C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts

Veoma poznat
    Učlanjen
    10.08.2008.
    Pol
    muški
    43°52′S 18°25′I na 518 met nadmorske visine
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts

Ljudi pomozite!!!!! Izgleda da sam nesto zajebao.Ne mogu da izvrsim azuriranje podataka na Spywareterminatoru.Izbacuje mi ovaj tekst: Izvanmrezna pomoc
    O Spyware Terminatoru

*

Provjerite povezivanje sa Internetom. Azuriranje Spyware Terminatora zahtijeva pristup Internetu.
    *

Provjerite opcije vatrozida da ne blokiraju postupak azuriranja Spyware Terminatora.
    *

Provjerite proxy opcije. Npr: ako ne koristite Internet Explorer preglednik a proxy je podesen na pogresan server, azuriranje Spyware Terminatora nece raditi.
    *

Provjerite system32 (hosts) opcije. Jedan od slijedecih objekata je mozda izmijenjen:

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts
    C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\lmhosts.sam

Pokusate li ici na www.spywareterminator.com, stranica se nece ucitati. Ovaj problem mozete rijesiti uredivanjem ove dvije opcije i uklanjanjem www.spywareterminator.com iz popisa.

Brinu me ova dva zadnja uslova jer mi je RevoUninstaler ocitao da mi nije valjan u start-up-u SWG. AVG Antispyware mi ocitava prilikom update Error Reporting.Da vam pravo kazem ne znam ni sta je SWG,a kamoli da to ispravim.Pomozite kako to da rijesim.

Ističe se
    Učlanjen
    21.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts

vatrozid

Kako je pocelo sve to?

Veoma poznat
    Učlanjen
    10.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Southwind Pogledaj poruku
    vatrozid

Kako je pocelo sve to?
    Imao sam instaliran ComodeRegistry Cleanner i vjerovatno mi je on nesto zeznuo.Njega sam imao instaliranog 3 dana i to me je danas popodne pocelo zezati.S njim sam cistio Registry,odnosno ispravljao greske koje je on pronasao.

Primećen član MasinacCcC (avatar)
    Učlanjen
    31.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Uradi System Restore,ako vec nisi pokusao...

Veoma poznat
    Učlanjen
    10.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio MasinacCcC Pogledaj poruku
    Uradi System Restore,ako vec nisi pokusao...
    Evo danas mi ne signalizira nikakvu gresku i programi sa abdejtuju normalno,ja mu nisam nista radio.Mada u start-upu i dalje pokazuje da SWG program nevalja,zasta sluzi taj SWG jer ja ga nisam instalirao vec je vjerovatno dosao sa Windowsom.Molim te mozes li mi objasnit kako se radi Sistem Restore da ja to znam za svaki slucaj.I sta dobijam ili gubim na racunaru nakon sto uradim Sistem Restore.Pozzzz

Učlanjen
    31.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

System restore ti je deo Windows operativnog sistema,i sluzi za vracanje sistema u "proslost"...
    On prati svaku promenu datoteka ,instaliranih/uninstaliranih programa,i na osnovu tih parametara on pravi "sliku" (Restore Point) stanja operativnog sistema u odredjeno vreme,i te slike cuva na HDD...
    System restore ti se koristi kad imas neki problem i ne znas da ga resis ,onda lepo samo udjes u System restore i vratis sistem na vreme pre tog problema...
    Vazno je znati da se on ne odnosi na podatke,vec samo na stanje operativnog sistema...
    Windows je podesen da s vremena na vreme sam napravi Restore point,ali ga mozes i ti sam napraviti ako smatras da treba,i to mozes uraditi tako sto ces ici Start--->All Programs--->Accessories--->System Tools--->System Restore...sada umesto stavke "Restore my computer to an earlier time" treba da obelezis "Create a restore point",i onda kliknes Next,sada te on pita kako ces da nazoves taj Restore point da bi ga lakse nasao kad ti zatreba i tu upisi nesto po zelji,zatim klikni na Create...i to je to,u novo otvorenom prozoru ti on kaze da je kreirao Restore Point i kaze ti datum kad je to uradjeno,zatim klikni na Close...I ako ti se sad nesto slucajno "pokvari" ti samo lepo odes u System restore i vratis sistem na tu tacku koju si napravio...
    System Restore se moze i iskljuciti sto ti ne savetujem da uradis,tako sto ces kliknuti desnim klikom na My Computer i selektovati karticu System Restore,i onda samo otkacis "Turn off system restore on all drives",kad to uradis system restore je iskljucen i vise ne pravi Restore Point.Neki ga iskljucuju zato sto im zauzima mesto na HDD,al ti kako hoces...Ako ga iskljucis mozes ga upaliti tako sto ces uraditi sve isto samo sto ces uncekovati...To je to...Ako te zanima vise o System Restore ,mozes da potrazis vise na google,al to ti je ono osnovno...

