moda, ali VISOKA:)

Cinderella89

Zainteresovan član
Poruka
320
Meni je licno omiljeni modni kreator Dzon Galiano (John Galliano) koji je trenutno vodeci dizajner modne kuce Dior. Jedno vreme je radio za YSL, mada su mu ove kreacije za Dior dosta bolje, bar po mom misljenju... Koji su vasi omiljeni kreatori?

Hajde da ovde stavljamo slicice lepih haljina, cipela, tasni... Bar da parimo oci kad nemamo priliku da tako nesto kupimo, a jos manje nosimo...

Evo za pocetak dve Galianove haljine...
gh2550-1.jpg

colormain-1.jpg

I neizostavni Ralf Loren:)
ralphlauren-1.jpg
 
Dobro je da je neko drugi primetio ..da ne bude da sam zakeralo..:hahaha:..Galliano je moj favorit..volim njegovu mastu i boje....eee sada druga je prica koliko su ovi njegovi modeli nosivi..:mrgreen:
 
Koje zakeralo bre , ja ne znam sta je ovim ljudima . Dal sam ja luda il sta je al meni je ova Dita FT dno.
Visoka moda na striptizeti....dajte deco molim Vas.

Osim toga sve navedene haljine , osim ove sto sam gore citirala su mi sjajne , al bez da gledam ko ih nosi.
Kad vidim ovu polu mrtvu zenu sa crvenim karminom , povraca mi se.
Da je to isto obukla neka nasa narodna pevaljka, opleli bi ste je na sva usta.

Al kad to uradi neki tzv star onda je strava.
:roll:

Visoka moda...sjana stvar , al ne na dotičnoj !
 
meni dita nije ni prosecna ( stvar ukusa) a onu crno belu haljinu kad oduzmem sve detalje i masnu na grudima bi ladno nosila u nekoj prilici , i malo da je kraca :)

btw kako je vesto sakrila nogu ( govorim o modelu u beloj haljini :) )
 
Poslednja izmena:
pa dobro, ne kazem ja da je ona super i da mi je idol, niti opravdavam nacin nakoji se probila, ali svidja mi se kako izgleda, a jos vise zbog karmina i pin-up stila... prilicno je originalna, mada tu je i christina aguilera. i njen stil me odusevljava... sada:) ranije je bila propas'!
 

Back
Top