Koliko koshtate?

Ne_Vazim_Se

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.560
Koliko bi platili sami sebi, za sat vremena sa sobom?
Znachi, na skali od 0 do 50 evra:
0 = Ne bih sebi platio. Izgledam kao da sam utekao grobaru sa lopate...
50 = Koja sam profi rava...
Ochekujem iskren odgovor, i ja cu ga prvi dati. Dakle bez miliona, aviona i kamiona molim.
Chuka sa mnom vredi 20 evra, po nekoj mojoj proceni.
P.S. Ako vam smeta to shto mislite da niste *****, molim vas zamislite da ste *****.
 
Koliko bi platili sami sebi, za sat vremena sa sobom?
Znachi, na skali od 0 do 50 evra:
0 = Ne bih sebi platio. Izgledam kao da sam utekao grobaru sa lopate...
50 = Koja sam profi rava...
Ochekujem iskren odgovor, i ja cu ga prvi dati. Dakle bez miliona, aviona i kamiona molim.
Chuka sa mnom vredi 20 evra, po nekoj mojoj proceni.
P.S. Ako vam smeta to shto mislite da niste *****, molim vas zamislite da ste *****.

Ja mislim da si ti jeo neke mnogo dobre droge i pokusavas da nam napravis zazubice ovim postom tvojim
 
Da, samo ne rachunam ja svaki post kao odgovor. Ne mozesh dva puta da odgovorish na isto pitanje, hipotetichki. A sada reci dechkima da je juha od rajchice izvrsna, tisuca puta bolja nego... zajebavam te, naravno...
 
ne znam kolko je ziva vaga...al me ima sto kila...a posto se vec vracam naturalnoj razmeni...pola kila snicli...tri jaja na oko...pola kila sira...leba,s leba...i za na leba...i flasu vina...toliko mi odprilike placa :D
 
Koji ce ti to sranje.....zelenis je najbolji

U globalu, jeste. Ali nije ni pochemu drugom. Nije ni najbolji rad, nije ni najlakshi proces konzumacije... Jedino shto je zdrav... I extremno lako dostupan :)
P.S. Meni je cu3 najjacha stvar... Sve ostalo radim bash retko... Ali batali ti to, to je sve zajebancija... Smeshni su mi ljudi koji mi prichaju ma brate trava je najjacha, ma brate belo je najbolje, ma spid je vrh brate... To su sve zajebancije. Heroin je droga. E to je najbolje.
 
U globalu, jeste. Ali nije ni pochemu drugom. Nije ni najbolji rad, nije ni najlakshi proces konzumacije... Jedino shto je zdrav... I extremno lako dostupan :)
P.S. Meni je cu3 najjacha stvar... Sve ostalo radim bash retko... Ali batali ti to, to je sve zajebancija... Smeshni su mi ljudi koji mi prichaju ma brate trava je najjacha, ma brate belo je najbolje, ma spid je vrh brate... To su sve zajebancije. Heroin je droga. E to je najbolje.

Pusim vec 16 godina zelenis, a ova tvoja sranja mi ne padaju na pamet, niti zelim ta sranja da probam...I mislim da imas problema jer si teski narkoman
 
Mogu da odgovorim na jedno pitanje koliko god puta zelis ili ne...i ovo nije hipoteticki nego te zajebavam

E, ali ja odgovor mogu da ne uvrstim u anketu, iz chega, logichno, sledi da je u mojoj glavi broj odgovora bio setovan na tri... ( naravno, pomocu jednog bajta u obliku 00000011 ) I eto zashto nisam skapirao. Nenadjebiv sam kad zajebavam... Dajte deci exere, da imaju shta da jedu!
 

Back
Top