Veoma poznat
    Učlanjen
    10.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio MasinacCcC Pogledaj poruku
    System restore ti je deo Windows operativnog sistema,i sluzi za vracanje sistema u "proslost"...
    On prati svaku promenu datoteka ,instaliranih/uninstaliranih programa,i na osnovu tih parametara on pravi "sliku" (Restore Point) stanja operativnog sistema u odredjeno vreme,i te slike cuva na HDD...
    System restore ti se koristi kad imas neki problem i ne znas da ga resis ,onda lepo samo udjes u System restore i vratis sistem na vreme pre tog problema...
    Vazno je znati da se on ne odnosi na podatke,vec samo na stanje operativnog sistema...
    Windows je podesen da s vremena na vreme sam napravi Restore point,ali ga mozes i ti sam napraviti ako smatras da treba,i to mozes uraditi tako sto ces ici Start--->All Programs--->Accessories--->System Tools--->System Restore...sada umesto stavke "Restore my computer to an earlier time" treba da obelezis "Create a restore point",i onda kliknes Next,sada te on pita kako ces da nazoves taj Restore point da bi ga lakse nasao kad ti zatreba i tu upisi nesto po zelji,zatim klikni na Create...i to je to,u novo otvorenom prozoru ti on kaze da je kreirao Restore Point i kaze ti datum kad je to uradjeno,zatim klikni na Close...I ako ti se sad nesto slucajno "pokvari" ti samo lepo odes u System restore i vratis sistem na tu tacku koju si napravio...
    System Restore se moze i iskljuciti sto ti ne savetujem da uradis,tako sto ces kliknuti desnim klikom na My Computer i selektovati karticu System Restore,i onda samo otkacis "Turn off system restore on all drives",kad to uradis system restore je iskljucen i vise ne pravi Restore Point.Neki ga iskljucuju zato sto im zauzima mesto na HDD,al ti kako hoces...Ako ga iskljucis mozes ga upaliti tako sto ces uraditi sve isto samo sto ces uncekovati...To je to...Ako te zanima vise o System Restore ,mozes da potrazis vise na google,al to ti je ono osnovno...
    Za svaki slucaj posto sam amater za racunare,tvoj tekst sam spasio u Microsoft Wordu ako mi bude trebalo.Hvala ti.Samo mi jos reci kad se radi System Restore,da li se to moze odrediti koliko dana unazad da se vrati?Jos jednom hvala.

Učlanjen
    31.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Pa vec sam ti rekao,radis ga kad imas neki problem u Win koji pre nisi imao i onda Win vratis na datum kad nije bilo tog problema...
    Moze da se vrati kolko oces ,ako imas recovery point...naime samo u onom kalendarcicu kliknes na datum na koji zelis da vratis sistem...

Nema na cemu,ako treba jos nesto samo pitaj...
    Poslednji put ažurirao/la MasinacCcC : 01.09.2008. u 23:40

Slične teme

1. USB drivers
    Autor Sehnsucht u forumu Hardver
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 08.02.2008., 15:09
  2. ??? Windows root>\system32\hall.dll ?????
    Autor salbo_pismena u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 09.01.2008., 16:50
  3. drivers
    Autor mig06 u forumu Multimedija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 07.01.2005., 00:32
  4. [root@microsoft system32]#_
    Autor RiSK u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 06.06.2004., 01:48
  5. ...system32....W32....