septembar 2008. | 00:06 | Izvor: Beta, Tanjug
Berlin, Pariz -- Nemački šef diplomatije Frank-Valter Štajnmajer izjavio da EU ne bi trebalo da izoluje Rusiju zbog njene intervencije u Gruziji.


"Vlasti u Moskvi zaslužuju kritiku zbog svog ponašanja, međutim, to ne menja činjenicu da se bezbednost i stabilnost Evrope može postići samo uz saradnju sa Rusijom, a ne protiv nje", rekao je Štajnmajer.

On je ocenio da bi EU uvođenjem sankcija Rusiji mogla samo sebi da naškodi.

Pametan covek.
 
A gruzijski Tadic i dalje cvili:

Sakašvili: EU se ne sme predati Rusiji

Evropska unija "ne sme se predati" u sporu sa Rusijom oko Južne Osetije i Abhazije, rekao je juče gruzijski predsednik Mihail Sakašvili, pred vanredni samit EU.

Sakašvili je, u obraćanju naciji, rekao da od sastanka lidera EU u Briselu očekuje da "Evropa jednoglasno podrži teritorijalni integritet" Gruzije i saopšti da "nikada neće priznati rezultate bezakonja".

"Očekujem od samita EU da se Evopa neće predati suočena sa ovim prljavim pokušajem agresije", rekao je Sakašvili, a preneo Rojters.
EU i nije u sporu sa Rusijom oko Južne Osetije!!!! Spor ima Sakašvili i to sa zdravim razumom koji ga je ili napustio, ili ga lik čak nikad nije ni imao!!! Sakašvili prije može da sebe ugrize za ono dajguzersko dupe nego što je u stanju da ovako glupim izjavama postigne bilo kakav efekat u pravcu vraćanja gruzijske kontrole nad J. Osetijom i Abhazijom!!!
 
Pa Nemcima je jasno da Rusima ne mogu nista da nastete a da ne nastete samim sebi 5 puta vise.

To je ko da se ja sad naljutim na ameriku sto je okupirala kosovo i priznala ga i da prestanem da kupujem recimo americke laptopove. ne da ce da ih to pogodi nego strasno.

jednostavno ko sto mi nismo u poziciji da bilo kako naskodimo zapadu a da ne naskodimo jos vise sebi, tako ni zapad nije u poziciji da naskodi rusiji a da tako ne naskodi jos vise sebi.
 
:lol:Sakasviliju su dani odbrojani...!

čova pokušava da brani svoju zemlju - ali radi sve pogrešno baš ko i Sloba tih 90-ih.
i Sloba je zvao u pomoć slobodarski svet i Ruse - ali ovi ga nasankaše, a dobismo po tintari od NATOa, baš kao Čili-Vili od Rusa.

JO i A su gruzijsko Kosovo i sad Gruzijci cvile za tim teritorijama ko i Srbi za Kosovom - a ovde likovi to ismejavaju. Baš lepo sa naše strane, umesto da suosećamo sa tim Gruzijcima mi ih podjebavamo, a imali smo istu nesreću...
:dontunderstand:
PS Gruzijci su podržali integritet SRB, a ovde svi pozivaju srpsku vlast da priznamo JO i A
 
čova pokušava da brani svoju zemlju - ali radi sve pogrešno baš ko i Sloba tih 90-ih.
i Sloba je zvao u pomoć slobodarski svet i Ruse - ali ovi ga nasankaše, a dobismo po tintari od NATOa, baš kao Čili-Vili od Rusa.

JO i A su gruzijsko Kosovo i sad Gruzijci cvile za tim teritorijama ko i Srbi za Kosovom - a ovde likovi to ismejavaju. Baš lepo sa naše strane, umesto da suosećamo sa tim Gruzijcima mi ih podjebavamo, a imali smo istu nesreću...
:dontunderstand:
PS Gruzijci su podržali integritet SRB, a ovde svi pozivaju srpsku vlast da priznamo JO i A

Nemam sta ja da "suosecam"...:cool:
 
čova pokušava da brani svoju zemlju - ali radi sve pogrešno baš ko i Sloba tih 90-ih.
i Sloba je zvao u pomoć slobodarski svet i Ruse - ali ovi ga nasankaše, a dobismo po tintari od NATOa, baš kao Čili-Vili od Rusa.

JO i A su gruzijsko Kosovo i sad Gruzijci cvile za tim teritorijama ko i Srbi za Kosovom - a ovde likovi to ismejavaju. Baš lepo sa naše strane, umesto da suosećamo sa tim Gruzijcima mi ih podjebavamo, a imali smo istu nesreću...
:dontunderstand:
PS Gruzijci su podržali integritet SRB, a ovde svi pozivaju srpsku vlast da priznamo JO i A

govori u svoje ime. ja se ne suosecam sa gruzijom jer su oni americki kvislinzi i americke podguzne muve a amerika je neprijatelj moje drzave i naroda.
 
čova pokušava da brani svoju zemlju - ali radi sve pogrešno baš ko i Sloba tih 90-ih.
i Sloba je zvao u pomoć slobodarski svet i Ruse - ali ovi ga nasankaše, a dobismo po tintari od NATOa, baš kao Čili-Vili od Rusa.

JO i A su gruzijsko Kosovo i sad Gruzijci cvile za tim teritorijama ko i Srbi za Kosovom - a ovde likovi to ismejavaju. Baš lepo sa naše strane, umesto da suosećamo sa tim Gruzijcima mi ih podjebavamo, a imali smo istu nesreću...
:dontunderstand:
PS Gruzijci su podržali integritet SRB, a ovde svi pozivaju srpsku vlast da priznamo JO i A

Kako mogu da budu "Gruzijsko Kosovo" kad JO do pre 50g nikad nije bila deo Gruzije :roll:
Srbija je trebala da prizna nezavisnu Republiku Srpsku prvi dan kad su US i EU priznali Kosmet, ali sta ce maloumnici, nisu oni sposobni 50m puta da izgrade van Beograda, a kamoli da se bave ozbiljnom politikom.
:thumbdown: bednicka drzava sa jos bednijim zivljem.
 
Debil naivni:
KP_54481_029_04_l.jpg
 
čova pokušava da brani svoju zemlju - ali radi sve pogrešno baš ko i Sloba tih 90-ih.
i Sloba je zvao u pomoć slobodarski svet i Ruse - ali ovi ga nasankaše, a dobismo po tintari od NATOa, baš kao Čili-Vili od Rusa.

JO i A su gruzijsko Kosovo i sad Gruzijci cvile za tim teritorijama ko i Srbi za Kosovom - a ovde likovi to ismejavaju. Baš lepo sa naše strane, umesto da suosećamo sa tim Gruzijcima mi ih podjebavamo, a imali smo istu nesreću...
:dontunderstand:
PS Gruzijci su podržali integritet SRB, a ovde svi pozivaju srpsku vlast da priznamo JO i A

bezveze je porediti slobu sa sakasvilijem.
volim rusiju,prezirem amere,ali i malo zao ovoga nesretnika voli covek svoju zemlju,ali sto se glupak igrao sa rusima kad je mogao lepo sa njima da uziva.
sloba je bio normalan cova koji je dosta toga proracuna,a i nije izazvao napad amera,oni bi nas napali i da je tadic bio predsednik.
dok se ovaj sa zaebao
 
bezveze je porediti slobu sa sakasvilijem.
volim rusiju,prezirem amere,ali i malo zao ovoga nesretnika voli covek svoju zemlju,ali sto se glupak igrao sa rusima kad je mogao lepo sa njima da uziva.
sloba je bio normalan cova koji je dosta toga proracuna,a i nije izazvao napad amera,oni bi nas napali i da je tadic bio predsednik.
dok se ovaj sa zaebao

E vidis isto se tako sloba zajeo kad se igrao sa celom EU i USA uzdajuci se u rusku pomoc (ko ovaj u USA pomoc).
tako da nije bas uspeo da proracuna :):)
 
EU i nije u sporu sa Rusijom oko Južne Osetije!!!! Spor ima Sakašvili i to sa zdravim razumom koji ga je ili napustio, ili ga lik čak nikad nije ni imao!!! Sakašvili prije može da sebe ugrize za ono dajguzersko dupe nego što je u stanju da ovako glupim izjavama postigne bilo kakav efekat u pravcu vraćanja gruzijske kontrole nad J. Osetijom i Abhazijom!!!
kada se covek oruzano bori za povratak odmetnutih pokrajni za vas je "dajguz" , a kada se ne bori kao ovi nasi na nlasti onda su i oni opet "dajguzi" ,ko ce vas patrijote pohvatati :mrgreen:
 

Back
Top